13

Po prostu pech, złamanie kości nie ma nic do bycia piłkarską "szklanką"

1

@ProMILs ta, 0.5% xD Instytut danych z dupy

0

Niech jeszcze Ferran wskoczy na poziom Luuka i wygramy

0

ale idiotyczna żółta kartka

1

@regatta52 Albo Vinicius wytrze nim podłogę jak jego portugalskim poprzednikiem

0

@Jeremi piłkarsko to jest już dla mnie przed Puyolem ;)

2

Alba teatr na koniec ;) Żałosne

0

@Technik akurat samym ruchem dał Abde czystą sytuację ;)

0

@FC1899Barca W obronie zdecydowanie ma problemy i zostaje z tyłu. Nie chciałbym go widzieć w pojedynkach z Viniciusem.

2

Sevilla postąpiła z Luukiem jak my z Suarezem

0

@Azi jak się niewiele wie, to lepiej też mało mówić

1

skończy się wypłaceniem kontraktu Umtitiego ;)

17

Nie martwcie się, pierwsze połowy zawsze gramy lepiej

5

@zeko0 poczucie humoru równe intelektowi

0

A on przypadkiem prawie asysty przy strzale De Jonga w słupek nie miał?

0

Koeman daje nam 3pkt zza grobu ;)

7

To ja już chyba wolałbym szansę Jugtli dać

4

Z Demirem smutna sprawa, chłopak ma 18 lat, nie mam wątpliwości, że będzie warty 20-30 milionów niedługo.

3

@Naturopata nick z jakością komentarza dobrze współgra

1

Czas rozpocząć cyrk dotyczący redukcji pensji, tańczenia wokół finansowego fair play i zwalniania numeru

0

@Krystian1588 dokładnie, 3 euro za test, spisek korporacji bigtestowych

4

honorowo, najprawdopodobniej nie musiał z niczego rezygnować

1

@PlsNotAtletico żebyśmy odrobinę satysfakcji mieli

1

@Sysia11 o tak, jak zaszczepiony umrze za 60 lat w wieku lat 90, to pewnie to będzie wina działań długofalowych tej trucizny !!

0

@masik86 obecnie to De Jong gra jakby miał przejść na emeryturę w Katarze

0

@BorysR policja powinna zacząć śledztwo, bo kilku idiotów sobie bezpodstawnie ubzdurało, że ktoś umarł od szczepionki xDD ale trzeba być odklejonym od rzeczywistości

0

@Recha_0684 amantadyna nie ma prawa jakkolwiek pomóc w zaawansowanym stadium, nawet jej piewcy bezpodstawnie ją promującą polecają ją brać wcześnie, bo ma inhibować replikację, a nie leczyć zapalenie płuc.

0

Bez sensu trzymać Dembele na ławce jako karę za nieprzedłużenie umowy-dająć mu grać robi mu się większą krzywdę

1

Już pomijając ten żałosny mecz, to jestem pod wrażeniem komentarzu Mili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?