2

@Roobo jakby strzelał 40 goli na sezon, to jego gra by mnie nie obchodziła

2

Braithwaite przepuszczał, czy technicznie strzelał? ;)

1

Montoya więcej strzałów w jednym meczu niż Aguero pewnie przez pół sezonu

0

Czemu nawet varu nie było, wyglądało jakby Vinicius wybiegł z piłką

0

A może klub mu po prostu coś obiecał, a teraz nie dotrtzymuje słowa? Prawda taka, że faktów znamy malutko. Nie ma co się rozwodzić nad jego tematem, jak chce odejść, niech odchodzi.

1

@Cochise zawsze beka z "znawców" polityki głosujących na korwina. Poziom "znania się" antyszczepionkowców na medycynie. Z resztą to ta sama grupa, jak widać "zna się" na wszystkim równie dobrze.

0

@JarekS laporcie na rękę jest presja opinii publicznej w kwestii obniżek pensji

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Snejku są zawodnikami, bo mają ważny kontrakt i nie chcą odchodzić, to chyba jest jeden z powodów pozasportowych?

5

Może i Messi był bogiem futbolu, ale Thorowi do pięt nie dorasta

0

@sokot co rok mamy skład lepszy od Realu ;)

9

@robimen12345 patrząc na równię pochyłą w Barcelonie to dyrektor od transferów-autysta faktycznie brzmi prawdopodobnie

1

@Turio a przy kontrach Juventusu, ze swoją niebywałą szybkością wywiązywał się z obowiązków środkowego napastnika

3

Ja w sumie jestem ciekawy jakim cudem Puig po takim czasie, w obecności sztabu szkoleniowego topowego piłkarskiego klubu nadal jest chudziutkim chłopczykiem. Taki Pedri wygląda przy nim na Herkulesa.

0

@Dojaar i od cholery wraków pokroju dembele, coutinho, umtitiego, aguero czy "starą gwardię", która się średnio odnajduuenw dzisiejszym futbolu, czego najlpeszym przykładem jest Busquets, którego każdy mija i zostawia w tyle w sekundę

1

W obliczu odejścia Messiego, może jednak by się dało jakoś Collado zmieścić

5

To teraz wypychany Griezzmann zostaję marketingową twarzą Barcelony ;)?

2

@JANEK777 jedne ułomki ze spranym mózgiem podpalają punkty szczepień, a inne na tej podstawie wymyślają teorie spiskowe :) perpetuum mobile

2

Koeman schudł jakby?

1

DUŃSKI WIKING, ZO ZA REFLEKS

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Co więcej, okazuje się, że w ogóle nie musi go rejestrować

0

@ChampionLW Gra w dziadka z dziećmi na wakacjach ;)

0

@Pudlikj pewnie barcatv

4

@Bk Extreme pewnie większość z nich to wyborcy konfederacji, więc można się domyślić :D

0

@koksik2700 celnie xD

3

@masq pajacerkę, w sensie mijanie Argentyńczyków jak pachołków i zarobienie dla nich samodzielnie kilku żółtych kartek?

0

@Preteee Dziwne słowa od fana klubu, który jednocześnie miał w zespole Messiego, Dembele, Coutinho, Griezmanna, De Jonga, Busquetsa, czy Umtitiego ze swoimi chorymi zarobkami

2

@forest ma mocną psychę, więc dobrze jej mu tak szybko nie psuć ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?