george321213
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@sokot Dokładnie tak, ostatni sezon Daniego u nas to same narzekanie... Głównie na jego "bezsensowne i niecelne wrzutki"
1
@winstonsmith ha ha, śmieszne.
0
Gdzie mozna obejrzeć?
3
@cat_r37 Boateng za darmo... Brałbym w ciemno jeśli by nie chciał wielkiej pensji
7
@Hasszz Hahahah, proszę spojrzeć oto wielki znawca i ekspert piłkarski...
0
@Ansufati123 Wystarczy słowo "kupić" a w obecnej sytuacji finansowej KUPOWAĆ zawodnika o którym nie można nawet powiedzieć że będzie walczył o skład bo to byłby zawodnik na 100% do grzania ławki jest bez sensu. Szkoda kasy skoro można dać szansę młodemu, chociaż na początku sezonu
2
@peetwithbarca 50 % z 10 mln to Jeste 5 mln i tyle Barca dostanie w przypadku następnego transferu za przykładowe 10 mln
0
@agaFCB Grimaldo się kłania
0
@david89 Proponuję zobaczyć zapis konferencji ramosa... Wcale nie chodziło o inny klub, wszystko dokładnie wyjaśnił
5
Nareszcie temat Grimaldo... Super!
0
@4Fabregas4 Nie porównuj tych sytuacji, Tuchel nie grał przez połowę minut młodzieżą, i nastolatkiem jako filar pomocy i niezbędna część układanki
1
@4Fabregas4 A jakich zawodników których chciał dostał w poprzednim sezonie?
1
@korolocik Sprzedać ter stegena? Ty masz pojęcie... Jest w najlepszym wieku dla bramkarza, doświadczony bardzo a za razem ładnych parę lat na najwyższym poziomie jeszcze przed nim
0
@Greenalley Masz rację, że to tylko marzenia ale ja mówiąc subiektywnie uważam że to jedyny trener który mógłby obecnie zastąpić Koeman i być id niego lepszy
0
Moim zdaniem Koeman powinien zostać... Jedyny trenen na którego bym go wymienił to Kloop
0
@BARCA1899Messi Ja jeszcze bym widział miejsce dla Mirandy, w Betisie całkiem fajnie sobie radzi wychowanek
0
@El dominatore Podobno jeszcze w tej trójce brakującej ma być Torpeda Obudno
0
@KrystianR Potwierdzam, mega wywiad Wiśni i Polkosia
0
@Kuna116 On zawsze próbuje być bohaterem niestety...
7
Moim zdaniem Dest i Frankie za nisko
2
@Boniek10 Zdecydowanie jestem za Miranda, w Betisie radzi sobie bardzo przyzwoicie moim zdaniem
0
@polo508 Proste pytanie, na spokojnie... Uważasz że Bartomeu był lepszy niż teraz będzie Laporta? (Nie mówię o poprzedniej kadencji)
0
@polo508 daj sobie spokój... Co muszę to pamiętam, tak samo deco
0
@polo508 To pokaż mi kryształowo czystego człowieka na podobnym stanowisku... Jest to człowiek który chociaż ma jaja i nie da się wydumać w przeciwieństwie do Twojego ukochanego Bartka i jego genialnych transferów z klubu
0
@polo508 Spokojnie... Nadal się z Ciebie śmiejemy
0
Grają fajnie, tylko niech ten Lenglet się ogarnie trochę i nie podpala tak..
0
@RAFIKAC76 Oglądałem i nie żałuję
1
Ostatnio w lidze nie mogłem oglądać i wygrali... Mam nadzieję że nie przyniosę pecha dziś...
0
@BarcaSupporter Jeśli chodzi o charakter to jest jeszcze Marc
0
@neeed Brak komentarza na takich kibiców.. Tylko narzekanie a każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o piłce widzi jak dobrą robotę robi koeman.
Wpadł w gówno a stopniowo kręci z niego całkiem niezły bicz... Choć do sukcesów jeszcze daleka droga