0

mingueza 2 - 0 moje oczy

0

brawo mingeuza !

0

@dawid16dkk no patrz, nie korzystam z żadnego z tych mediów. po prostu nie jestem ułomny.

2

@PawkoFCB na to, żeby nie trafił do szpitala i nie dołożył cegiełki do przepełnienia szpitali w zdychającej służbie zdrowia

1

@Woland10 ktoś wyraża swoją opinię, a banda kiboli się na niego rzuca z agresją, jakby się z ich matką przespał

0

Niby mamy młodych zdolnych piłkarzy, grają Gavi, Nico, Abde, ale gole strzelają FDJ, Depay i Coutinho. Przypadek?

5

@Borys8111 stworzyliśmy kilka sytuacji, ale duża część meczu to dominacja villarralu, wszechobecny chaos w obronie, nie można zapominać o dwóch karnych, z których sędzia okradł rywala

0

@Deraxium weż spojrz na siebie jak mi pierdolenie zarzucasz xD

0

Chyba najsmutniejszy mecz w tym sezonie

0

I gdzie jest Balde? :)

0

@Matan_Zajcev nie kojarzę przepisów odwołujących karnych po niesłusznie podyktowanych róznych

1

Sprzeczne informacje:
Barcelona chce, żeby Dembele został
Jego agenci nie

0

@Vhaeraun według mnie tak, ja włąśnie przeszedłem remaster

0

Gdyby Benfica miała Luuka De Jonga zamiast Jaremczuka, to już 2-0 by było

0

@BorysR oj tak, wystarczy zobaczyk filmik na jutubie ;) żeby sobie wyprać mózg

0

@Murazor No cóż :)

0

@Murazor Ale to nie jest zasługa Barcelony, że w przynajmniej dwóch komfortowych sytuacjach, gdy mieli przed sobą tylko Ter Stegena, nie trafili w bramkę. Gdyby to był Bayern, to z taką samą grą strzały celne najprawdopodobniej by już były i to zakończone golem.

4

Równie dobrze żadna z tych bramek mogła nie paść, a Aspas mógł strzelić w 2 minucie. Same sytuacje Barcelony to efekt otwartej gry Celty, czego za wiele nie doświadczymy z innymi rywalami. Przesadzony optymizm co do całej drużyny, ale Nico faktycznie świetnie wygląda z piłka.

0

@ForcaMilosz Jak wpada nawet strzał Busquetsa do bramki, to wszystko można.

0

Prędzej bym się o tej porze roku mówiących zwierząt spodziewał

3

@johny11 to potykanie się o własne nogi to więcej niż cały zespół w ostatnim miesiącu

0

@van Baster nikt z Barcelony

0

@Kamyk37 sam biorę sporo suplementów dobierając je na podstawie publikacji naukowych, a badania nanocząstek srebra obecnego w srebrze koloidalnym wykazywały właściwości neurotoksyczne, więc się na nie nie zdecydowałem, ale pewnie masz lepsze źródło wiedzy, więc smacznego

1

@Kamyk37 a to srebro doustnie czy powierzchniowo ;)?

0

@Kamyk37 jak nic innego nie pomogło, to możesz spróbować i dać znać

2

@against_modern_football O nie, przypuszczenie jakiegoś profesora sprzed powstania licznych wariantów wirusa nie okazało się prawdziwe. To jasny dowód na to, że Żydzi i polski rząd chcą nas wymordować szczepionkami!

4

@kamilo0066 szanuję dziambora, z 8 lat temu wyleczył mnie z korwinizmu kompletnie kompromitując się w programie polsatu

3

@Reiv111 halloween to niewinna zabawa, a nie pranie mózgu dzieciom ;)

0

UE jak zwykle głos rozsądku

5

Już prędzej to znaczy: "wiedz, kiedy kur*a odpuścić"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?