goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Idealny do ligi i jako opcja na odrabianie strat, koniecznie powinniśmy go zostawić.
1
Xavi pójdzie śladem Figo?
0
@blakkudium jeszcze ładniejsza byłaby kompilacja jego strat wynikających z braku techniki
0
@partymaker czemu hejtujesz polaka rodaka? rekompensuje to grą bez piłki
0
@lambard Ja Fermina lubię tym bardziej, im dalej od naszej bramki
0
@Andi18 Fermin za Lewego ;)
0
no to pograliśmy xD
0
"jeśli Barça w końcu otrzyma 100 milionów euro z dźwigni"
No tylko, że nie otrzyma
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ziomal88 >wyzywaj losowo ludzi w internecie
>spłacz się, bo ktoś mówi, że jesteś źle wychowany
0
@Heros11 @ziomal88 no cóż, rodzice was nie wychowali za dobrze :) mam nadzieję, że coś innego im chociaż wyszło w życiu
0
@Heros11 Wybacz, ale jakakolwiek dyskusja na tym poziomie nie leży w zakresie moich zainteresowań xD
0
Jeśli Lewandowski ma teraz nowe zadania, tj. pressing i walkę o piłkę w powietrzu, to można by było rozważyć wystawienie Araujo na jego pozycji. Z pewnością również zdobył by uznanie tutejszych użytkowników po uprzednim wyrobieniu polskiego paszportu.
0
ty rozumiem ćwiczysz tyry, żeby kolegom z przedszkola zaimponować
1
@ziomal88 Przepraszam, macie rację. Mbappe i Lewandowski zagrali wspaniałe spotkanie, po prostu się nie znam i przez to ciężko mi docenić ich grę bez piłki i kunszt taktyczny.
0
@Zuchowicz_PL Staruch myśli, że jak tracił piłki przez cały mecz i miał problem z jakąkolwiek kontrolą na piłką to zagrał dobrze
1
Świetny Lewandowski? Chyba inny mecz oglądałem, ciało obce
0
Barcelona coś strzeliła z dystansu w tym sezonie?
2
@semafor "w ramach 33. kolejki Euroligi."
2
@Midast tak zweryfikował ich opinie, że Christensen jako zapchajdziura jest wystarczająco dobry na pozycji Busquetsa?
2
@Campeon87 żeby nie mógł wpływać na proces na przykład
4
@Amidamaru wtedy nie było ani Cubarsiego ani Yamala
0
@Aragorn33 +prawie całość praw do wizerunku
6
@DawidekFCB kaucja jest z definicji zwrotna
0
@Enerio a ty nie komentuj
2
Szczerze to dziś wynik trochę na wyrost, wpadło nam to, co zazwyczaj nie wpada, a Atletico bez gola to jakimś cudem zostało. Jakieś 2-1 dla nas bardziej by oddawało przebieg meczu, z PSG trzeba zagrać jeszcze lepiej.
0
@Pawlak1992 Weź wyjdź na balkon kolego, niezdrowo w tym wieku się tak ekscytować
0
@Pawlak1992 No fakt, Barcelona jest lepsza od City, Realu i PSG, przekonałeś mnie
3
@Values Co innego kibicować, co innego mieć trzeźwą ocenę sytuacji
0
@pax 1. w pomiędzy, 2. Robrerto, 3. Roberto i Gündogan(em), 4. Gra opierała się na grze wzajemnej też odrobinę niezręcznie brzmi, więc dlatego całość wrzuciłem