goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
na monitorze 1440p rozjeżdża się div z poleceniem artykułu i tagami
0
A Semedo nadal bez asyst!
0
@Odesseiron O nie! Może jeszcze będą płacić tyle co osoby na etacie! O boże!
10
A ja tam uważam, że ten trzecioligowiec po prostu dobrze zagrał ;p
5
Szybko ten Puig biega nawet O.o
0
Są jakieś informacje o Dembele? Link na stronie w zakładce kontuzjowanych prowadzi do nikąd..
5
@stone80 oglądałem, dla mnie padaka jest z powodu nieistniejących skrzydeł
5
Dla mnie większy wpływ na ciekawość meczy będzie miał raczej powrót Dembele niż zmiana trenera, ale zobaczymy :)
2
Ter Stegen by to wyciąnął
0
@moronw a próbowałeś retinoidów ;)?
0
@LoTo11 ale śmieszneeee
1
Mam nadzieję, że Dembele w końcu dostanie teraz jakąś serię meczy pod rząd, żeby chociaż mieć możliwość pokazać na co naprawdę go stać
2
Ja mam wrażenie, że w sporcie artykuły pisze zarząd fcb ;)
3
Przed meczem: fajny skład, zobaczymy jak będzie
Po meczu: TRENER NAWET NIE POTRAFI WYSTAWIC ZAWODNIKOW NA SWOICH POZYJACH!!!!
3
Szkoda, ze zamiast rotować Griezzmannem i Suarezem mamy teraz Fatiego, i dwóch Francuzów na jedno miejsce
2
@Pustelnik Albo po prostu ma lekkiego Asbergera ;)
5
Ale mnie zszokował wiek Affelaya
0
@Czarny19 bezpośrednia czerwona to dwa mecze chyba?
0
Ja widziałem bezpośrednią czerwoną, no zobaczymy
0
Czy Dembele się właśnie wykluczył z klasyka?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@piotr szelest Z Griezzmannem też nie mieli kontaktów ;)
0
Razem z MAtSem na drugą połowę wejdą zmiennicy obrońców ;)
0
Dembele wkłada tyle siły w strzał, że jak już będzie celny, to wpadnie do siatki
0
Czy Dembele jest na ławce?
0
Nie wygląda to teraz źle, ale Barcelona tracąca bramkę w ciągu pierwszych 5 minut meczu to chyba tradyja w tym sezonie
4
@Turio Jeśli w ogóle nie ćwiczę i nie miałem w życiu kontuzji, to rozumiem, że moje przygotowanie fizyczne jest idealne :)?
6
Gratuluję ludziom, którzy lepiej oceniają sytuację na podstawie jednego ujęcia niż VAR i do tego jeszcze tak zdecydowanie wyrażają swoją bezbłędną opinię ;)
1
@Zielony55 A jeśli gej to co?
0
@Undertaker87 Do czego to doszło, że 16 latek gra lepiej od Griezmanna czy Suareza? Może to kwestia 16 latka, a nie zarządu