0

na monitorze 1440p rozjeżdża się div z poleceniem artykułu i tagami

0

A Semedo nadal bez asyst!

0

@Odesseiron O nie! Może jeszcze będą płacić tyle co osoby na etacie! O boże!

10

A ja tam uważam, że ten trzecioligowiec po prostu dobrze zagrał ;p

5

Szybko ten Puig biega nawet O.o

0

Są jakieś informacje o Dembele? Link na stronie w zakładce kontuzjowanych prowadzi do nikąd..

5

@stone80 oglądałem, dla mnie padaka jest z powodu nieistniejących skrzydeł

5

Dla mnie większy wpływ na ciekawość meczy będzie miał raczej powrót Dembele niż zmiana trenera, ale zobaczymy :)

2

Ter Stegen by to wyciąnął

0

@moronw a próbowałeś retinoidów ;)?

0

@LoTo11 ale śmieszneeee

1

Mam nadzieję, że Dembele w końcu dostanie teraz jakąś serię meczy pod rząd, żeby chociaż mieć możliwość pokazać na co naprawdę go stać

2

Ja mam wrażenie, że w sporcie artykuły pisze zarząd fcb ;)

3

Przed meczem: fajny skład, zobaczymy jak będzie
Po meczu: TRENER NAWET NIE POTRAFI WYSTAWIC ZAWODNIKOW NA SWOICH POZYJACH!!!!

3

Szkoda, ze zamiast rotować Griezzmannem i Suarezem mamy teraz Fatiego, i dwóch Francuzów na jedno miejsce

2

@Pustelnik Albo po prostu ma lekkiego Asbergera ;)

5

Ale mnie zszokował wiek Affelaya

0

@Czarny19 bezpośrednia czerwona to dwa mecze chyba?

0

Ja widziałem bezpośrednią czerwoną, no zobaczymy

0

Czy Dembele się właśnie wykluczył z klasyka?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@piotr szelest Z Griezzmannem też nie mieli kontaktów ;)

0

Razem z MAtSem na drugą połowę wejdą zmiennicy obrońców ;)

0

Dembele wkłada tyle siły w strzał, że jak już będzie celny, to wpadnie do siatki

0

Czy Dembele jest na ławce?

0

Nie wygląda to teraz źle, ale Barcelona tracąca bramkę w ciągu pierwszych 5 minut meczu to chyba tradyja w tym sezonie

4

@Turio Jeśli w ogóle nie ćwiczę i nie miałem w życiu kontuzji, to rozumiem, że moje przygotowanie fizyczne jest idealne :)?

6

Gratuluję ludziom, którzy lepiej oceniają sytuację na podstawie jednego ujęcia niż VAR i do tego jeszcze tak zdecydowanie wyrażają swoją bezbłędną opinię ;)

1

@Zielony55 A jeśli gej to co?

0

@Undertaker87 Do czego to doszło, że 16 latek gra lepiej od Griezmanna czy Suareza? Może to kwestia 16 latka, a nie zarządu

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?