1

Idealny do ligi i jako opcja na odrabianie strat, koniecznie powinniśmy go zostawić.

1

Xavi pójdzie śladem Figo?

0

@blakkudium jeszcze ładniejsza byłaby kompilacja jego strat wynikających z braku techniki

0

@partymaker czemu hejtujesz polaka rodaka? rekompensuje to grą bez piłki

0

@lambard Ja Fermina lubię tym bardziej, im dalej od naszej bramki

0

@Andi18 Fermin za Lewego ;)

0

no to pograliśmy xD

0

"jeśli Barça w końcu otrzyma 100 milionów euro z dźwigni"
No tylko, że nie otrzyma

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ziomal88 >wyzywaj losowo ludzi w internecie
>spłacz się, bo ktoś mówi, że jesteś źle wychowany

0

@Heros11 @ziomal88 no cóż, rodzice was nie wychowali za dobrze :) mam nadzieję, że coś innego im chociaż wyszło w życiu

0

@Heros11 Wybacz, ale jakakolwiek dyskusja na tym poziomie nie leży w zakresie moich zainteresowań xD

0

Jeśli Lewandowski ma teraz nowe zadania, tj. pressing i walkę o piłkę w powietrzu, to można by było rozważyć wystawienie Araujo na jego pozycji. Z pewnością również zdobył by uznanie tutejszych użytkowników po uprzednim wyrobieniu polskiego paszportu.

0

ty rozumiem ćwiczysz tyry, żeby kolegom z przedszkola zaimponować

1

@ziomal88 Przepraszam, macie rację. Mbappe i Lewandowski zagrali wspaniałe spotkanie, po prostu się nie znam i przez to ciężko mi docenić ich grę bez piłki i kunszt taktyczny.

0

@Zuchowicz_PL Staruch myśli, że jak tracił piłki przez cały mecz i miał problem z jakąkolwiek kontrolą na piłką to zagrał dobrze

1

Świetny Lewandowski? Chyba inny mecz oglądałem, ciało obce

0

Barcelona coś strzeliła z dystansu w tym sezonie?

2

@semafor "w ramach 33. kolejki Euroligi."

2

@Midast tak zweryfikował ich opinie, że Christensen jako zapchajdziura jest wystarczająco dobry na pozycji Busquetsa?

2

@Campeon87 żeby nie mógł wpływać na proces na przykład

4

@Amidamaru wtedy nie było ani Cubarsiego ani Yamala

0

@Aragorn33 +prawie całość praw do wizerunku

6

@DawidekFCB kaucja jest z definicji zwrotna

0

@Enerio a ty nie komentuj

2

Szczerze to dziś wynik trochę na wyrost, wpadło nam to, co zazwyczaj nie wpada, a Atletico bez gola to jakimś cudem zostało. Jakieś 2-1 dla nas bardziej by oddawało przebieg meczu, z PSG trzeba zagrać jeszcze lepiej.

0

@Pawlak1992 Weź wyjdź na balkon kolego, niezdrowo w tym wieku się tak ekscytować

0

@Pawlak1992 No fakt, Barcelona jest lepsza od City, Realu i PSG, przekonałeś mnie

3

@Values Co innego kibicować, co innego mieć trzeźwą ocenę sytuacji

0

@pax 1. w pomiędzy, 2. Robrerto, 3. Roberto i Gündogan(em), 4. Gra opierała się na grze wzajemnej też odrobinę niezręcznie brzmi, więc dlatego całość wrzuciłem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?