0

@sokot Dokładnie tak, ostatni sezon Daniego u nas to same narzekanie... Głównie na jego "bezsensowne i niecelne wrzutki"

1

@winstonsmith ha ha, śmieszne.

0

Gdzie mozna obejrzeć?

3

@cat_r37 Boateng za darmo... Brałbym w ciemno jeśli by nie chciał wielkiej pensji

7

@Hasszz Hahahah, proszę spojrzeć oto wielki znawca i ekspert piłkarski...

0

@Ansufati123 Wystarczy słowo "kupić" a w obecnej sytuacji finansowej KUPOWAĆ zawodnika o którym nie można nawet powiedzieć że będzie walczył o skład bo to byłby zawodnik na 100% do grzania ławki jest bez sensu. Szkoda kasy skoro można dać szansę młodemu, chociaż na początku sezonu

2

@peetwithbarca 50 % z 10 mln to Jeste 5 mln i tyle Barca dostanie w przypadku następnego transferu za przykładowe 10 mln

0

@agaFCB Grimaldo się kłania

0

@david89 Proponuję zobaczyć zapis konferencji ramosa... Wcale nie chodziło o inny klub, wszystko dokładnie wyjaśnił

5

Nareszcie temat Grimaldo... Super!

0

@4Fabregas4 Nie porównuj tych sytuacji, Tuchel nie grał przez połowę minut młodzieżą, i nastolatkiem jako filar pomocy i niezbędna część układanki

1

@4Fabregas4 A jakich zawodników których chciał dostał w poprzednim sezonie?

1

@korolocik Sprzedać ter stegena? Ty masz pojęcie... Jest w najlepszym wieku dla bramkarza, doświadczony bardzo a za razem ładnych parę lat na najwyższym poziomie jeszcze przed nim

0

@Greenalley Masz rację, że to tylko marzenia ale ja mówiąc subiektywnie uważam że to jedyny trener który mógłby obecnie zastąpić Koeman i być id niego lepszy

0

Moim zdaniem Koeman powinien zostać... Jedyny trenen na którego bym go wymienił to Kloop

0

@BARCA1899Messi Ja jeszcze bym widział miejsce dla Mirandy, w Betisie całkiem fajnie sobie radzi wychowanek

0

@El dominatore Podobno jeszcze w tej trójce brakującej ma być Torpeda Obudno

0

@KrystianR Potwierdzam, mega wywiad Wiśni i Polkosia

0

@Kuna116 On zawsze próbuje być bohaterem niestety...

7

Moim zdaniem Dest i Frankie za nisko

2

@Boniek10 Zdecydowanie jestem za Miranda, w Betisie radzi sobie bardzo przyzwoicie moim zdaniem

0

@polo508 Proste pytanie, na spokojnie... Uważasz że Bartomeu był lepszy niż teraz będzie Laporta? (Nie mówię o poprzedniej kadencji)

0

@polo508 daj sobie spokój... Co muszę to pamiętam, tak samo deco

0

@polo508 To pokaż mi kryształowo czystego człowieka na podobnym stanowisku... Jest to człowiek który chociaż ma jaja i nie da się wydumać w przeciwieństwie do Twojego ukochanego Bartka i jego genialnych transferów z klubu

0

@polo508 Spokojnie... Nadal się z Ciebie śmiejemy

0

Grają fajnie, tylko niech ten Lenglet się ogarnie trochę i nie podpala tak..

0

@RAFIKAC76 Oglądałem i nie żałuję

1

Ostatnio w lidze nie mogłem oglądać i wygrali... Mam nadzieję że nie przyniosę pecha dziś...

0

@BarcaSupporter Jeśli chodzi o charakter to jest jeszcze Marc

0

@neeed Brak komentarza na takich kibiców.. Tylko narzekanie a każdy kto ma jakiekolwiek pojęcie o piłce widzi jak dobrą robotę robi koeman.
Wpadł w gówno a stopniowo kręci z niego całkiem niezły bicz... Choć do sukcesów jeszcze daleka droga

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?