1

@Firestone Jak on nie dojechał na mecz, to co powiedzieć o lewej stronie?

1

Skromny gość, wie, że max. 9 okiwa w jednej akcji

2

@robertocarlos76 idę czy nie idę?

0

imo ma szans na sprzedaż lewego, typ ma pieniądze i teraz przyjechał na emeryturę do Hiszpani z rodziną

0

@Szpenser a bo się pomyliłem, chodziło mi o lewe oczywiście

0

Dlaczego w ogóle oddajemy Fatiego? Kogo innego mamy na prawe skrzydło?

0

@MOLESTA zależy mu na grze, wolałby zapewne być w słabszym klubie, ale z minutami

0

@Pawlak1992 nie byłoby, bo plan rentowności zakładał pewnie 15 mln z jego sprzedaży

0

W życiu jakieś około kryptowalutowe tematy nie mają takiej wartości, imo kreatywna księgowość i przekręty

0

Za dużo nie wiem o Barça Studios, ale zdziwiłbym się jakby prawdziwa wartość oscylowała wokół tej kwoty, czy oni w ogóle jakiekolwiek zyski przynoszą?

10

@DonFerdinando porozumienie trójstronne, tylko że PSG nie zamierza płacić więcej niż 50 mln, a Dembele brać mniej niż 25 mln, może w ramach porozumienia jeszcze wynegocjujmy niższą kwotę dla klubu

1

@agrad0 jaką deflację? Mamy zmniejszenie inflacji, to nie jest deflacja xD

0

Jeśli myślimy o wygraniu LM musimy mieć na skrzydle najlepszą wersję Dembele

0

@swiergol2 a potem siup i bezgotówkowa wymiana Aubameyang za Alonso ;)

0

Co z tego, że PSG chce go pozyskać, el Capitano się stąd nie rusza

0

@ObiwanKenobi źródlo: odbyt Wojciecha Cejrowskiego

13

Najgorsze, że to chyba oczywiste dla każdego poza Xavim.

0

@eRsko87 Endrick to naturalny talent, widac to przy każdym kontakcie z piłką, A Roque? No ma średnie statystyki z lidze brazylijskiej i jest dość żwawy jak na napastnika. Na ten moment tyle.

3

Ansu Fati złota piłka !!

0

@ObiwanKenobi może to inicjatywa wynajmujących klubów

0

@Limit_l3ss nieironicznie się zgadzam

0

@Barcaa12 La Liga nie miesza się w sprawy dobrze prosperujących klubów i nie zakazuje im transferów, tylko zakazuje wydawania ogromnych sum bankrutom. To tak jakbyś się zadłużył biorąc kredyty, a potem miał pretensje do banku, że Ci dał kredyt, kiedy byłeś wypłacalny.

0

@Barca2022 to ciekawe ilu Polaków sympatyzuje z żołnierzami wyklętymi regularnie urządzającymi masakry białoruskich i ukraińskich wiosek

0

@mildan1704 to z pressingu, że odbierzemy piłkę, albo zablokujemy akcję i nie stracimy gola

0

Niestety pieniędzy za większą przewagę nad wicemistrzem chyba nie ma

0

@Maker0 akurat jego przyjście by nas trochę przed tym chroniło

0

@Xonar więcej się chyba mówi o Barcelonie zmuszonej znaleźć sponsorów, aby opłacić Messiego, niż o sponsorach chętnych na jego opłacenie

3

@BARCA1899Messi A Ty z kolei możesz podać nazwisko, które w pressingu i obronie wygeneruje mniej pożytku od Messiego

0

tam nie powinno być czerwonej dla Gaviego?

0

@fcbarcafan19 Firma w sensie jednoosobowa działalność gospodarcza, czyli ten pan. Widziałeś te raporty? Nikt przy zdrowych zmysłach by za to 1 euro nie dał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?