goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mingueza 2 - 0 moje oczy
0
brawo mingeuza !
0
@dawid16dkk no patrz, nie korzystam z żadnego z tych mediów. po prostu nie jestem ułomny.
2
@PawkoFCB na to, żeby nie trafił do szpitala i nie dołożył cegiełki do przepełnienia szpitali w zdychającej służbie zdrowia
1
@Woland10 ktoś wyraża swoją opinię, a banda kiboli się na niego rzuca z agresją, jakby się z ich matką przespał
0
Niby mamy młodych zdolnych piłkarzy, grają Gavi, Nico, Abde, ale gole strzelają FDJ, Depay i Coutinho. Przypadek?
5
@Borys8111 stworzyliśmy kilka sytuacji, ale duża część meczu to dominacja villarralu, wszechobecny chaos w obronie, nie można zapominać o dwóch karnych, z których sędzia okradł rywala
0
@Deraxium weż spojrz na siebie jak mi pierdolenie zarzucasz xD
0
Chyba najsmutniejszy mecz w tym sezonie
0
I gdzie jest Balde? :)
0
@Matan_Zajcev nie kojarzę przepisów odwołujących karnych po niesłusznie podyktowanych róznych
1
Sprzeczne informacje:
Barcelona chce, żeby Dembele został
Jego agenci nie
0
@Vhaeraun według mnie tak, ja włąśnie przeszedłem remaster
0
Gdyby Benfica miała Luuka De Jonga zamiast Jaremczuka, to już 2-0 by było
0
@BorysR oj tak, wystarczy zobaczyk filmik na jutubie ;) żeby sobie wyprać mózg
0
@Murazor No cóż :)
0
@Murazor Ale to nie jest zasługa Barcelony, że w przynajmniej dwóch komfortowych sytuacjach, gdy mieli przed sobą tylko Ter Stegena, nie trafili w bramkę. Gdyby to był Bayern, to z taką samą grą strzały celne najprawdopodobniej by już były i to zakończone golem.
4
Równie dobrze żadna z tych bramek mogła nie paść, a Aspas mógł strzelić w 2 minucie. Same sytuacje Barcelony to efekt otwartej gry Celty, czego za wiele nie doświadczymy z innymi rywalami. Przesadzony optymizm co do całej drużyny, ale Nico faktycznie świetnie wygląda z piłka.
0
@ForcaMilosz Jak wpada nawet strzał Busquetsa do bramki, to wszystko można.
0
Prędzej bym się o tej porze roku mówiących zwierząt spodziewał
3
@johny11 to potykanie się o własne nogi to więcej niż cały zespół w ostatnim miesiącu
0
@van Baster nikt z Barcelony
0
@Kamyk37 sam biorę sporo suplementów dobierając je na podstawie publikacji naukowych, a badania nanocząstek srebra obecnego w srebrze koloidalnym wykazywały właściwości neurotoksyczne, więc się na nie nie zdecydowałem, ale pewnie masz lepsze źródło wiedzy, więc smacznego
1
@Kamyk37 a to srebro doustnie czy powierzchniowo ;)?
0
@Kamyk37 jak nic innego nie pomogło, to możesz spróbować i dać znać
2
@against_modern_football O nie, przypuszczenie jakiegoś profesora sprzed powstania licznych wariantów wirusa nie okazało się prawdziwe. To jasny dowód na to, że Żydzi i polski rząd chcą nas wymordować szczepionkami!
4
@kamilo0066 szanuję dziambora, z 8 lat temu wyleczył mnie z korwinizmu kompletnie kompromitując się w programie polsatu
3
@Reiv111 halloween to niewinna zabawa, a nie pranie mózgu dzieciom ;)
0
UE jak zwykle głos rozsądku
5
Już prędzej to znaczy: "wiedz, kiedy kur*a odpuścić"