goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Dembele jest nam z pewnością przydatny-jeśli nie od pierwszej minuty, to jako joker przy złym wyniku w drugiej połowie. Nie ma nic gorszego niż przegrywać i nie mieć możliwości zmiany sytuacji na boisku, a Dembele właśnie to daje.
9
kontrowersyjna opinia: bez Messiego widać dużą poprawę w defensywie, dodatkowy pomocnik przy obronie robi dużą różnicę
1
według mnie to brak techniki i duża wyobraźnia ;)
0
No dlatego ma proces? Areszt to środek zapobiegawczy, żeby nie uciekł do ciepłych krajów z milionami na słupach.
0
Żeby prokuratura mogła dokładnie zbadać rozległą sprawę?
1
Dybala również nie grał
1
Może po sezonie w Barcelonie jego marketingowa wartość w Chinach wzrosła? A sportowo chyba nikt nie wątpi, że nie ma zbyt dużo zawodników, którzy by tak Guangzhou pomogli w tej cenie.
1
Pozdrawiam użytkownika, który narzekał na to, że Suarez ciągle przepuszcza piłki
7
Coś mi mówi, że tym meczem Arthur zyska dużo zaufania Valverde
0
brawo Ter Stegen
1
la rambla w formie xD
0
no to się myliłeś
3
Rakitic dziś zawsze spóźniony z podaniem ;/
0
był już zmęczony w tamtej akcji, dlatego go zdjął valverde
0
wszystko przed nami :)
3
bardzo ładny, za 20 lat będziecie płakali, że ojejku jaki brzydki ten nowy, a z 2018 najlepszy-kwestia przyzwyczajenia
1
Roberto z tyło 10 metrów
2
Za co ten hejt na Munira? Na początku spotkania dwa niedokładne podania, ale od tego momentu wygląda w porządku w grze kombinacyjnej
0
Ale pozytywnie zaskoczył składem Ernesto :)
0
Ciekawe czy podobnie byś mówił, gdyby przeciwnik kładł się na murawę przy każdym kontakcie
0
Suarez przeleżał pół meczu, potwornie irytująco się zachowuje
8
Pokazywał, oprócz pazura, jak tracić piłki w głupi sposób i jak tracić głowę po przedryblowaniu przeciwnika
10
Wspominać o Messim przy promocji Nike? Nie wiem czy to dobry pomysł ;)
0
xDDDDDDDDDDD ale żeś trafił chłopie
0
Może ktoś mnie poprawi, ale czy przy wszystkich kontratakach RSSS Alba nie był przypadkiem z przodu?
0
Ktoś już nie pamięta jakie problemy z wypłacalnością wobec piłkarzy miały kluby La Liga :)
3
Mamy dodatkowo Coutinho w LM :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
bez paranoi już możę
0
Raczej prokuratura nie bazuje na doniesieniach dzienników, więc jakieś poszlaki muszą być