goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@maroon no ciekawe ile by takie ubezpieczenie kosztowało xD
0
Brzmi jak inteligentny gość
2
@Mistrzgry1 po stylu pisania stwierdzam, że by Ci iq brakowało na wyjazd z województwa;)
0
Pora zapłacić Gironie za wypożyczenie Romeu
1
@mightyanaldevastator jakiego pecha? całkowicie zdominowali początek meczu i zasłużenie zdobyli bramkę
0
Dla mnie nigdy nie jest zbyt pewny blisko linii końcowej przeciwko szybkim zawodnikom, oby mnie do siebie przekonał w tym sezonie
0
@La Pulgaa nikt go nie wykupi, jego za darmo się nie opłaca nikomu brać przez pensję
1
Mam pomysł, który wszystko by rozwiązał: sprzedajmy Olmo
1
@Arczi87 ale oni mają stopy z przodu na ziemi w tej pozycji, więc w sumie nie wiem jak mieliby je mieć gdzie indzie np. klatka później czy wcześniej
0
Może najlepiej niech chłop już karierę skończy.
6
Na filmiku to wygląda jakby go uspokajali i eskortowali w sumie
0
@LukaszFan wpłacić natychmiast tyle pieniędzy bez rat bez gwarancji rejestracji dla zawodnika, żaden problem
4
@jeronimofrancisco 69 rezerowy z drugą liczbą strzelonych goli w FC Barcelonie w swojm pierwszym sezonie na poziomie 1 ligi
0
A co ma się zgadzać jak Barcelona nie ma pieniędzy na klauzulę? Wyobraźcie sobie jakie kwasy by miał potem w Athleticu bez powodu?
3
"klub preferuje udział firm technologicznych, które oprócz inwestowania swojego kapitału wraz z FC Barceloną, pomogą mu rozwinąć działalność Barça Media dzięki swojej wiedzy, więc jeśli Spotify nie będzie mogło ostatecznie uczestniczyć, nie będzie to uważane za dramat w klubie"
Spotify to absolutny gigant technologiczny z jednym z najlepszych know how w kwestii streamingu i skalowalności serwisów, więc nie rozumiem tego zdania so końca
1
@Rhaan Dla mnie narzekanie na technikę Roque mając Lewandowskiego w pierwszym składzie jest ciut niepoważne.
0
@Lokusekpl niie widziałem u niego zbytnio problemów z przyjęciem piłki, dobrze się odnajdywał w grze i dochodził do sytuacji
3
Biorąc pod uwagę Messiego, to chyba komplement ze strony Argentyńczyka
0
Fermin w rok z Rakowa do mistrza świata ;)
0
Jaki świetny występ? Był regularnie ojeżdżany na prawej stronie, a na pierwszym miejscu powinien być rozliczany z defensywy jako obrońca
0
@LatajacyHolender takie wiadomości to klub wypuszcza, żeby podbić wartość na rynku ;)
0
Idealny zawodnik na ligę, przydałby się
0
@Emhyr nie tylko ciebie :)
2
@xavi890 Oglądałeś mecze w tym sezonie? Nie widziałeś problemów Lewandowskiego przy przyjęciu piłki?
1
@draxidox a wiesz, że można nie popierać masowego importu 5 mln imigrantów, jednocześnie nie będąc bezwartościowym ludzkim odpadem prześladującym jakichś losowych ludzi? pomyślałeś jak się czuje człowiek, który przyjechał do nas na studia, a czołowi politycy robią mu zdjęcia na ulicy i szczują na niego na twitterze? pewnie jeszcze w kościółku wczoraj byłeś?
0
Przynajmniej kibicowanie Barcelonie nas już oswoiło z takimi wynikami
0
Chyba Lewandowski gra dziś w Barcelonie K jako napastnik...
0
34 miliony? Może by się opłacało go oddać za darmo na jakieś wypożyczenie...
3
@Death_voice wy jesteście jacyś społecznie upośledzeni, że nie widzicie różnicy między aktem wandalizmu na przystanku tramwajowym, a rzucaniem mołotowem w świątynię grupy religijnej, której Polacy urządzili w historii najnowszej całkiem sporo pogromów xD
0
Normalna rzecz, nie ma co plotek zaczynać