0

@patryk12224 Trincao i Umtiti powinni jeszcze zostać... O Messim już nie wspomnę bo ciągnie ta drużynę cały czas, do tego alba na ławkę a za niego grimaldo lub gaya.
Moja subiektywna ocena

0

@JaCules1211 Dzięki bardzo

1

@DRESZCZ gdzie można tak tanio? Sprawdzałem ostatnio w CP i ponad 30 bylo

0

@shoZu podpinam się

0

Ma ktoś dobrego linka?

0

@Tomek54321 Wcześniejsze dwa mecze też były opisane że TVP Sport, a były tylko w internecie

1

@MesQueUnClub96 Dzięki, że mój błąd. Patrzyłem na TVP sport

0

@Teletubis Zdaje się że meczu nie ma na żywo w TVP bo puchar Włoch leci. prawda to?

0

@zombie Dziękuję za rzeczową dyskusje i pozdrawiam

0

@zombie Nie musisz mi wierzy, napisałem to czego mnie uczono i czego jestem pewien a czy uwierzysz to twoja sprawa.
Pozdrawiam i dzięki za dyskusję

0

@zombie grałem w profesjonalnym klubie, codzienne treningi i mecze w weekend... to wystarczy
Jak nie chcesz wierzyć to poczytaj w internecie czy przemęczenie miesni w okolicach stawów nie powoduje tego ze zdecydowanie łatwiej złapać taka kontuzje

Mięśnie wokół stawu maja za zadanie stabilizowanie go i wspomaganie podczas obciążeń taki jak np to u Araujo

0

@zombie uważam że przemęczenie miesni powoduje ich osłabienie i w takich "ekstremalnych" warunkach nie potrafią utrzymać odpowiednio stawów co powoduje tego typu kontuzje...
15 lat wyczynowo uprawiałem sport wiec wiem co mówię... nie wspominając ze obecnie studiuje na awf

0

No i proszę bardzo... chcial go zajechać i ma

Mlody zawodnik a każe mi ciągle wszystko grac włącznie z dogrywkami

8

Bardzo dobry mecz Big Sama

0

@UncleDrew Sam jesteś taki szaman... To już tak daaawno stało się nudne że aż szkoda komentować

0

@Majsteer niestety

0

Brakuje stopera... Mam nadzieję że Umtiti

0

@JarekS ...niż*

0

@Oskar28 No właśnie, wszyscy widzą że kolosem nie jest

16

Gaya nie bo niski... No serio? Alba też raczej wielki nie jest

0

Oby zagrał Umtiti...

0

@Greenalley Nas zdecydowanie najlepszy stoper! Jeszcze kilka meczów aż złapie 100% formy i będzie moc!

3

Jest Umtiti! :D

2

To zdecydowanie czas dla Umtitiego! "Marca'' - najlepszy wybór

0

@BARCA1899Messi Nigdy mnie nie przekonywał, 100 razy bardziej wolę Umtitiego

3

Umtiti grał dobrze a Koeman najwyraźniej ma do niego uprzedzenie tak samo jak do Puiga... (On akurat wyjątkowo gra)

1

@lucca87 Zdecydowanie popieram.
To już jest ocena za nazwisko a nie popisy w meczu

4

Patrząc na to jak ostatnio zagrał taki skład to jestem pełen optymizmu!
Jedziemy po pierwszy tytuł!
Visca Barca!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?