george321213
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michalch9 Brak słów...
1
@lopezinho88 Ja akurat od dawna pod każdym takim artykułem broniłem Umtitiego i przekonywałem że jeszcze będą z niego ludzie;)
Pozdrawiam
7
Moim zdaniem Umtiti zdał dziś egzamin po kontuzjach.. i zagrał lepszy mecz od minguezy, ja cały czas mówiłem że w niego wierzę i że jeszcze będziemy się cieszyć jego występami. Nadal to podtrzymuje i trzymam kciuki za Big Sama
3
Każdy inny zawodnik niż Messi miałby obniżona ocenę za ten bramkowy prezent z końca meczu..
4
@lukas10 Chciałbym zobaczyć Umtitiego od początku
0
Pique w tym swetrze wygląda jak Sulley z "Potwory i spółka"
0
Pique w tym swetrze wygląda jak Sulley z "Potwory i spółka"
0
@Murazor Okaże się, zważywszy na to że ostatniego meczu nie widziałem chętnie zobaczę jak radzi sobie Umtiti
0
@Barca-Messi10 Właśnie o to chodzi że bez odpowiedniej ilości minut formy nie złapie, a Levante (przynajmniej teoretycznie) nie jest mocnym rywalem więc warto byłoby go wystawić.
To moje zdanie,ale szanuje każde inne i pozdrawiam
0
@Barca-Messi10 Zdecydowanie wolalbym minuty dla Sama
0
Witam, ma ktoś jakiś dobry link do meczu?
0
@Tomek54321 właśnie ja oglądałem mecz a nie wierzę ślepo w to co napiszą.
Bez urazy
1
Alena "8"... Trochę mi nie pasuje, gra bardzo asekuracyjna
0
@Elvisek czekam na tą zmianę
0
@tomekjd jesli się sprawdzi to oczywiście, ale nie każdy wychowanek musi być gwiazdą. Daleko nie szukając (LO)... Miranda
1
Sprzedać Firpo , kupić Grimaldo... Jeden sezon na zmianę z Alba a później pewniak do 11...
22
Nie wiem jak to jest u was ale przy takiej grze ta "szóstka" na plecach Alenii aż razi...
0
A czy Dembele nie jest czasami kontuzjowany?
Chyba miał coś z barkiem po Atletico
1
Wygląda całkiem nieźle moim zdaniem... Trochę zaskoczenie że akurat Pedri za Antka ale skład moim zdaniem na plus
0
@maik właśnie też tak uważam
0
Ma ktoś jakiś godny polecenia link do meczu?
4
Po co takie artykuły skoro Barto podał listę piłkarzy "absolutnie nie na sprzedaż" i Dembele na niej był..?
1
@JohnConstantine1899 Myślę że w końcu i tak nie dojdzie do transferu Depay'a
0
@darco Oczywiście że po 2 żółtych w jednym meczu w następnym jest pauza
0
Jednak bez pjanica ;/
0
@catalanian09 Aż żal chłopaka...
4
Coutinho mega plus za pierwszą połowę.. no i Fati oczywiście, na naszych oczach rodzi się gwiazda! Na minus moim zdaniem Leo ,Griezmann i Busi... Griezmann raczej dlatego że Messi kolejny sezon go nie dostrzega na boisku
0
@JaCules1211 podpinam
1
Suarez dwie bramki i asysta...
1
@Sienkiewko Podpinam się