0

@korni20 Było widać w tv nawet.
Pojechać na Camp Nou to moje marzenie... Na razie mam tylko koszulkę i szalik że sklepu na Camp Nou

0

@zdrowyrozsądek Chyba nie rozumiem o co ci chodzi... Czy ja tym żyje? Gdzie ja niby coś takiego napisałem? Czytamy ze zrozumieniem...

0

@Lucassito Co do Pepa... To po prostu była magia *,*

0

@Lucassito Pewnie masz rację ale jest jedno takie powiedzenie "z gówna bata nie ukrecisz" a przynajmniej nie w 4 dni... ( Gdzie"gówno" to gra za EV) Może powiecie że nie trafione ale tak mogę dosadnie podać swoją opinię

26

@Lucassito Boże to jest pierwszy mecz... On dopiero wprowadza swoją filozofię... Czego wy oczekujecie po 4 dniach? Chiciaz widać że biegają i chcą grać, a reszta przyjdzie z czasem, ja wierzę że będzie dużo efektowniej i przede wszystkim efektywniej niż za EV

1

@korni20 Zazdroszczę!

0

Nie przeżywajcie bo to są tylko przewidywane składy dzienników... Może zaczniemy komentować jak poznamy skład który "przewidział" nowy trener ?

0

@TomaszWitaszek Mam dokładnie tak samo

2

@Mateee93 Czyżby ten mam zamieszkiwał obecnie Manchester? ;)

0

@Granto Też się zastanawiam

5

Prawo odkupu sobie za 50mln zapewnili... Czy tylko mi się wydaje że to trochę dużo?
Proszę bez hejtu

0

@zzlotyy Liczyłem że jednak Allegri, ale gorzej chyba i tak nie będzie..

0

@MaFCB w sumie dobre pytanie, całkiem o nim zapomniałem...

0

Jakoś nie możemy się doczekać tego zwolnienia...


I rozumiem że każdy tutaj ma swoje zdanie ale ja uważam że na tą chwilę Allegri to najlepsza opcja dla nas. Szanuje wszystkie poglądy i proszę szanować moje . Pozdrawiam :)

2

Tak wgl... Umtiti jest dziś na meczu Arsenalu... Ciekawe czy coś się za tym kryje..?

1

@Johnnie_Walker Nie zapominajmy że mamy jeszcze pana piłkarza w Betisie

4

Czyżby Rakieta znów miał grać od teraz wszystko? :P

2

@masik86 Żenujące to gadanie o szamanie

6

@SeeleyBooth Ja myślę że Griezmanna wszyscy w Barcy uważają za skrzydłowego a nie "9" więc Luis nie widzi w nim konkurenta...
W zastępstwie jeden mecz może zagrać za niego ale nigdy w Barcy nie będzie brany pod uwagę jako typowa dziewiątka

1

@kks1986 dzięki bardzo, również pozdrawiam :)

0

@Misugi14 dzięki, sprawdzę czy da się oglądać;)

0

Podeśle ktoś link do meczu? Bądźcie spoko ziomki ;)

0

@Vhaeraun brak słów...

0

@Gargamel01 ok, szanuje bo przecież każdy ma własne zdanie
Pozdrawiam:)

0

@Albus54 w takim razie jestem chory bo ja skończyłem rosnąć koło 18 dopiero...

0

@Gargamel01 a moim zdaniem wyleczy się porządnie i jeszcze cały piłkarski świat ZNÓW będzie się nim zachwycać

1

@Gargamel01 pewnie... Sprzedać obronce który w formie jest w top3 na świecie bo ma kontuzje..! Brak słów..:I

0

@Cardinale Mądrego aż miło "posłuchać"

0

@Lordzi dzięki bardzo :)

0

@cyron1 podsuniesz linka?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?