goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Firestone Jak on nie dojechał na mecz, to co powiedzieć o lewej stronie?
1
Skromny gość, wie, że max. 9 okiwa w jednej akcji
2
@robertocarlos76 idę czy nie idę?
0
imo ma szans na sprzedaż lewego, typ ma pieniądze i teraz przyjechał na emeryturę do Hiszpani z rodziną
0
@Szpenser a bo się pomyliłem, chodziło mi o lewe oczywiście
0
Dlaczego w ogóle oddajemy Fatiego? Kogo innego mamy na prawe skrzydło?
0
@MOLESTA zależy mu na grze, wolałby zapewne być w słabszym klubie, ale z minutami
0
@Pawlak1992 nie byłoby, bo plan rentowności zakładał pewnie 15 mln z jego sprzedaży
0
W życiu jakieś około kryptowalutowe tematy nie mają takiej wartości, imo kreatywna księgowość i przekręty
0
Za dużo nie wiem o Barça Studios, ale zdziwiłbym się jakby prawdziwa wartość oscylowała wokół tej kwoty, czy oni w ogóle jakiekolwiek zyski przynoszą?
10
@DonFerdinando porozumienie trójstronne, tylko że PSG nie zamierza płacić więcej niż 50 mln, a Dembele brać mniej niż 25 mln, może w ramach porozumienia jeszcze wynegocjujmy niższą kwotę dla klubu
1
@agrad0 jaką deflację? Mamy zmniejszenie inflacji, to nie jest deflacja xD
0
Jeśli myślimy o wygraniu LM musimy mieć na skrzydle najlepszą wersję Dembele
0
@swiergol2 a potem siup i bezgotówkowa wymiana Aubameyang za Alonso ;)
0
Co z tego, że PSG chce go pozyskać, el Capitano się stąd nie rusza
0
@ObiwanKenobi źródlo: odbyt Wojciecha Cejrowskiego
13
Najgorsze, że to chyba oczywiste dla każdego poza Xavim.
0
@eRsko87 Endrick to naturalny talent, widac to przy każdym kontakcie z piłką, A Roque? No ma średnie statystyki z lidze brazylijskiej i jest dość żwawy jak na napastnika. Na ten moment tyle.
3
Ansu Fati złota piłka !!
0
@ObiwanKenobi może to inicjatywa wynajmujących klubów
0
@Limit_l3ss nieironicznie się zgadzam
0
@Barcaa12 La Liga nie miesza się w sprawy dobrze prosperujących klubów i nie zakazuje im transferów, tylko zakazuje wydawania ogromnych sum bankrutom. To tak jakbyś się zadłużył biorąc kredyty, a potem miał pretensje do banku, że Ci dał kredyt, kiedy byłeś wypłacalny.
0
@Barca2022 to ciekawe ilu Polaków sympatyzuje z żołnierzami wyklętymi regularnie urządzającymi masakry białoruskich i ukraińskich wiosek
0
@mildan1704 to z pressingu, że odbierzemy piłkę, albo zablokujemy akcję i nie stracimy gola
0
Niestety pieniędzy za większą przewagę nad wicemistrzem chyba nie ma
0
@Maker0 akurat jego przyjście by nas trochę przed tym chroniło
0
@Xonar więcej się chyba mówi o Barcelonie zmuszonej znaleźć sponsorów, aby opłacić Messiego, niż o sponsorach chętnych na jego opłacenie
3
@BARCA1899Messi A Ty z kolei możesz podać nazwisko, które w pressingu i obronie wygeneruje mniej pożytku od Messiego
0
tam nie powinno być czerwonej dla Gaviego?
0
@fcbarcafan19 Firma w sensie jednoosobowa działalność gospodarcza, czyli ten pan. Widziałeś te raporty? Nikt przy zdrowych zmysłach by za to 1 euro nie dał.