goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
z tymi słabymi rywali ledwo co wygraliśmy 1:0 i gdyby nie var, byłby remis
0
Girona ciśnie Real, który poza wrzutkami i jedną akcją Isco nic póki co nie zrobił, 1:0
0
jest ledwo 1:0 a wy byście najchętniej połowę składu zmienili
2
Suarez-Roberto-Dembele :) Najlepsze podsumowanie komentarzy na tej stronie
1
murawa 1:0 oba zespoły
0
Pewnie często pada tu to pytanie, ale zjechałem sporo i nie widziałem: jedynym legalnym sposobem na obejrzenie wszystkich meczy ligowych FCB jest kupno zarówno Eleven, jak i NC+?
3
Rakitic, Busquets, Denis, Cou, Arthur, Rafinha, Roberto, Vidal, Alena
Nawet zakładając, że Denis odejdzie wydaje się, że w środku pola jest jednego gracza za dużo, przy czym według mnie Rafinha i Arthur mają bardzo podobną charakterystykę, a z racji że ten drugi dopiero co został kupiony, dla Rafinhi może nie być ma miejsca w składzie-szczególnie, jeśli do pierwszej drużyny miałby być wprowadzany ktoś z Barcy B.
5
Lemar jest niesamowity, sprawi nam jeszcze kłopoty w tym sezonie
12
Często nic nie wynikało, a często wynikała magia, piękne akcje i gole :)
6
Munir dobrze grał we wszystkich presezonowych meczach, dwa nieudane zagrania i już fcbarca mu wylot z kadry wróży xD
0
wchodzisz w barca video i klikasz live
0
Można zauważyć już, że Malcom dysponuje niezłym strzałem z dużego kąta, wielu zawodników ma z tym problem
0
Ale echo komentatora... Mam nadzieję, że to naprawią
6
Dembele ratuje bardzo przeciętny obraz naszej drużyny w tym meczu
4
Nie ma to jak wpleść bez potrzeby ignorancję i politykę do piłki nożnej
10
No tak... Jak wiadomo Unia jest głównym udzielaczem obywatelstwa Portugalii :)
0
Nie rozumiem tego hype'u, gość póki co zagrał jeden przyzwoity mecz (a właściwie 45 minut) w pierwszej drużynie przeciwko 'towarzyskiemu' składowi Milanu, a sezon wcześniej nie miał nawet pewnego miejsca w Barcelonie B. Oczywiście życzę mu jak najlepiej, ale to co się tu dzieje to mocna przesada.
1
Ja tam nie chcę, żeby nasz lewy obrońca grał jak Real w zeszłym sezonie ligowym ^^
0
Na ligę powienien być podstawowym zawodnikiem, ale w meczach z lepszymi przeciwnikami miał ciągle problemy z ustawieniem w obronie, zobaczymy jak to będzie
0
Jaki hejt przez niepotwierdzone doniesienia prasowe
0
10 mln na czysto, miejsce dla Arthura w składzie, gratulacje dla zarządu :)
0
tylko, że Messi nie gra w atletico i nie musi rozważać odejścia do barcelony
4
Nie ma to jak nienawidzić kogoś, bo nie jest najlepszy w swoim zawodzie
1
o mój boże, paulinho..
0
Coś ze mną nie tak jeśli też zakładam klapki pod prysznic? :/
0
Trybuny dla Umtitiego? W sensie szantażowanie brakiem występów, jeśli nie zgodzi się na gorsze warunki w klubie? Ciekawe...
2
Każdy kto pobiera pensję.
0
Te siwe włosy to jeszcze nic, spójrzcie jak zbladł ;)
1
Na pewno dały z siebie wszystko grając dla zabawy mecz z dziećmi
2
No tak, bo emocje w piłce ograniczają się do prowokacji, gniewu i nienawiści :)