george321213
Dołączył/a: sierpień 2011
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@usek1 dobre :P
0
Miało być tak fajnie, stawianie na młodych i wgl... A teraz jedną z naszych najlepszych perełek chce oddać do innego klubu... Brak słów
0
Wiadomo czy będzie gdzieś transmitowany Puchar Gampera?
0
Tak z innej beczki... Wiadomo czy będzie gdzieś transmisja z Pucharu Gampera?
0
@Getek można się podłączyć i też dostać taki link?
0
@Yoshi94 moim zdaniem za wcześnie na takie opinie bo nawet nie dostał szansy... A pamiętajmy że on w przeciwieństwie do możliwego transferu Garcii został kupiony za milion euro więc ryzyko jest praktycznie zerowe, a może akurat odpali
0
Jakoś nie mogę zrozumieć tego wypychania na dole Todibo...
Mogliby za jakieś czas tworzyć parę stoperów z Araujo
0
@stone80 aplikacja Periscope
4
Moim zdaniem Coutinho pokazał się z dobrej strony kilkoma zagraniami
0
Podeśle ktoś dobry link do meczu?
0
@Condemnation Wszystko zależy od tego czy zapisane było "10.06" czy "koniec sezonu ligowego"
1
Jeszcze tydzień temu bym nie uwierzył na pewno że Leo odejdzie ale teraz wydaje się to coraz bardziej prawdopodobne
0
@monsterrize Na ławkę jeszcze by się przydał... Gdyby nie ta pensja
0
A więc podobno Suarez out..?
0
@SamuraJack Nie twierdzę że nie możemy bo był słaby tylko że kiedyś też porządnie odpalił a później w większym klubie nic nie pokazał. Nie twierdzę że teraz byłoby tak samo ale nie można tego wykluczyć
5
@DamianPSV Przed transferem do MU też robił szal a co było w United każdy widział
0
@El dominatore Coś w tym jest :P
1
@KibicBarcy84 Nareszcie coś mądrego !
Pozdrawiam
0
@Artuuuuur Na jakiej podstawie tak twierdzisz? To że napiszą o tym w internecie to nie znaczy że musi to być prawda...
0
@FcBforever221 Nie oszukujmy się, że ktoś tyle zaproponuje... Możemy być spokojni ;)
Pozdrawiam
0
Transfer Garcii już potwierdzony?:0
0
@IronSanHybrid I w jednym się zgadzamy "liczę na Emersona" ja też na niego bardzo liczę i uważam że na pewno będzie lepszy niż Semedo ale do tego że Roberto jest dobrym bocznym obrońcą nie dam się przekonać
1
@KrystianR A Semedo jest właśnie zawodnikiem o podobnym profilu, wiadomo nie jest to ten sam poziom co Dani, ale ma jeszcze czas na rozwój, nie jest starym zawodnikiem.
0
@IronSanHybrid Jeśli ty uważasz że Roberto zjada jakiegokolwiek obrońcę z klubu na tym poziomie to nie mamy o czym rozmawiać. Szanuje twoja opinie bo masz do niej prawo, według mojej subiektywnej oceny Roberto na boku obrony to jest dno i jak go widzę to mi się nóż w kieszeni otwiera. Sto razy bardziej wolę go w pomocy
0
@IronSanHybrid Każdy ma swoje zdanie, ja nie opieram swojej opinii na komentarzach innych osób tylko na podstawie tego co widzę. Nie zmienię zdania tylko dlatego że ktoś ma inne. A prawda jest taka że Semedo tego Roberto zjada na śniadanie ...
3
@bernardFCB W kwestii Coutinho zgadzam się w 100% ,a co do Griezmanna lekkie wątpliwości mam więc 80%. Jednak jeśli ja miałbym decydować to żaden z tej dwójki by nie odszedł
1
@IronSanHybrid Semedo nie jest na sprzedaż, nie rozumiem czego wy wszyscy od niego chcecie... Od kiedy przyszedł to z każdym miesiącem gra coraz lepiej, a od lat lepszego prawego obrońcy u nas nie było ,a sprawdzano wielu... (No oczywiście nie liczę Alvesa no wiadomo że to była klasa sama w sobie)
1
@kaamil1910 Święta racja.
2
@Veb1233 U mnie tak samo
6
@krefi10 To racja akurat