george321213
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@korni20 Było widać w tv nawet.
Pojechać na Camp Nou to moje marzenie... Na razie mam tylko koszulkę i szalik że sklepu na Camp Nou
0
@zdrowyrozsądek Chyba nie rozumiem o co ci chodzi... Czy ja tym żyje? Gdzie ja niby coś takiego napisałem? Czytamy ze zrozumieniem...
0
@Lucassito Co do Pepa... To po prostu była magia *,*
0
@Lucassito Pewnie masz rację ale jest jedno takie powiedzenie "z gówna bata nie ukrecisz" a przynajmniej nie w 4 dni... ( Gdzie"gówno" to gra za EV) Może powiecie że nie trafione ale tak mogę dosadnie podać swoją opinię
26
@Lucassito Boże to jest pierwszy mecz... On dopiero wprowadza swoją filozofię... Czego wy oczekujecie po 4 dniach? Chiciaz widać że biegają i chcą grać, a reszta przyjdzie z czasem, ja wierzę że będzie dużo efektowniej i przede wszystkim efektywniej niż za EV
1
@korni20 Zazdroszczę!
0
Nie przeżywajcie bo to są tylko przewidywane składy dzienników... Może zaczniemy komentować jak poznamy skład który "przewidział" nowy trener ?
0
@TomaszWitaszek Mam dokładnie tak samo
2
@Mateee93 Czyżby ten mam zamieszkiwał obecnie Manchester? ;)
0
@Granto Też się zastanawiam
5
Prawo odkupu sobie za 50mln zapewnili... Czy tylko mi się wydaje że to trochę dużo?
Proszę bez hejtu
0
@zzlotyy Liczyłem że jednak Allegri, ale gorzej chyba i tak nie będzie..
0
@MaFCB w sumie dobre pytanie, całkiem o nim zapomniałem...
0
Jakoś nie możemy się doczekać tego zwolnienia...
I rozumiem że każdy tutaj ma swoje zdanie ale ja uważam że na tą chwilę Allegri to najlepsza opcja dla nas. Szanuje wszystkie poglądy i proszę szanować moje . Pozdrawiam :)
2
Tak wgl... Umtiti jest dziś na meczu Arsenalu... Ciekawe czy coś się za tym kryje..?
1
@Johnnie_Walker Nie zapominajmy że mamy jeszcze pana piłkarza w Betisie
4
Czyżby Rakieta znów miał grać od teraz wszystko? :P
2
@masik86 Żenujące to gadanie o szamanie
6
@SeeleyBooth Ja myślę że Griezmanna wszyscy w Barcy uważają za skrzydłowego a nie "9" więc Luis nie widzi w nim konkurenta...
W zastępstwie jeden mecz może zagrać za niego ale nigdy w Barcy nie będzie brany pod uwagę jako typowa dziewiątka
1
@kks1986 dzięki bardzo, również pozdrawiam :)
0
@Misugi14 dzięki, sprawdzę czy da się oglądać;)
0
Podeśle ktoś link do meczu? Bądźcie spoko ziomki ;)
0
@Vhaeraun brak słów...
0
@Gargamel01 ok, szanuje bo przecież każdy ma własne zdanie
Pozdrawiam:)
0
@Albus54 w takim razie jestem chory bo ja skończyłem rosnąć koło 18 dopiero...
0
@Gargamel01 a moim zdaniem wyleczy się porządnie i jeszcze cały piłkarski świat ZNÓW będzie się nim zachwycać
1
@Gargamel01 pewnie... Sprzedać obronce który w formie jest w top3 na świecie bo ma kontuzje..! Brak słów..:I
0
@Cardinale Mądrego aż miło "posłuchać"
0
@Lordzi dzięki bardzo :)
0
@cyron1 podsuniesz linka?