0

@cacek97 tyle ile dziennikarze będą się go pytać

0

@okiemtypera_lucaxx95 Marcos Alonso

0

Czy ktoś z was też ma dziś problemy ze stronami www i ciągle się wam wyświetla 502 bad gateway?

0

@Mario96w Ale ty wiesz, że różne grupy etniczne różnią się nie tylko kolorem skóry? xD Jezu, dobrze, że w jakimś międzynarodowym środowisku nie pracujesz, bo by się to dla ciebie gorzej skończyło niż lincz w internecie.

0

Możliwe, że pojedzie i zagra po fazie grupowej, jeśli urugwaj przejdzie

9

@FC1899Barca Typo po angielsku nie potrafi pisać, artykuł nie jest publicznie dostępny, źródeł nigdzie nie widziałem podanych. Zamiast siać ferment, poleciłbym polegać na mediach, które nie są egzystencjalnie zmuszone do polegania na taniej sensacji.

0

@kamilos1214 A czemu aż taki niezdrowy? Wystarczy pić wersję bez cukru. A jak chcesz rzucić, to polecam gazowaną wodę z lodem i cytryną. Jeśli pracujesz zdalnie to świetnie się sprawdza.

0

@michal26 może dlatego, że większość ustaw ma sens i nie jest kontrowersyjna w żaden sposób, więc wszyscy poza konfą za nimi głosują?

1

@Krystian1588 ja miałem jakieś dobre 10 lat temu operację pod narkozą, ale stresu brak. Człowiek się budzi, wszystko zrobione i po kłopocie

3

@catalanian09 ciężko się domyślić, że Alves i Messi

0

@AmigoBlancos prowokacyjny sposób gry? tzn. leżenie po każdej stracie i jakieś dzikie gesty w kierunku trybun po tym jak zdobędzie aut po nieudanym dryblingu? Przynajmniej to widziałem w ostatnim ligowym meczu. Strasznie się to oglądało.

0

@FC1899Barca konfederaci nazywający innych ludzi baranami 8)

7

vinicius luźno albę przebija pod względem bycia irytującym półgłówkiem

3

@Stoiczkow powinni przerwać resuscytację, żeby ci umierający typ nie przeszkadzał na trybunach xD?

2

@Qaz123 pewnie mamy kilkaset mln odroczonych ;)

0

Jeśli zna włoski, to pewnie ze słuchu większość rzeczy już po hiszpańsku rozumie

0

Nie wiem czy gdzieś się pojawiła ta informacja, ale Pianič będzie grać w Sharjah FC z Paco Alcácerem

1

Torre to chyba nie lubi Xavi za bardzo

2

Jasne, że oficjalnej oferty nie było, Pique wątpliwe etycznie biznesy ugaduje po znajomościach, najlepiej na whatsappie

1

@don'T.R.I.P.e może przez przeniesienie zużycia w sektorze publicznym na inne godziny konfederaccy intelektualiści

0

No nie wiem czy to się zwraca w kobiecej piłce

0

@JarekS no na pewno proponował tyle samo ;)

0

Można już powiedzieć, że zaczynamy nową erę po Messim i CR7? Haaland i Mbappe chyba grają na innym poziomie obecnie

1

@Rust_Cohle "powiedz mi, że głosujesz na konfederację, nie mówiąc, że głosujesz na konfederację"

1

@ZygmuntTrzeciFaza wiedział, ale nie można mu ufać na 100%

10

@Azi niesprawiedliwe to było zepchnięcie Araujo na gorszą dla niego pozycję, mimo bycia lepszy stoperem od Erica

0

Poważnie wybieramy Roberto kosztem 21 letniego Desta?

0

@Worny w sensie, żeby na dzień treningu w Barcelonie poszli xD?

0

@Pstryk Miranda wygrał z nim rywalizację, nie mogliśmy na raz dać szansy w pierwszej drużynie dwóm młodym lewym obrońcom

2

@Spicky Co w tym zabawnego? W ostatniej chwili pojawiła się nowa oferta, a do tego potrzeba jeszcze dobrowolnego obniżenia pensji zawodnika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?