goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Roobo jakby strzelał 40 goli na sezon, to jego gra by mnie nie obchodziła
2
Braithwaite przepuszczał, czy technicznie strzelał? ;)
1
Montoya więcej strzałów w jednym meczu niż Aguero pewnie przez pół sezonu
0
Czemu nawet varu nie było, wyglądało jakby Vinicius wybiegł z piłką
0
A może klub mu po prostu coś obiecał, a teraz nie dotrtzymuje słowa? Prawda taka, że faktów znamy malutko. Nie ma co się rozwodzić nad jego tematem, jak chce odejść, niech odchodzi.
1
@Cochise zawsze beka z "znawców" polityki głosujących na korwina. Poziom "znania się" antyszczepionkowców na medycynie. Z resztą to ta sama grupa, jak widać "zna się" na wszystkim równie dobrze.
0
@JarekS laporcie na rękę jest presja opinii publicznej w kwestii obniżek pensji
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Snejku są zawodnikami, bo mają ważny kontrakt i nie chcą odchodzić, to chyba jest jeden z powodów pozasportowych?
5
Może i Messi był bogiem futbolu, ale Thorowi do pięt nie dorasta
0
@sokot co rok mamy skład lepszy od Realu ;)
9
@robimen12345 patrząc na równię pochyłą w Barcelonie to dyrektor od transferów-autysta faktycznie brzmi prawdopodobnie
1
@Turio a przy kontrach Juventusu, ze swoją niebywałą szybkością wywiązywał się z obowiązków środkowego napastnika
3
Ja w sumie jestem ciekawy jakim cudem Puig po takim czasie, w obecności sztabu szkoleniowego topowego piłkarskiego klubu nadal jest chudziutkim chłopczykiem. Taki Pedri wygląda przy nim na Herkulesa.
0
@Dojaar i od cholery wraków pokroju dembele, coutinho, umtitiego, aguero czy "starą gwardię", która się średnio odnajduuenw dzisiejszym futbolu, czego najlpeszym przykładem jest Busquets, którego każdy mija i zostawia w tyle w sekundę
1
W obliczu odejścia Messiego, może jednak by się dało jakoś Collado zmieścić
5
To teraz wypychany Griezzmann zostaję marketingową twarzą Barcelony ;)?
2
@JANEK777 jedne ułomki ze spranym mózgiem podpalają punkty szczepień, a inne na tej podstawie wymyślają teorie spiskowe :) perpetuum mobile
2
Koeman schudł jakby?
1
DUŃSKI WIKING, ZO ZA REFLEKS
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Co więcej, okazuje się, że w ogóle nie musi go rejestrować
0
@ChampionLW Gra w dziadka z dziećmi na wakacjach ;)
0
@Pudlikj pewnie barcatv
4
@Bk Extreme pewnie większość z nich to wyborcy konfederacji, więc można się domyślić :D
0
@koksik2700 celnie xD
3
@masq pajacerkę, w sensie mijanie Argentyńczyków jak pachołków i zarobienie dla nich samodzielnie kilku żółtych kartek?
0
@Preteee Dziwne słowa od fana klubu, który jednocześnie miał w zespole Messiego, Dembele, Coutinho, Griezmanna, De Jonga, Busquetsa, czy Umtitiego ze swoimi chorymi zarobkami
2
@forest ma mocną psychę, więc dobrze jej mu tak szybko nie psuć ;)