0

Jesli de Jong wejdzie w jego buty, to pewnie nikt nie zauważy, choć by wypadało go docenić

1

"Nie ma poszkodowanego"
No poza skarbem spółki państwa ;)

1

Roberto znowu odcięło

0

BRAWO SUAREZ!!!!!!!!!!!!!!

0

Suarez drze mrode i macha łapskami na Dembele po każdej akcji

3

Chyba sobie żarty robisz

0

Od gry Suareza chce mi się wymiotować, nawet kiedy strzela gole

1

NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

0

coutinho/malcom messi dembele

0

Nie wiem co macie do Boatenga, zagrał niezły mecz

0

Oby Luka Jovic...

0

DZIĘKI ZA OSTATNIE KILKA SEZONÓW, ALE BŁAGAM NIECH JUŻ ODEJDZIE

6

no i się zaczyna...

3

Roberto nie będę komentować, bo porównywanie jego dyspozycji z występami Mirandy to słaby żart, natomiast Coutinho udowodnił już swój potencjał, więc porównanie go do gościa z Barcelony B jest bezsensowne.

1

Zaczekaj do rewanżu z Dembele i Messim w pierwszym składzie

1

Mam taką nadzieję na Dembele-Messi-Malcom w następnym meczu

1

Nie mogę patrzeć na Suareza

16

mistrz komedii...

0

W środkowej części boiska, tylko czyim kosztem? Arthura?

0

W tym sezonie to jest komplement ;)

1

Chodzi Ci o sytuację, w której sama redakcja wrzuciła artykuł mówiący, że czerwona się należała?

0

Mam dość pajacowania Suareza...

0

Żeby Suarez potrafił takie piłki kończyć ^^

6

A ja tam uważam, że Alena 'to coś' ma i jest spora szansa, że właśnie tak się potoczy przyszłość naszej pomocy :)

1

Brak Dembele i o połowę mniejsza ekscytacja przed meczem

0

No raczej konflikt z Albą nie był wyimaginowany ;)

0

Po prawdzie, to strzelił w środek i było trochę szczęścia, że w momencie oddawania strzału bramkarz zaczął przekładać ciężar ciała w kierunku bliższego słupka

0

No ale taka prawda, kopnął piłkę przez ręce bramkarza

0

Oglądałem, prawie nie grał, a jak grał to zazwyczaj asystował lub strzelał, nawet jeśli nie było takiego błysku jak teraz

0

Świetne transfery przynoszą rezultat, dziś już nie mam wątpliwości, że po Messim nadal będziemy grać na najwyższym poziomie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?