0

Szykuje się pierwszy sezon od odejścia Neymara z użytecznymi skrzydłami. Szczególnie jak Dembele los dopisze.

1

@NaFazieHitman ale fanów krzyśka bosaka pod tym postem ;)

1

To już ten cały "obszerny wywiad"?

2

@Gargamel01 O nie, piłkarz z rodziną nie chce być traktowany jak jakiś towar na sprzedaż, straszne

4

@chrisek79 mnie

0

@jarek771 ktoś ma jeszcze jakieś oczekiwania?

0

@kuz wiadomo, że taka decyzja trenera jest znana klubowi, nie dzwoni sobie jak chce do piłkarzy ;)

1

@Sherem Joker powinien szybko biegać i omijać zmęczonych obrońców, Suarez tego nie daje

35

Fc Barcelona to klub piłkarski, a Liga Mistrzów to najważniejsze rozgrywki, w których klub ten bierze udział. Pomijając udział Coutinho w finale to chyba wystarczający powód ;)

10

Nie rozumiem czemu Fati miałby nie dostać wyjściowej

2

Jeśli ktoś z redakcji to widzi: moglibyście nie kusić losu i już usunąć Dembele z sekcji kontuzjowanych ;)

0

@liberoFCB "mnóstwo chęci i jeszcze więcej zaanagażowania"
to jest właśnie nastawienie, jakość i umiejętności też są

0

Trochę bawi wieszczenie odrodzenia Griezzmana po jednej połowie meczu z przeciętnym przeciwnikiem po całym sezonie zawodu.

1

@l0Messini A może to nasi pomocnicy mieli czas udowodnić, że potrafią asystować?

0

Mamy jakiś trójkąt bermudzki na lewym skrzydle

3

@Zielony55 Zgadnij co co ja widzę po Twoim komentarzu ;)

7

Zakaz finansowania gejów z zagranicy ???????? Ależ Bosak intelektualnie ora tych głupich kandydatów!

1

@inViNcibl3 a cóż niemerytorycznego napisałem? Prezydent to funkcja reprezentacyjna, poglądy takie jak kandydat ma cały jego elektorat, ale z oczywistych względów nie każdy wyborca byłby dobrym kandydatem. I Bosak jest właśnie przykładem takiej osoby, nic nie osiągnął w życiu, wstyd byłoby obstawić nim urząd jakiejś wsi, o tym, żeby reprezentował nasz kraj to nie wspomnę. A jeśli dla kogoś atrakcyjne są hasełka o silnej armii, absurdalne łączenie faszyzującego kultu silnego narodowego państwa z niskimi podatkami i robienie nagonki na gejów to tylko współczuć pozostaje.

3

Naprawdę myślicie, że taki ktoś jak Trzaskowski boi się prawie 40 letniego typa, który w życiu nie pracował, nie potrafił skończyć studiów, całe życie był na utrzymaniu rodziców, a którego "merytoryka" to tanie populistyczne ogólniki, które łapią jedynie jakieś niziny intelektualne? Bosak może budzić najwyżej pożałowanie

2

@Gwidon A co złego jest w tęczowej mszy? Rzymscy katolicy mają jakiś monopol na chrześcijaństwo? Jest mnóstwo odłamów chrześcijaństwa, które nie są przesiąknięte homofobią jak katolicyzm, rozumiem, że chcesz im narzucać swoje poglądy xD? Już tu widać twoją ignorancję, adopcja dzieci przez pary jednopłciowe to kolejny przykład, na zachodzie jest to legalne od kilkudziesięciu lat, badania jasno mówią, że nie wpływa to negatywnie na dzieci, a ty w imię swoich prymitywnych poglądów wolisz je skazać na dom dziecka. Szkoda, że najgłupsi ludzie zawsze są najgłośniejsi.

6

kto następny, korwin, godek? :)

0

http://dayagainsthomophobia.org/wp-content/uploads/2015/05/Untitled.png
Nie ma to jak pajace, którym podstawowe prawa innych ludzi wadzą i muszą się tym dzielić na stronie kibiców klubu piłkarskiego

0

@AV0CAD0 Nigdzie nie napisałem, że Dmowski zachęcał do mordowania kogokolwiek, piszę jedynie o jawnym poparciu antysemickiej agendy Hitlera, która już w 1932 była obecna i inspirowaniu się jego postacią przez dzisiejszych idoli nacjonalistów. Wsadzanie ludziom w usta słów których nie wypowiedzieli pozbawia jakąkolwiek dyskusję sensu. Z resztą Korwin, koalicjant Bosaka chyba tysiąckrotnie powtarzał, że Polska powinna była wejść z sojusz z Hitlerem. Nie wiem jak można jakkolwiek poważnie traktować ludzi propagujących takie bzdury.

3

@AV0CAD0 Prawie 100 lat, a retoryka po Dmowskim pozostała ;)
"Hitlerowcy rozumieją, że chcąc zorganizować Niemcy na podstawach narodowych, muszą zniszczyć pozycję Żydów i ich wpływ na społeczeństwo niemieckie."

1

@rocky5 Nad swoim dzieckiem też się znęcasz?

1

Całemu cywilizowanemu światu brakuje szerszego i dojrzalszego spojrzenia, tylko oświeceni polscy katolicy znają prawdę objawioną dotyczącą całego wszechświata.

2

Obniżanie innym sekcjom pensji przy zarobkach piłkarzy to żart

0

messi stojący z boku sam wyklucza się z gry xD

1

Rakitic grał do przodu, zaliczał dobre podania penetrujące ustawienie przeciwnika, współpracował dobrze z Messim, 8 zasłużona moim zdaniem. Natomiast występy Busquetsa mnie niepokoją ze względu na jego nieporadność przy kontrach i niepewność w wyprowadzaniu piłki pod pressingiem (którego w tym spotkaniu całe szczęście dla nas aż tyle nie było)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?