george321213
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@patryk12224 Trincao i Umtiti powinni jeszcze zostać... O Messim już nie wspomnę bo ciągnie ta drużynę cały czas, do tego alba na ławkę a za niego grimaldo lub gaya.
Moja subiektywna ocena
1
@Trexas http://www.hesgoal.com/news/73599/FC_Barcelona_vs_PSG.html
0
http://www.hesgoal.com/news/73599/FC_Barcelona_vs_PSG.html
0
@JaCules1211 Dzięki bardzo
1
@DRESZCZ gdzie można tak tanio? Sprawdzałem ostatnio w CP i ponad 30 bylo
0
@shoZu podpinam się
0
Ma ktoś dobrego linka?
0
@Tomek54321 Wcześniejsze dwa mecze też były opisane że TVP Sport, a były tylko w internecie
1
@MesQueUnClub96 Dzięki, że mój błąd. Patrzyłem na TVP sport
0
@Teletubis Zdaje się że meczu nie ma na żywo w TVP bo puchar Włoch leci. prawda to?
0
@zombie Dziękuję za rzeczową dyskusje i pozdrawiam
0
@zombie Nie musisz mi wierzy, napisałem to czego mnie uczono i czego jestem pewien a czy uwierzysz to twoja sprawa.
Pozdrawiam i dzięki za dyskusję
0
@zombie grałem w profesjonalnym klubie, codzienne treningi i mecze w weekend... to wystarczy
Jak nie chcesz wierzyć to poczytaj w internecie czy przemęczenie miesni w okolicach stawów nie powoduje tego ze zdecydowanie łatwiej złapać taka kontuzje
Mięśnie wokół stawu maja za zadanie stabilizowanie go i wspomaganie podczas obciążeń taki jak np to u Araujo
0
@zombie uważam że przemęczenie miesni powoduje ich osłabienie i w takich "ekstremalnych" warunkach nie potrafią utrzymać odpowiednio stawów co powoduje tego typu kontuzje...
15 lat wyczynowo uprawiałem sport wiec wiem co mówię... nie wspominając ze obecnie studiuje na awf
0
No i proszę bardzo... chcial go zajechać i ma
Mlody zawodnik a każe mi ciągle wszystko grac włącznie z dogrywkami
8
Bardzo dobry mecz Big Sama
0
@UncleDrew Sam jesteś taki szaman... To już tak daaawno stało się nudne że aż szkoda komentować
0
@Majsteer niestety
0
Brakuje stopera... Mam nadzieję że Umtiti
0
@JarekS ...niż*
0
@Oskar28 No właśnie, wszyscy widzą że kolosem nie jest
16
Gaya nie bo niski... No serio? Alba też raczej wielki nie jest
0
Oby zagrał Umtiti...
0
@Greenalley Nas zdecydowanie najlepszy stoper! Jeszcze kilka meczów aż złapie 100% formy i będzie moc!
3
Jest Umtiti! :D
2
To zdecydowanie czas dla Umtitiego! "Marca'' - najlepszy wybór
0
@BARCA1899Messi Nigdy mnie nie przekonywał, 100 razy bardziej wolę Umtitiego
3
Umtiti grał dobrze a Koeman najwyraźniej ma do niego uprzedzenie tak samo jak do Puiga... (On akurat wyjątkowo gra)
1
@lucca87 Zdecydowanie popieram.
To już jest ocena za nazwisko a nie popisy w meczu
4
Patrząc na to jak ostatnio zagrał taki skład to jestem pełen optymizmu!
Jedziemy po pierwszy tytuł!
Visca Barca!