0

@Bartek953 To widocznie żaden trener na konferencji po przegranym meczu nie ma pojęcia o czym mówi

4

Jestem ciekawy, co mają w głowie ludzie wyzywający od psów człowieka, który ciężko wykonuje swoją pracę, poświęcił jej kilkadziesiąt lat życia, podczas gdy sami nie osiągnęli nic. Poczujecie się lepsi wyładowując frustrację ze swojego smutnego życia przez internet? Niczego to nie zmieni, ale pewnie tylko to wam zostało.

5

Jakie szambo w komentarzach, jednak widać, że nawet kibice pozakrajowej piłki statystycznie inteligencją nie grzeszą

2

A kto według was ma podejmować dobre dla rozwoju 16-latka decyzje? Aktualna firma, która go zatrudnia, on sam, czy może jednak rodzic?

1

@Gall Barcelona B to też profesjonaliści, chodziło o to, żeby nie grał z młodzikami

3

@barpol11 Alena jest raptem rok starszy, na ten moment nie ma nawet sensu go porównywać z Puigiem, Carles jest po prostu lepszym piłkarzem. Potencjał to inna sprawa.

8

@Cariones Alba jak symuluje, to przynajmniej kuleje jeszcze chwilę

0

@Veb1233 Dobrze by było, gdybyśmy wynik opierali na takich jak ta Fatiego, a takie jak Suareza były ozdobą meczu ;)

0

Mam trochę obaw, bo ostatni mecz mimo dwóch wczesnych bramek mógłby zupełnie inaczej się skończyć, gdyby nie wpadka Cilessena i dwa cudowne trafienia Suareza, które ciężko komukolwiek byłoby powtórzyć. To nie były do końca zasłużone bramki, mam nadzieję, że dziś nie będziemy potrzebować szczęścia.

4

@KyngPyng To nie powinno być na odwrót?

2

@snoop chodzi o to, żeby chłopak nie czuł się jakoś specjalnie traktowany, tylko czuł się po prostu jednym z członków drużyny :)

0

Może gdyby zagrał te 7 meczy, to dostałby powołowanie do seniorskiej drużyny ^^

2

Ciekawe za co La Rambla skrytykuje Valverde, jeśli dziś nie wygramy :)

0

Dla mnie Perez póki co nie udowodnił, że ma potencjał większy od Tello, wydaje się mieć jedynie nieco lepszą technikę. Większość spotkania to spóźnione, nie najlepsze decyzje, no i ten strzał z prawej nogi. Brawa za bramkę, ale to już było kopanie leżącego. Porównania z Dembele pozbawione sensu, na tle tak grającego Betisu w drugiej połowie Francuz także z pewnością by się pokazał ze swojej najlepszej strony, kluczowa jest gra, kiedy mecz jest wyrównany i trzeba zapewnić drużynie punkty.

0

@BykFCB widać, że brał przykład z naszego prezydenta

0

Jak wyglądają prawa do transmisji w tym sezonie?

2

Kiedy podzieliłem się podobnymi przemyśleniami na la rambli, ktoś mi kazał iść do psychiatry ;)

0

@TR3YWAY Patrząc po twoich komentarzach, może jednak sam byś potrzebował pomocy specjalisty, bo na tej stronie tylko plujesz jadem w prymitywny sposób ;)

0

@GeraltzKatalonii A kto mówi o sprzedawaniu Messiego? Mówię o graniu bez niego w niektórych meczach, może nawet tych ważniejszych. Mamy Coutinho, Dembele, Suareza i Griezmanna, nie wiem dlaczego Messi miałby nie podlegać rotacji, jeśli inni byliby w wysokiej formie

edit: I nie mówię tego tylko po jednym meczu-przypomnij chociaż sobie mecz z Realem sprzed roku, wyglądał bardzo podobnie do wczorajszej drugiej połowy. Messi jest bez wątpienia największym zagrożeniem pod bramką rywala. Tak samo jak bez wątpienia jest najmniej użyteczny w pressingu i obronie.

0

Jeśli trójka Griezmann, Suarez, Dembele zapewniałaby odpowiednią jakość w ataku, to w sumie bym się zastanawiał nad grą bez Messiego, za którego trzeba zawsze pracować w obronie

1

Skończcie już z tym hejtem na Rakitica pod każdym artykułem. W poprzednim sezonie grał równo, na najwyższym poziomie ze wszystkich pomocników, presezon też zaliczył dobry, strzela piękne bramki, wbrew temu co mówicie potrafi grać do przodu i jeśli De Jong ma kogoś wypchać ze składu, to Busquetsa

22

@fanoflakers zabłysnąłeś.

4

@Avatarr A mi się podoba zaangażowanie w obronie, wygląda to lepiej niż z Messim stojącym przez pół meczu ;)

1

Bramka na konto Umtitiego według mnie

1

Rafinha ma bardzo zbliżoną charakterystykę do Arthura, nie nazwałbym go przy tym nawet gorszym, dziś rozegrał niezłe spotkanie. Puiga nie widzę w pierwszym składzie, jego gra w obronie z powodu słabej fizyczności budzi politowanie. Całej drużynie brakuje nadal sytuacji strzeleckich, mam nadzieję, że z Antoinem i Dembele się to poprawi w przyszłym sezonie. Perez wygląda obiecująco, oby też otrzymał jakieś szanse, nie tylko w PK.

1

Messiego nie można na papierze ustawiać w drugiej linii, bo w praktyce przy akcji przeciwnika drepcze na jego połowie, zamiast bronić

0

Paradoks: najwięksi 'Janusze', to ci, którzy sami zarząd tym określeniem nazywają

0

@Hanok Cały mecz rozegrał dobry, wcześniej Pique mu ukradł asystę po kombinacyjnej akcji i dośrodkowaniu pod nogę ze skrzydła

0

@Dajnatace De Jonga z pewnością przekonali, że do niego należy miejsce w składzie po Rakiticu i Busqetsie. Co mają powiedzieć De Ligtowi? Że zajmie miejsce w składzie, jak Lenglet i Umtiti odejdą na emeryturę?

0

Ja bym jednak wolał, żeby oprzeć skład na młodych piłkarzach, nawet kosztem wyników. Taki De Jong chyba jednak będzie potrzebował maksymalnej odpowiedzialności i czasu na boisku, żeby osiągnąć swój potencjał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?