1

@Peciak Jeśli piłkarz ma ofertę z Barcelony, gdzie będzie miał bardzo ciężko o minuty i niższą pensję i przyjmuje ją bez zastanowienia, to powinien pójść do psychologa :)

1

Możecie się śmiać, ale został w jednym meczu oceniony u nas na 10 :)

6

Nie pozostaje nic innego jak beka z powszechnego tu podejścia typowego polskiego kibola: "łuuu przeszedł do klubu, którego MY nie lubimy, jest dla mnie martwy". Powodzenia w nowym klubie dla tego chłopaka.

0

Barcelona ma zaburzoną drabinkę płacową, wydajemy na zawodników najwięcej na świecie, więc nie wiem co dziwnego w tym, że zawodnik wybiera klub, który jest w stanie zaproponować zdecydowanie lepsze warunki

3

th@les Barcelona to nie organizacja charytatywna, to biznes. Ściąga młodych piłkarzy, żeby ostatecznie na nich zarobić, tacy piłkarze nie mają żadnej moralnej powinności zapieprzać dla niej na warunkach jakie podyktuje, to normalni pracownicy i jak inni powinni negocjować i dążyć do uzyskania dla siebie jak najlepszych warunków. Oczekiwanie poddaństwa i dozgonnej wdzięczności przez to, że ktoś pochodzi z biedniejszego regionu jest paskudne.

8

Gość piąty rok w klubie i nadal się niektórym idiotyczne teksty stygmatyzujące jego narodowość pojawiają. Żałosne.

0

z tym, że miał nie dysktuję ;)

0

z tym bardzo dobrym strzałem to bym mocno polemizował

3

Nie może być gorzej niż 2/3 trofea w sezonie?

2

Tylko 4 trofea w 2 lata, w tym jeden rok krok od potrójnej korony, co za trenerskie beztalencie

0

na miejscu suareza?

0

Messi i Suarez byli za wolni, żeby jakąkolwiek z wielu kontr wyprowadzić i po prostu tracili piłki. Z Dembele doszliśmy w 2 minuty 2 razy pod pole z kontry i mieliśmy groźne sytuacje.

0

W ostatnich kilkudziesięciu minutach było widać brak szybkości w kontrze, a mogliśmy wyprowadzić chyba z 10 akcji, potwierdzają to też 2 akcje Dembele w 2 minuty. Valverde wybrał spokojniejszą opcję, bramki nie straciliśmy więc plan można uznać za wypełniony, choć zastanawiam się jakby potoczył się mecz z Dembele na boisku od razu kiedy Liverpool rzucił się do ataku.

0

w 85 minucie finału ligi mistrzów przy stanie 3-0 dla nas, Ter Stegen mógłby doznać jakiejś drobniutkiej kontuzji ;)

0

Myślę, że póki co martwi się o wynik apelacji, bo swoje za uszami pewnie ma

0

Ciężko czyta się te bzdury. Spójrz na rekordy liczby bramek lm w sezonie i się nie ośmieszaj.

0

No jednak udziału nie brał, więc coś może być na rzeczy. A ocenianie ludzi po tym, że spekulują na temat zdrowia piłkarzy ulubionego zespołu to już tylko o tobie świadczy ;)

2

No ja jednak nie rozumiem sprowadzania 4 obrońcow światowej klasy, już teraz możemy mieć problem z ambicjami Umtitiego przy obecnej pozycji Lengleta. Wzmocnienia w ataku by się raczej obecnie przydały.

0

Jest takie coś jak podwójne obywatelstwo

0

Przecież Leo jest chyba obywatelem Hiszpanii, nie licza tego?

0

Co za bzdura, do momentu wykluczenia Costy mieli przewagę w posiadaniu piłki

0

były momenty, w których dominowali

0

z jakiej okazji Ter Stegen dostał minuty?

0

Ale paskudne te koszulki Katalończyków

0

Szybkości to akurat u niego nie widzę

0

Naprawdę myślisz, że zawodowi sportowcy na takim poziomie nie korzystają z pomocy psychologów?

1

był tydzień odpoczynku

6

No cóż, jak widać nawet kibice zachodnich zespołów w podejściu do kobiet od stereotypowego Janusza się nie różnią.

0

Ja tam się nie mogę do końca zgodzić, na początku meczu mieliśmy poważną dziurę między obroną, a pomocą. Całe szczęście potem linie się do siebie zbliżyły

3

Od kiedy Busquets się udziela w mediach społecznościowych?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?