goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@HarveySpecter Kataloński to język bezpośrednio wykształcony z łaciny w ~ x wieku.
0
@jamesbond6 Jak nie od początku? To co ten pan mógł oferować wartego dziesiątki tysięcy euro?
0
@Donnie_Darko szczególnie w pressingu i obronie
1
@xavi890 to jest tylko przykrywka, nie płacono przecież za takie coś 7 mln euro. z resztą żaden trener i piłkarz tego na oczy nie widział
1
A no to wszystko jasne, prokuratura może zamknąć sprawę
0
@MarFan Ty poważnie myślisz, że Tebas pozwala i zakazuje klubom kupować piłkarzy? Są zasady równe dla wszystkich i to wina Barcelony, że tak wygląda sytuacja.
3
Ktoś przytoczy mi jedno zdanie z tej wypowiedzi, które was oburzyło? Mówi raczej oczywiste rzeczy, a limity płacowe to problem Barcelony tylko i wyłącznie przez tragiczne zarządzanie klubem, a nie przez Tebasa
1
@Mroziu spytać się w której biedronce i kiedy, a potem sprawdzić na monitoringu, a kiedy niskiej jakości alibi upadnie, wykorzystać jako argument w sądzie?
10
Barcelona zapłaciła łącznie ponad 7 mln euro osobie ściśle powiązanej z sędziami, nie jest w stanie powiedzieć za co te pieniądze były wypłacane, cały proceder odbywał się bez żadnej umowy, dostępna jest korespondencja Negreiry z Bartomeu mocno wskazująca na nielegalny charakter tych operacji, a niektórym katalońskie dzienniki wyprały mózg jak TVP i robią z Barçy ofiarę Tebasa, Prokuratury, ministerstwa sportu i Florentino Pereza.
W tej sprawie nic nie wskazuje na niewinność Barcelony.
0
Jakby występował w LM to by miał gorsze statystyki ;)
0
@michal26 A, i tak w ogóle to w obecnym świecie większość pieniędzy nie pochodzi z pracy, tylko z kapitału.
2
@michal26 No tak, Korwinowi faktycznie ciężko przypisać cokolwiek innego niż zarażanie banalnymi hasełkami, z czego duża część w niecelny sposób upraszcza skomplikowaną rzeczywistość, a jego wyznawcom (i jemu samemu) wystarczają one do postrzegania siebie jako ekspertów w każdej dziedzinie, o której nie mają zielonego pojęcia.
1
@Chudini123 a czemu bez gaviego?
2
@siara10 dawno by go w Barcelonie nie było? Był tu najlepiej opłacanym piłkarzem świata
0
Zembedujcie może na głównej stronie, pewnie wielu osobom nie chce się specjalnie na yt wchodzić, a tak by odpaliły
0
@require Problem raczej nie leży w serwerze, bo najbardziej gówniany serwer by dał radę, backend mają pewnie tragicznie napisany
0
@require no bez przesady z tymi paroma godzinami, jak trzeba aspekt zarządzania contentem jeszcze ogarnąć, ale w 2tyg. już wykonalne
0
@MeMyselfAndI 2.9 miliona wizyt na miesiąc, to jest nic. Na tanim dedykowanym serwerze można obsłużyć dziesiątki tysięcy na sekundę jeśli się wie co się robi.
0
Nie ogarniam jak można tak źle prowadzić stronę z takim ruchem jak notanik. Koszty utrzymania strony, która ma taki ruch jak u nich to max 300 pln/msc
24
Biorąc pod uwagę, że Alves był w Hiszpanii na pogrzeb swojej teściowej, to naprawdę ciekawie wybrał sposób spędzania czasu
1
Tak szczerze mówiąc, to chyba ciężko się odlać, umyć i wysuszyć ręce w 47 sekund, no nie ;)
0
@Magicc89PL wymieniłeś akurat 3 piłkarzy, którzy mają drybling gorszy od Araujo
1
Wszyscy na Araujo zwracamy uwagę, a w sumie Balde powstrzymuje Valverde jeszcze lepiej na ten moment
0
@robertocarlos76 Gdyby liczyła pieniądze, to pół biedy :)
0
@slayer pytanie czy bardziej się nie oplaca klubowi wygrać śmiesznego turnieju dla szejków
0
@Aqualitek jakby real wygrywał, to byśmy mówili o traceniu punktów, anie ich ciułaniu
0
@JarekS ja tam jednak pamiętam o stylu przez ostatnie 5 lat
1
@reloaded Savič z łokcia próbował uderzyć Ferrana jaki pierwszy
0
@Godlo zapamiętam na wypadek, gdybym twoją kiedyś spotkał
0
Dembele więcej IQ od tych wszystkich Hiszpanów razem wziętych :)