0

Sąd zadecyduje czy pieniądze się mu należą, czy nie. Śmieszny tej hejt.

0

Ciekawe co byście powiedzieli, jeśli PSG wygrałoby tegoroczną edycję LM i Ney dostałby złotą piłkę?

12

Nie lepiej w tabeli by to było umieszczać? Czytelniejsze i mniej pracy

1

Socjalizm? Prywatna organizacja ustalająca reguły mające na celu zachowanie konkurencyjności w piłce nożnej to socjalizm? Jakiś fan korwina?

0

zaliczył stratę, po której padł gol, chyba tyle

2

To wina Andre Gomesa, czemu on jeszcze u nas gra?

1

Pierwsza połowa przypominała tą z Realem, tylko tym razem mieliśmy mniej szczęścia, oby druga też była podobna

14

Cokolwiek się nie stanie to wina Gomesa xD Część użytkowników ma jakąś manię

0

podczas rozgrzewki/treningu przed meczem jeden może dostać kontuzji

1

Nielicznych? Między innymi po to Valverde został zatrudniony, żeby nie odwalać teatrzyków przy mediach jak Enrique, chyba tylko pojedyncze osoby wolały to gburowate zachowanie

0

Unikają podań do Gomesa jak ognia

2

Oby przyniósł chociaż tyle co Neymar, już go tak nie demonizujcie

1

Oby jeszcze wam zamknął usta

0

Smutne te komentarze. Wypadałoby pokazać klasę i zgodnie ze zwyczajem zrobić ten szpaler, tak jak i nam robiono, a potem udowodnić swoją wyższość na boisku.

0

Gdzie polecacie wykupić Eleven? Rok temu miałem subskrypcję na Playerze, ale niestety wrzucili go do większego pakietu, więc spróbowałem z Iplą-ale jakość jest tragiczna.

2

Irytuje mnie ta nagonka na Gomesa. Zagrał dobre spotkanie, zwłaszcza w drugiej połowie.

7

Tak właściwie to dlaczego Pique i inni Katalończycy nieutażsamiający się z Hiszpanią dla niej grają?

0

Zdominowali, i co z tego? Mnóstwo strzałów z nieprzygotowanej pozycji, bezsensowne wrzutki i jedyne dwie 100% sytuacje zmarnował CR7.

0

Ależ trzeba naiwności, żeby uwierzyć we wszystko co się widzi w internecie :)

1

Niemcy to naród, który swoją historię ma najbardziej w pamięci, i który wyciągnął z niej najlepsze wnioski. Oczywiście ktoś musi wyskoczyć ze swoimi uprzedzeniami.

12

Munir zasługuje na mecz od pierwszej minuty w lidze, szczególnie w takiej sytuacji

0

Za sezon, maks dwa, zajmie miejsce bravo na długie lata :)

2

Miał pewnie na myśli, że Messi zrobił to, żeby pokazać kontrast między sobą i paskudnym, samolubnym Cristiano

0

Wie ktoś jak na Playerze HD można mieć? Chętnie bym zapłacił od razu. Z góry dzięki!

0

Nie chodzi o to, że mu powiedział, żeby się wykartkował, tylko potem kłamał w tej sprawie...

0

Planowalem wykupic na futbolhd, nie polecasz?

0

za 2 sezony to xavi będzie juz powoli odchodził więc akurat mamy rakitica, iniestę, reusa i rafinhę

0

Chyba jednak się nie uda :D

1

Suarez to drewno.

0

Póki co w meczach z prawdziwymi rywalami jest 1 do 2. Przegrany z Realem i PSG, a wygrany w rewanżu z Paryżanami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?