goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesli de Jong wejdzie w jego buty, to pewnie nikt nie zauważy, choć by wypadało go docenić
1
"Nie ma poszkodowanego"
No poza skarbem spółki państwa ;)
1
Roberto znowu odcięło
0
BRAWO SUAREZ!!!!!!!!!!!!!!
0
Suarez drze mrode i macha łapskami na Dembele po każdej akcji
3
Chyba sobie żarty robisz
0
Od gry Suareza chce mi się wymiotować, nawet kiedy strzela gole
1
NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
0
coutinho/malcom messi dembele
0
Nie wiem co macie do Boatenga, zagrał niezły mecz
0
Oby Luka Jovic...
0
DZIĘKI ZA OSTATNIE KILKA SEZONÓW, ALE BŁAGAM NIECH JUŻ ODEJDZIE
6
no i się zaczyna...
3
Roberto nie będę komentować, bo porównywanie jego dyspozycji z występami Mirandy to słaby żart, natomiast Coutinho udowodnił już swój potencjał, więc porównanie go do gościa z Barcelony B jest bezsensowne.
1
Zaczekaj do rewanżu z Dembele i Messim w pierwszym składzie
1
Mam taką nadzieję na Dembele-Messi-Malcom w następnym meczu
1
Nie mogę patrzeć na Suareza
16
mistrz komedii...
0
W środkowej części boiska, tylko czyim kosztem? Arthura?
0
W tym sezonie to jest komplement ;)
1
Chodzi Ci o sytuację, w której sama redakcja wrzuciła artykuł mówiący, że czerwona się należała?
0
Mam dość pajacowania Suareza...
0
Żeby Suarez potrafił takie piłki kończyć ^^
6
A ja tam uważam, że Alena 'to coś' ma i jest spora szansa, że właśnie tak się potoczy przyszłość naszej pomocy :)
1
Brak Dembele i o połowę mniejsza ekscytacja przed meczem
0
No raczej konflikt z Albą nie był wyimaginowany ;)
0
Po prawdzie, to strzelił w środek i było trochę szczęścia, że w momencie oddawania strzału bramkarz zaczął przekładać ciężar ciała w kierunku bliższego słupka
0
No ale taka prawda, kopnął piłkę przez ręce bramkarza
0
Oglądałem, prawie nie grał, a jak grał to zazwyczaj asystował lub strzelał, nawet jeśli nie było takiego błysku jak teraz
0
Świetne transfery przynoszą rezultat, dziś już nie mam wątpliwości, że po Messim nadal będziemy grać na najwyższym poziomie