0

@maroon no ciekawe ile by takie ubezpieczenie kosztowało xD

0

Brzmi jak inteligentny gość

2

@Mistrzgry1 po stylu pisania stwierdzam, że by Ci iq brakowało na wyjazd z województwa;)

0

Pora zapłacić Gironie za wypożyczenie Romeu

1

@mightyanaldevastator jakiego pecha? całkowicie zdominowali początek meczu i zasłużenie zdobyli bramkę

0

Dla mnie nigdy nie jest zbyt pewny blisko linii końcowej przeciwko szybkim zawodnikom, oby mnie do siebie przekonał w tym sezonie

0

@La Pulgaa nikt go nie wykupi, jego za darmo się nie opłaca nikomu brać przez pensję

1

Mam pomysł, który wszystko by rozwiązał: sprzedajmy Olmo

1

@Arczi87 ale oni mają stopy z przodu na ziemi w tej pozycji, więc w sumie nie wiem jak mieliby je mieć gdzie indzie np. klatka później czy wcześniej

0

Może najlepiej niech chłop już karierę skończy.

6

Na filmiku to wygląda jakby go uspokajali i eskortowali w sumie

0

@LukaszFan wpłacić natychmiast tyle pieniędzy bez rat bez gwarancji rejestracji dla zawodnika, żaden problem

4

@jeronimofrancisco 69 rezerowy z drugą liczbą strzelonych goli w FC Barcelonie w swojm pierwszym sezonie na poziomie 1 ligi

0

A co ma się zgadzać jak Barcelona nie ma pieniędzy na klauzulę? Wyobraźcie sobie jakie kwasy by miał potem w Athleticu bez powodu?

3

"klub preferuje udział firm technologicznych, które oprócz inwestowania swojego kapitału wraz z FC Barceloną, pomogą mu rozwinąć działalność Barça Media dzięki swojej wiedzy, więc jeśli Spotify nie będzie mogło ostatecznie uczestniczyć, nie będzie to uważane za dramat w klubie"

Spotify to absolutny gigant technologiczny z jednym z najlepszych know how w kwestii streamingu i skalowalności serwisów, więc nie rozumiem tego zdania so końca

1

@Rhaan Dla mnie narzekanie na technikę Roque mając Lewandowskiego w pierwszym składzie jest ciut niepoważne.

0

@Lokusekpl niie widziałem u niego zbytnio problemów z przyjęciem piłki, dobrze się odnajdywał w grze i dochodził do sytuacji

3

Biorąc pod uwagę Messiego, to chyba komplement ze strony Argentyńczyka

0

Fermin w rok z Rakowa do mistrza świata ;)

0

Jaki świetny występ? Był regularnie ojeżdżany na prawej stronie, a na pierwszym miejscu powinien być rozliczany z defensywy jako obrońca

0

@LatajacyHolender takie wiadomości to klub wypuszcza, żeby podbić wartość na rynku ;)

0

Idealny zawodnik na ligę, przydałby się

0

@Emhyr nie tylko ciebie :)

2

@xavi890 Oglądałeś mecze w tym sezonie? Nie widziałeś problemów Lewandowskiego przy przyjęciu piłki?

1

@draxidox a wiesz, że można nie popierać masowego importu 5 mln imigrantów, jednocześnie nie będąc bezwartościowym ludzkim odpadem prześladującym jakichś losowych ludzi? pomyślałeś jak się czuje człowiek, który przyjechał do nas na studia, a czołowi politycy robią mu zdjęcia na ulicy i szczują na niego na twitterze? pewnie jeszcze w kościółku wczoraj byłeś?

0

Przynajmniej kibicowanie Barcelonie nas już oswoiło z takimi wynikami

0

Chyba Lewandowski gra dziś w Barcelonie K jako napastnik...

0

34 miliony? Może by się opłacało go oddać za darmo na jakieś wypożyczenie...

3

@Death_voice wy jesteście jacyś społecznie upośledzeni, że nie widzicie różnicy między aktem wandalizmu na przystanku tramwajowym, a rzucaniem mołotowem w świątynię grupy religijnej, której Polacy urządzili w historii najnowszej całkiem sporo pogromów xD

0

Normalna rzecz, nie ma co plotek zaczynać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?