1

4

Komentarz usunięty

0

@Majkmajki albo po prostu gramy talentami z 3 ligi ;)

3

Beka z komentujących clickbaitowy tytuł

0

@Cariones a szkoda, bo niedługo burger drwala wraca

5

Araujo dryblujący przeciwnika na skrzydle to obrazek, który zapamiętam na długo, warto było mecz obejrzeć, żeby na niego popatrzeć.

1

Takie zabezpieczenie, żeby zawału nam nie dostał

5

No cóż, dzisiejszy mecz otworzył mi chyba oczy i widzę, że dla Alby, Busquetsa i Roberto nie powinno być miejsca w pierwszym składzie. Którykolwiek z młodych, nawet Araujo, potrafi lepiej pociągnąć akcję do przodu od któregokolwiek z nich.
A jak Busquets zabiera się do pojedynku 1 na 1 z kimkolwiek, to po 2 sekundach nie wiem czy płakać czy się już śmiać.

5

Śmieszne, że się obawiam o Busquetsa przeciwko Bayernowi, a nie o Pedriego

0

@endriuuu2 dokładnie jak moja mama.

2

@endriuuu2 a mnie urodziła lekarka, która też się nie zaszczepiła i odradzała innym, a teraz leży w szpitalu

2

@Litman milo wzrostu, to bym nie ryzykował z nazywaniem Busquetsa dobrze grającym głową

0

@JohnA wrażliwy chłopiec chamsko dowala się do losowych ludzi w internecie, a potem płacze, cóż za szkoda

0

Tylko się nie popłacz

0

@JohnA jesli to tak działa, to zazdroszczę twoim bliskim darmowej akupunktury

0

@JohnA głupota aż tak mnie nie rozczula, ale widać któraś kwestia ukłuła twoje wrażliwe serduszko, że zdecydowałeś się napisać ten elokwentny komentarz ;)

0

@Zoker słaba zarzutka, odnoszę się do faktu, że wśród kibiców tych klubów znajduje się dużo osób, które lubią sobie wbiec na boisko, pobić się z policją i to po nich bym się spodziewał wpisów na tak niskim poziomie, a nie po fanach kluby, który reprezentuje i promuje wartości dalekie od tych, o których wspomniałem ;)

7

Zrozumiałbym gdyby to była strona poświęcona Concordii Knurów albo Ruchowi Radzionków, ale żeby nie można było wejść na stronę poświęconą Barcelonie bez bycia narażonym na dziesiątki wpisów promujących antyszczepionkowe bzdety stojące w sprzeczności do badań naukowych, promowanie co drugi dzień homofobicznych wrzutek z La Rambli na stronie głównej w Gorących Dyskusjach, jechania po kolorze skóry za każdym razem, gdy czarnoskóry piłkarz zrobi coś, komu się to nie podoba, to już po prostu smutne/nudne.
Administracji pewnie na rękę, bo większy ruch na stronie, ale ciekawe czy reklamodawcy byliby zadowoleni, gdyby to widzieli.

2

@Borneo A kto ma grać poza Araujo z szybkimi zawodnikami?

0

@Ryjewski Nie, to byłaby decyzja Pianicia, do której miał pełne prawo. Jakąś paranoję już chyba masz na punkcie hejterów Laporty.

1

@victor ciekawe dlaczego zawsze oświeconymi jednostkami, które zrozumiały kolejny masoński spisek są ludzie o iq chomika głosujący na korwina

0

@ShawnC za grosze jakie ma puiq, to niech sobie siedzi, na ławce

1

@Ryjewski o czym wy gadacie xD obniżenie pensji to całkowicie dobrowolny gest Pianicia, mógł siedzieć na trybunach zarabiając kokosy.

0

@pacior95 tyle, że ten pracownik doznał urazu w trakcie swojej pracy ;)

1

@Songo91 w styczniu oficjalnie może uzgodnić kontrakt obowiązujący od czerwca

1

Najgorszym aspektem odejścia Griezzmanna będzie według mnie upadek morale w drużynie

0

Marzy się, żeby uwolnienie Messiego i zawyżanie strat za zeszły sezon to był plan Laporty na Haalanda w przyszłym roku

0

@Conradxc z pewnością podał netto ;)

0

@Peszko07 skowyt foliowych konfiarzy, który nikogo nie obchodzi to muzyka dla uszu

3

Ktoś w tej obronie jest poza Araujo :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?