9

Dembele jest nam z pewnością przydatny-jeśli nie od pierwszej minuty, to jako joker przy złym wyniku w drugiej połowie. Nie ma nic gorszego niż przegrywać i nie mieć możliwości zmiany sytuacji na boisku, a Dembele właśnie to daje.

9

kontrowersyjna opinia: bez Messiego widać dużą poprawę w defensywie, dodatkowy pomocnik przy obronie robi dużą różnicę

1

według mnie to brak techniki i duża wyobraźnia ;)

0

No dlatego ma proces? Areszt to środek zapobiegawczy, żeby nie uciekł do ciepłych krajów z milionami na słupach.

0

Żeby prokuratura mogła dokładnie zbadać rozległą sprawę?

1

Dybala również nie grał

1

Może po sezonie w Barcelonie jego marketingowa wartość w Chinach wzrosła? A sportowo chyba nikt nie wątpi, że nie ma zbyt dużo zawodników, którzy by tak Guangzhou pomogli w tej cenie.

1

Pozdrawiam użytkownika, który narzekał na to, że Suarez ciągle przepuszcza piłki

7

Coś mi mówi, że tym meczem Arthur zyska dużo zaufania Valverde

0

brawo Ter Stegen

1

la rambla w formie xD

0

no to się myliłeś

3

Rakitic dziś zawsze spóźniony z podaniem ;/

0

był już zmęczony w tamtej akcji, dlatego go zdjął valverde

0

wszystko przed nami :)

3

bardzo ładny, za 20 lat będziecie płakali, że ojejku jaki brzydki ten nowy, a z 2018 najlepszy-kwestia przyzwyczajenia

1

Roberto z tyło 10 metrów

2

Za co ten hejt na Munira? Na początku spotkania dwa niedokładne podania, ale od tego momentu wygląda w porządku w grze kombinacyjnej

0

Ale pozytywnie zaskoczył składem Ernesto :)

0

Ciekawe czy podobnie byś mówił, gdyby przeciwnik kładł się na murawę przy każdym kontakcie

0

Suarez przeleżał pół meczu, potwornie irytująco się zachowuje

8

Pokazywał, oprócz pazura, jak tracić piłki w głupi sposób i jak tracić głowę po przedryblowaniu przeciwnika

10

Wspominać o Messim przy promocji Nike? Nie wiem czy to dobry pomysł ;)

0

xDDDDDDDDDDD ale żeś trafił chłopie

0

Może ktoś mnie poprawi, ale czy przy wszystkich kontratakach RSSS Alba nie był przypadkiem z przodu?

0

Ktoś już nie pamięta jakie problemy z wypłacalnością wobec piłkarzy miały kluby La Liga :)

3

Mamy dodatkowo Coutinho w LM :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

bez paranoi już możę

0

Raczej prokuratura nie bazuje na doniesieniach dzienników, więc jakieś poszlaki muszą być

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?