goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
Po prostu pech, złamanie kości nie ma nic do bycia piłkarską "szklanką"
1
@ProMILs ta, 0.5% xD Instytut danych z dupy
0
Niech jeszcze Ferran wskoczy na poziom Luuka i wygramy
0
ale idiotyczna żółta kartka
1
@regatta52 Albo Vinicius wytrze nim podłogę jak jego portugalskim poprzednikiem
0
@Jeremi piłkarsko to jest już dla mnie przed Puyolem ;)
2
Alba teatr na koniec ;) Żałosne
0
@Technik akurat samym ruchem dał Abde czystą sytuację ;)
0
@FC1899Barca W obronie zdecydowanie ma problemy i zostaje z tyłu. Nie chciałbym go widzieć w pojedynkach z Viniciusem.
2
Sevilla postąpiła z Luukiem jak my z Suarezem
0
@Azi jak się niewiele wie, to lepiej też mało mówić
1
skończy się wypłaceniem kontraktu Umtitiego ;)
17
Nie martwcie się, pierwsze połowy zawsze gramy lepiej
5
@zeko0 poczucie humoru równe intelektowi
0
A on przypadkiem prawie asysty przy strzale De Jonga w słupek nie miał?
0
Koeman daje nam 3pkt zza grobu ;)
7
To ja już chyba wolałbym szansę Jugtli dać
4
Z Demirem smutna sprawa, chłopak ma 18 lat, nie mam wątpliwości, że będzie warty 20-30 milionów niedługo.
3
@Naturopata nick z jakością komentarza dobrze współgra
1
Czas rozpocząć cyrk dotyczący redukcji pensji, tańczenia wokół finansowego fair play i zwalniania numeru
0
@Krystian1588 https://allegro.pl/oferta/test-do-samokontroli-antygenowy-covid-19-boson-11394030056
0
@Krystian1588 dokładnie, 3 euro za test, spisek korporacji bigtestowych
4
honorowo, najprawdopodobniej nie musiał z niczego rezygnować
1
@PlsNotAtletico żebyśmy odrobinę satysfakcji mieli
1
@Sysia11 o tak, jak zaszczepiony umrze za 60 lat w wieku lat 90, to pewnie to będzie wina działań długofalowych tej trucizny !!
0
@masik86 obecnie to De Jong gra jakby miał przejść na emeryturę w Katarze
0
@BorysR policja powinna zacząć śledztwo, bo kilku idiotów sobie bezpodstawnie ubzdurało, że ktoś umarł od szczepionki xDD ale trzeba być odklejonym od rzeczywistości
0
@Recha_0684 amantadyna nie ma prawa jakkolwiek pomóc w zaawansowanym stadium, nawet jej piewcy bezpodstawnie ją promującą polecają ją brać wcześnie, bo ma inhibować replikację, a nie leczyć zapalenie płuc.
0
Bez sensu trzymać Dembele na ławce jako karę za nieprzedłużenie umowy-dająć mu grać robi mu się większą krzywdę
1
Już pomijając ten żałosny mecz, to jestem pod wrażeniem komentarzu Mili