1

@michal26 naturalnie 1/3 ciąży kończy się poronieniem, tak Bóg stworzył świat, więc widocznie życie płodów nie jest takie ważne

0

@norbo80 no to niech Elche się zadłuży na parę mld, kupi Mbappe i Hallanda, bo według twojej logiki będzie mieć więcej pieniędzy

12

Na tę chwilę już chyba niestety nie wierzę, że się pozbędzie problemów zdrowotnych na stałe

3

Ciekawostka:
Oboje z Ferranem Torresem strzelali gole w lidze dokładnie co 354 minuty.

4

@norbo80 i się zadłużyć na jeszcze więcej niż półtora miliarda euro

1

@DaPidejpi bo Rosja atakująca Polskę to tylko gra zakłamanych polityków ;) tak samo w '39, to była po prostu polityczna gra Mościckiego z Hitlerem

2

Obieg informacji:
Xavi -> Pique -> Impreza na La Rambli -> Puig -> media

0

@Lucassito a jak spłacasz telewizor wzięty na kredyt na 2 lata? W każdym roku masz w budżecie kwotę przeznaczoną na takie zobowiązania, przecież to nie działa tak jakbyś matiemu wisiał 50 złotych i by ci sprzedał kosę, jaj w tydzień nie oddasz

0

Imo Dest powinien dostać, przynajmniej czasami zakręci na naszych martwych skrzydłach

4

Używanie mediów, żeby wszcząć konflikt z graczem i go móc sprzedać, szachy 3d ze strony Barcelony.

0

@draxidox prowo jak 10 lat temu na interii

1

@gaucho104 "Gdyby ludzie nie mieli wolnej woli i na świecie nie byłoby zła, to wszystko robilibyśmy jak roboty zaprogramowane przez Stwórcę."

Oczywiście, że ludzie nie mają wolnej woli w takim znaczeniu w jakim je pojmujesz. To co widzisz, myślisz i czujesz jest wynikiem aktywności elektrycznej w obrębie neuronów twojego mózgu. Nie masz żadnej kontroli nad tą aktywnością, tylko prawa fizyki ją kontrolują.

2

@gaucho104 tak poważnie, to z samej ich gry w Barcelonie bym nie wywnioskował raczej, za którego daliśmy 60mln

0

Winienie Adamy za pierwszego gola? Tam nie powinien kryć Araujo?

0

@Survier obawiam się, że totalitaryzm zakłada nieco większy zakres kontroli społeczeństwa niż noszenie maseczek podczas epidemii

0

@LloretDeMar a skąd się bierze broń na czarnym rynku?

0

@MrCental
piłkarze którzy grają w piłkę, szok, normalnie ladacznice

3

@IronSanHybrid Ja tam większej różnicy nie widzę między starszymi ludźmi wierzącymi w to co telewizji im powiedzą z obecną tu liczną grupą konfederatów wierzących w dziesiątki bzdur, które w social media wyczytali. No może ci drudzy jeszcze za oświeconych się uważają.

1

Co sądzicie o zapłaceniu ~20 mln za Adamę, jeśli byłaby taka możliwość? Raphinha może nie być do wyjęcia w dobrej cenie, a po odejściu Dembele zostaniemy bez żadnego szybkiego skrzydłowego.

0

@Sulimo Jego wybór, mógł spudłować karnego

2

@cosinus90 Marksistowskie komunistyczne lewuchy sobie ustaliły, że rasizm i nazizm są niefajne >:-( skandal

2

@Dzemik55 Będzie materiał w razie gdyby został jednym z najlepszych na świecie. Potem każdy będzie mógł sobie z nim wywiad przeprowadzić. Imo dobry, perspektywiczny pomysł.

0

@Conradxc Nie odnosiłem się w żaden sposób do części posta dotyczącego listu, a ty w żaden sposób do tego co napisałem

2

@Zoker "Brak słów. Człowiek nie może mieć swoich przekonań czy żyć według zasad religii, którą wyznaje, bo MASZ BYĆ tolerancyjny na wszystko i tyle. Do czego ten świat zmierza?"
No jasne, że możesz sobie być rasistą, homofobem, kim chcesz. Tylko musisz się liczyć z tym, że biznes i większość ludzi na zachodzie nie chce z takimi ludźmi mieć nic wspólnego.
Btw. to, że religia stworzona przez pasterzy owiec sprzed kilku tysięcy lat promuje dyskryminację kobiet czy osób homoseksualnych, nie sprawia, że to jest jakkolwiek mądre i powinno być akceptowane przez społeczeństwo.

0

Masakra, że daliśmy tyle za Ferrana. Pieniądze wyrzucone w błoto, gość mi przypomina gorszą wersję Asensio.

0

Pod względem poziomu gry byliśmy na takim samym poziomie z gorszą kadrą, trenerze

0

@BART97 na pewno po piciu łatwiej by się czytało próby bycia zabawnym w twoim wykonaniu

0

@Fabik87 nie pomogę niestety

0

@AlexDark00 nie mówię o poziomie w tym meczu, tylko ogólnie

0

Wszyscy poza Gavim, Ansu i Ter Stegenem na boisku po prostu nie nadają się do drużyny pokroju Barcelony. Gdyby jeszcze chociaż dawali z siebie tyle co Braithwaite czy Adama to dałoby się to oglądać.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?