4

Jeśli Pique faktycznie rezygnuje z tylu milionów, można by jego nazwisko, jak i każdego innego zawodnika, który obniżył pensję umieścić delikatnie na koszulce w przyszłym roku, wzorem sponsorów ;) według mnie żaden zawodnik nie ma moralnego obowiązku schodzić z pensji i wypadałoby to jakoś uhonorować

6

@lukkobe A jak chcesz dochód obliczyć? Odjąć koszt utrzymania klubu przez cały rok?

0

@Paradoks za bycie naszym wychowankiem

0

@Archolos niezły masz sposób na spędzanie wolnego czasu ;)

0

Ktoś wie ile dostaniemy z transferu Cucurelli?

2

@misiek4st był drugi młody lewy obrońca i postawiliśmy na niego, a cucurelle oddaliśmy

10

Mnie niepokoi trochę Araujo na prawej stronie, mam nadzieję, że w lidze będzie grać na środku

0

@Gaz powiedz jeszcze, że czemu nie można krytykować czarnoskórych, a kościół można

4

@PatrykBarca To Modric biega 6.5km na mecz?

0

@koziar Pedri z Gavim zdominowali środek pola, zakładali dobry pressing, mieli odbiory, posuwali grę do przodu. W życiu bym nie powiedział, że słabo zagrali.

0

@Kireczkowaty dla ciebie puchar za oryginalne poczucie humoru

1

@WalecFCB pod koniec pierwszej połowy niebezpieczne wślizgi naszych aż ciężko zliczyć :) nie dziwię się pretensjom

7

Przy szybkich zawodnikach po bokach Roberto może być dobrym zmiennikiem, naprawdę nieźle gra z piłką i ją rozgrywa. Problem zawsze był kiedy to na nim, na boku, ciążył obowiązek zrobienia miejsca i minięcia jakiegoś zawodnika

0

Druga połowa już raczej wiele nam nie powie, jeśli ławkę Realu rozklepuje Roberto z Kessim

7

Mi się jednak ten faul na Viniciusie nie podobał, to mecz towarzyski i ryzykowanie zdrowia przeciwników (i naszego, jak się zdenerwują) świadczy o tym, że trochę za bardzo piłkarze Barcelony się napalili na ten mecz.

0

Przez te klauzule może nam się w ogóle nie opłaca wygrywać ligi mistrzów? xD

0

@czarnatom ostatnio to raczej gała do dembele i dośrodkowanie

3

A może warto już przystopować z tym kupowaniem piłkarzy na kredyt?

0

@Konriii według mnie mógł stracić sympatię do Realu po tym jak go nie sprowadzili przez tyle lat mimo jego chęci

1

@Nowy1103 Tu nie ma co rozumieć, to trzeba policzyć i nikt z nas nie może tego zrobić w sensowny sposób

3

@Kibiczpolski no nie wiem, podpisał Dembéle, Raphinię i Kessiego płacąc tyle co jednemu De Jongowi

7

Ja się cieszę, w ostatnich latach Barcelonę się tragicznie oglądało ze względu na statyczne skrzydłowych, którzy tylko potrafili wycofać piłkę, ze zdrowym Dembéle i Raphinią może się to w końcu zmienić.

9

Trochę mi szkoda Memphisa. W sumie nie miałbym nic przeciwko temu, żeby Robercik został w Bayernie, imo Auba i Depay by nam wystarczyli.

0

@JarekS imo grał wyżej bardzo dobrze za Koemana

0

@macio_944 mówię oczywiście o studiach w kierunku IT. Większość "samouków" ogarnia jakaś prostą webówkę, jakieś kursy/bootcampy przeszło, ale na porządnych studiach zyskuje się o wiele obszerniejszą wiedzę

0

Tak już całkowicie abstrahując od rzeczywistości, to niezłe jaja by były jakby Ronaldo się zaoferował za darmo Barcelonie, tak w kontraście do Messiego

1

@Rhaan a ja tam jednak u siebie w pracy widzę spore luki w wiedzy osób w IT bez studiów

1

@Janiama miałem w podstawówce takie samo świadectwo, z jedną różnicą: ocena dobra (4) z wychowania fizycznego :)

0

@Zoker osoby heteroseksualne dla odmiany nie wypisują głupot w internecie, okazują sobie uczucia tylko w odosobnieniu, a w filmach może raz na rok taką osobę można zobaczyć

4

@Pilka_jest_okragla zacytuj do kompletu biblijne mądrości jehowy o kamienowaniu kobiet za bycie zgwałconą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?