0

@michalch9 Brak słów...

1

@lopezinho88 Ja akurat od dawna pod każdym takim artykułem broniłem Umtitiego i przekonywałem że jeszcze będą z niego ludzie;)
Pozdrawiam

7

Moim zdaniem Umtiti zdał dziś egzamin po kontuzjach.. i zagrał lepszy mecz od minguezy, ja cały czas mówiłem że w niego wierzę i że jeszcze będziemy się cieszyć jego występami. Nadal to podtrzymuje i trzymam kciuki za Big Sama

3

Każdy inny zawodnik niż Messi miałby obniżona ocenę za ten bramkowy prezent z końca meczu..

4

@lukas10 Chciałbym zobaczyć Umtitiego od początku

0


Pique w tym swetrze wygląda jak Sulley z "Potwory i spółka"


0

Pique w tym swetrze wygląda jak Sulley z "Potwory i spółka"

0

@Murazor Okaże się, zważywszy na to że ostatniego meczu nie widziałem chętnie zobaczę jak radzi sobie Umtiti

0

@Barca-Messi10 Właśnie o to chodzi że bez odpowiedniej ilości minut formy nie złapie, a Levante (przynajmniej teoretycznie) nie jest mocnym rywalem więc warto byłoby go wystawić.
To moje zdanie,ale szanuje każde inne i pozdrawiam

0

@Barca-Messi10 Zdecydowanie wolalbym minuty dla Sama

0

Witam, ma ktoś jakiś dobry link do meczu?

0

@Tomek54321 właśnie ja oglądałem mecz a nie wierzę ślepo w to co napiszą.
Bez urazy

1

Alena "8"... Trochę mi nie pasuje, gra bardzo asekuracyjna

0

@Elvisek czekam na tą zmianę

0

@tomekjd jesli się sprawdzi to oczywiście, ale nie każdy wychowanek musi być gwiazdą. Daleko nie szukając (LO)... Miranda

1

Sprzedać Firpo , kupić Grimaldo... Jeden sezon na zmianę z Alba a później pewniak do 11...

22

Nie wiem jak to jest u was ale przy takiej grze ta "szóstka" na plecach Alenii aż razi...

0

A czy Dembele nie jest czasami kontuzjowany?
Chyba miał coś z barkiem po Atletico

1

Wygląda całkiem nieźle moim zdaniem... Trochę zaskoczenie że akurat Pedri za Antka ale skład moim zdaniem na plus

0

@maik właśnie też tak uważam

0

Ma ktoś jakiś godny polecenia link do meczu?

4

Po co takie artykuły skoro Barto podał listę piłkarzy "absolutnie nie na sprzedaż" i Dembele na niej był..?

1

@JohnConstantine1899 Myślę że w końcu i tak nie dojdzie do transferu Depay'a

0

@darco Oczywiście że po 2 żółtych w jednym meczu w następnym jest pauza

0

Jednak bez pjanica ;/

0

@catalanian09 Aż żal chłopaka...

4

Coutinho mega plus za pierwszą połowę.. no i Fati oczywiście, na naszych oczach rodzi się gwiazda! Na minus moim zdaniem Leo ,Griezmann i Busi... Griezmann raczej dlatego że Messi kolejny sezon go nie dostrzega na boisku

0

@JaCules1211 podpinam

1

Suarez dwie bramki i asysta...

1

@Sienkiewko Podpinam się

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?