0

Jakoś nie jestem przekonany do grania trójka w obronie... To chyba nie nasz styl

3

@JohnBarça You made my day :D

0

@Pablit nie zrozumiałeś, pytałem raczej skąd niby w składzie Valencia wziął się Fabian Ruiz

0

@Koriolan Fabian Ruiz?

1

@Puyolex Zdecydowanie

0

Podobno Barca zaproponowała Monaco 80mln (!) za Ben Yedder'a!
Mam nadzieję że to fejk

0

Podobno Barca zaproponowała Monaco 80mln (!) za Ben Yedder'a!
Mam nadzieję że to fejk

0

@Sop75 Dobrze widzieć że są tu ludzie którzy tak myślą

0

@Rusiu90 Messi gra akurat dziś bardzo słabo
Na plus tylko Marc i Arturo

0

@KrisKris Oczywiście rozumiem że to żart ale... Jak ja ku**a marzę o Jurgenie Kloppie!!

0

@bananbarca Zgadzam się że trzeba coś robić ale to nie znaczy że jest tak źle że zaraz skończymy w środku tabeli

0

@bananbarca Dokładnie tak, a niektórzy by chcieli żeby zaraz 20 bramek i 10 asyst w sezonie..

0

@Jordi65 trzeba sprzedawać, nie ma wyjścia

0

@bananbarca Nie przesadzaj człowieku, mamy lidera w lidze na razie, a niedługo zaczniecie gadać o strefie spadkowej..:/

0

Na razie po stronie plusów można wpisać tylko Marca i Arturo

0

Wkurza mnie to co piszecie o Fatim... Ludzie, chłopak ma 17lat! Zobaczcie co robi stara gwardia!? Co robi Messi? Co zrobił Pique? I jak słabo gra Roberto..? Ten chłopak się uczy i jeśli cała drużyna gówno gra to on cudów robić nie będzie, on ma się rozwijać mają przy sobie zawodników na wysokim poziomie i ich dopełniać a nie ciągnąć grę za nasze gwiazdy...

0

Mówcie co chcecie ale dla mnie jedyna osoba która może jeszcze na tą chwilę uratować magię na Camp Nou jest Neymar Jr... Najlepiej w pakiecie z Lautaro

0

@bulbo74 Pocieszenie takie że Napoli w formie podobnej

0

I wylądował... Kur...

0

Dwóch stoperów z kartkami.. ryzykownie..

1

Nie uważam że zaraz musi być manita ale jednak jakbyśmy oddawali chociaż strzały w światło to by się oglądało duuuuzo lepiej

0

@kamyk_23 Nie mamy nawet nikogo na ławce

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@MIloszewski210 Ja się cieszę, dużo bardziej cenie Sama

0

Leo chyba dziś gorszy dzień, jak na razie mało co mu wychodzi..

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@No1Mesq W punkt..

1

No to wygląda na to że Sami wygrał rywalizację :D

0

@19cukier48 I tu się zgadzam

1

@19cukier48 Nawet jeśli.... Początek w BVB ma niesamowity

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?