0

z tymi słabymi rywali ledwo co wygraliśmy 1:0 i gdyby nie var, byłby remis

0

Girona ciśnie Real, który poza wrzutkami i jedną akcją Isco nic póki co nie zrobił, 1:0

0

jest ledwo 1:0 a wy byście najchętniej połowę składu zmienili

2

Suarez-Roberto-Dembele :) Najlepsze podsumowanie komentarzy na tej stronie

1

murawa 1:0 oba zespoły

0

Pewnie często pada tu to pytanie, ale zjechałem sporo i nie widziałem: jedynym legalnym sposobem na obejrzenie wszystkich meczy ligowych FCB jest kupno zarówno Eleven, jak i NC+?

3

Rakitic, Busquets, Denis, Cou, Arthur, Rafinha, Roberto, Vidal, Alena

Nawet zakładając, że Denis odejdzie wydaje się, że w środku pola jest jednego gracza za dużo, przy czym według mnie Rafinha i Arthur mają bardzo podobną charakterystykę, a z racji że ten drugi dopiero co został kupiony, dla Rafinhi może nie być ma miejsca w składzie-szczególnie, jeśli do pierwszej drużyny miałby być wprowadzany ktoś z Barcy B.

5

Lemar jest niesamowity, sprawi nam jeszcze kłopoty w tym sezonie

12

Często nic nie wynikało, a często wynikała magia, piękne akcje i gole :)

6

Munir dobrze grał we wszystkich presezonowych meczach, dwa nieudane zagrania i już fcbarca mu wylot z kadry wróży xD

0

wchodzisz w barca video i klikasz live

0

Można zauważyć już, że Malcom dysponuje niezłym strzałem z dużego kąta, wielu zawodników ma z tym problem

0

Ale echo komentatora... Mam nadzieję, że to naprawią

6

Dembele ratuje bardzo przeciętny obraz naszej drużyny w tym meczu

4

Nie ma to jak wpleść bez potrzeby ignorancję i politykę do piłki nożnej

10

No tak... Jak wiadomo Unia jest głównym udzielaczem obywatelstwa Portugalii :)

0

Nie rozumiem tego hype'u, gość póki co zagrał jeden przyzwoity mecz (a właściwie 45 minut) w pierwszej drużynie przeciwko 'towarzyskiemu' składowi Milanu, a sezon wcześniej nie miał nawet pewnego miejsca w Barcelonie B. Oczywiście życzę mu jak najlepiej, ale to co się tu dzieje to mocna przesada.

1

Ja tam nie chcę, żeby nasz lewy obrońca grał jak Real w zeszłym sezonie ligowym ^^

0

Na ligę powienien być podstawowym zawodnikiem, ale w meczach z lepszymi przeciwnikami miał ciągle problemy z ustawieniem w obronie, zobaczymy jak to będzie

0

Jaki hejt przez niepotwierdzone doniesienia prasowe

0

10 mln na czysto, miejsce dla Arthura w składzie, gratulacje dla zarządu :)

0

tylko, że Messi nie gra w atletico i nie musi rozważać odejścia do barcelony

4

Nie ma to jak nienawidzić kogoś, bo nie jest najlepszy w swoim zawodzie

1

o mój boże, paulinho..

0

Coś ze mną nie tak jeśli też zakładam klapki pod prysznic? :/

0

Trybuny dla Umtitiego? W sensie szantażowanie brakiem występów, jeśli nie zgodzi się na gorsze warunki w klubie? Ciekawe...

2

Każdy kto pobiera pensję.

0

Te siwe włosy to jeszcze nic, spójrzcie jak zbladł ;)

1

Na pewno dały z siebie wszystko grając dla zabawy mecz z dziećmi

2

No tak, bo emocje w piłce ograniczają się do prowokacji, gniewu i nienawiści :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?