george321213
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakoś nie jestem przekonany do grania trójka w obronie... To chyba nie nasz styl
3
@JohnBarça You made my day :D
0
@Pablit nie zrozumiałeś, pytałem raczej skąd niby w składzie Valencia wziął się Fabian Ruiz
0
@Koriolan Fabian Ruiz?
1
@Puyolex Zdecydowanie
0
Podobno Barca zaproponowała Monaco 80mln (!) za Ben Yedder'a!
Mam nadzieję że to fejk
0
Podobno Barca zaproponowała Monaco 80mln (!) za Ben Yedder'a!
Mam nadzieję że to fejk
0
@Sop75 Dobrze widzieć że są tu ludzie którzy tak myślą
0
@Rusiu90 Messi gra akurat dziś bardzo słabo
Na plus tylko Marc i Arturo
0
@KrisKris Oczywiście rozumiem że to żart ale... Jak ja ku**a marzę o Jurgenie Kloppie!!
0
@bananbarca Zgadzam się że trzeba coś robić ale to nie znaczy że jest tak źle że zaraz skończymy w środku tabeli
0
@bananbarca Dokładnie tak, a niektórzy by chcieli żeby zaraz 20 bramek i 10 asyst w sezonie..
0
@Jordi65 trzeba sprzedawać, nie ma wyjścia
0
@bananbarca Nie przesadzaj człowieku, mamy lidera w lidze na razie, a niedługo zaczniecie gadać o strefie spadkowej..:/
0
Na razie po stronie plusów można wpisać tylko Marca i Arturo
0
Wkurza mnie to co piszecie o Fatim... Ludzie, chłopak ma 17lat! Zobaczcie co robi stara gwardia!? Co robi Messi? Co zrobił Pique? I jak słabo gra Roberto..? Ten chłopak się uczy i jeśli cała drużyna gówno gra to on cudów robić nie będzie, on ma się rozwijać mają przy sobie zawodników na wysokim poziomie i ich dopełniać a nie ciągnąć grę za nasze gwiazdy...
0
Mówcie co chcecie ale dla mnie jedyna osoba która może jeszcze na tą chwilę uratować magię na Camp Nou jest Neymar Jr... Najlepiej w pakiecie z Lautaro
0
@bulbo74 Pocieszenie takie że Napoli w formie podobnej
0
I wylądował... Kur...
0
Dwóch stoperów z kartkami.. ryzykownie..
1
Nie uważam że zaraz musi być manita ale jednak jakbyśmy oddawali chociaż strzały w światło to by się oglądało duuuuzo lepiej
0
@kamyk_23 Nie mamy nawet nikogo na ławce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@MIloszewski210 Ja się cieszę, dużo bardziej cenie Sama
0
Leo chyba dziś gorszy dzień, jak na razie mało co mu wychodzi..
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@No1Mesq W punkt..
1
No to wygląda na to że Sami wygrał rywalizację :D
0
@19cukier48 I tu się zgadzam
1
@19cukier48 Nawet jeśli.... Początek w BVB ma niesamowity