goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sąd zadecyduje czy pieniądze się mu należą, czy nie. Śmieszny tej hejt.
0
Ciekawe co byście powiedzieli, jeśli PSG wygrałoby tegoroczną edycję LM i Ney dostałby złotą piłkę?
12
Nie lepiej w tabeli by to było umieszczać? Czytelniejsze i mniej pracy
1
Socjalizm? Prywatna organizacja ustalająca reguły mające na celu zachowanie konkurencyjności w piłce nożnej to socjalizm? Jakiś fan korwina?
0
zaliczył stratę, po której padł gol, chyba tyle
2
To wina Andre Gomesa, czemu on jeszcze u nas gra?
1
Pierwsza połowa przypominała tą z Realem, tylko tym razem mieliśmy mniej szczęścia, oby druga też była podobna
14
Cokolwiek się nie stanie to wina Gomesa xD Część użytkowników ma jakąś manię
0
podczas rozgrzewki/treningu przed meczem jeden może dostać kontuzji
1
Nielicznych? Między innymi po to Valverde został zatrudniony, żeby nie odwalać teatrzyków przy mediach jak Enrique, chyba tylko pojedyncze osoby wolały to gburowate zachowanie
0
Unikają podań do Gomesa jak ognia
2
Oby przyniósł chociaż tyle co Neymar, już go tak nie demonizujcie
1
Oby jeszcze wam zamknął usta
0
Smutne te komentarze. Wypadałoby pokazać klasę i zgodnie ze zwyczajem zrobić ten szpaler, tak jak i nam robiono, a potem udowodnić swoją wyższość na boisku.
0
Gdzie polecacie wykupić Eleven? Rok temu miałem subskrypcję na Playerze, ale niestety wrzucili go do większego pakietu, więc spróbowałem z Iplą-ale jakość jest tragiczna.
2
Irytuje mnie ta nagonka na Gomesa. Zagrał dobre spotkanie, zwłaszcza w drugiej połowie.
7
Tak właściwie to dlaczego Pique i inni Katalończycy nieutażsamiający się z Hiszpanią dla niej grają?
0
Zdominowali, i co z tego? Mnóstwo strzałów z nieprzygotowanej pozycji, bezsensowne wrzutki i jedyne dwie 100% sytuacje zmarnował CR7.
0
Ależ trzeba naiwności, żeby uwierzyć we wszystko co się widzi w internecie :)
1
Niemcy to naród, który swoją historię ma najbardziej w pamięci, i który wyciągnął z niej najlepsze wnioski. Oczywiście ktoś musi wyskoczyć ze swoimi uprzedzeniami.
12
Munir zasługuje na mecz od pierwszej minuty w lidze, szczególnie w takiej sytuacji
0
Za sezon, maks dwa, zajmie miejsce bravo na długie lata :)
2
Miał pewnie na myśli, że Messi zrobił to, żeby pokazać kontrast między sobą i paskudnym, samolubnym Cristiano
0
Wie ktoś jak na Playerze HD można mieć? Chętnie bym zapłacił od razu. Z góry dzięki!
0
Nie chodzi o to, że mu powiedział, żeby się wykartkował, tylko potem kłamał w tej sprawie...
0
Planowalem wykupic na futbolhd, nie polecasz?
0
za 2 sezony to xavi będzie juz powoli odchodził więc akurat mamy rakitica, iniestę, reusa i rafinhę
0
Chyba jednak się nie uda :D
1
Suarez to drewno.
0
Póki co w meczach z prawdziwymi rywalami jest 1 do 2. Przegrany z Realem i PSG, a wygrany w rewanżu z Paryżanami.