1

Ktoś może w końcu powie Messiemu, że wkręcanie z różnego podczas meczu to zły pomysł

1

Odpoczywa grając ;)

0

@Kurkmen Brak słów, że są ludzie myślący, że dziecko może samo decydować o korekcie płci. Żenujące.

6

Banda niedouczonych wyborców konfederacji znowu atakuje stronę poświęconą piłce nożnej :) U dzieci u których psychiatrzy stwierdzają transseksualność stosuje się najwyżej leki pozwalające zahamować rozwój trzeciorzędnych cech płciowych, żeby, np. w dorosłości osoba mtf nie miała problemu z metrowymi męskimi barami i owłosieniem na całym ciele.

0

@Ratamahatta ale trzeba być ograniczonym intelektualnie, żeby noszenie maseczki w czasie epidemii porównywać do faszyzmu

1

Dembele wygląda jak gepard, szczególnie w tej koszulce

1

"a nie tego co logiczne"
Całe szczęście medycyna jest trochę bardziej logiczna od wyborców konfederacji

0

@masq "faceta z penisem, który powie, że jest kobietą nie będziemy leczyć" Leczymy, nie słyszałeś o korekcji płci?

0

Okazuje się, że Suarez to był tak naprawdę boczny obrońca

0

@Hakiru To, że dotyczy tej samej części ciała nie oznacza, że to sa sama kontuzja

25

Piątka dla Dembele? Przejął stery wchodząc na boisko, skutecznie dryblował, napędzał akcje i grał bardzo rozważnie

4

@fantasyh Zacznijmy od tego, że Trump nie jest jakimś wielkim biznesmenem, fortunę odziedziczył po ojcu, wykonany nawet analizę mówiącą, że gdyby zamiast bawić się w inwestora, odłożył swój majątek w 1978 roku na funduszu emerytalnym, to byłby bogatszy niż teraz. I to mimo wielu wątpliwości co do legalności jego działań w wielu sferach, od oszustw podatkowych, przez wykorzystywanie nielegalnych imigrantów do pracy do wykorzystywania organizacji charytatywnej do fundowania kampanii.

0

@R1O Wow, to musisz mieć w tyki, skoro znasz ludzi, którzy mają dowody na celowość w doprowadzeniu do pandemii przez Chiny :o

0

@R1O Już lepiej łykać mainstreamową tv niż bzdury napisane w internecie ;)

0

@FC1899Barca Zarabia miliardy ;) dobry żart

2

@Maurolkit chyba żartujesz...

4

@JoeBlack "Nie chcesz mieć dzieci nie uprawiaj seksu"

Nie chcesz mieć dzieci, to nie zaspokajaj podstawowej fizjologicznej i psychicznej potrzeby, super rozwiązanie. Naprawdę trzeba być oderwanym od rzeczywistości, żeby próbować narzucać prawnie społeczeństwu jakąś fundamentalistyczną, katolicką moralność.

"Jeżeli jednak się na to decydujesz to ponosisz za to pełną odpowiedzialność. "
Zgadzam się, ta odpowiedzialność to rodzicielstwo, jeśli chcesz mieć dzieci, albo wydanie kilku stów na lekarza i tabletki wczesnoporonne jeśli nie chcesz. Twoja wiara w to, że życie pozbawionego świadomości zarodka ludzkie jest warte tyle co życie kobiety wynika wyłącznie z poglądów religijnych i byłoby miło, jakbyś zachował ją dla siebie, zamiast narzucać ją innym i rujnować życie młodym ludziom.

1

@JoeBlack No tak, bo konsekwencją za pękniętą gumę powinno być niechciane rodzicielstwo, zniszczone plany na przyszłość i miesiące wyjęte z życia. Wg. badań CBOSu aborcję przeprowadziło ok. 4mln Polek, głównie biednych katoliczek ze wsi i małych miast, "dzisiejsza" młodzież potrafi się zabezpieczać, ale oczywiście aborcja na życzenie to wymysł tego złego pokolenia wychowanego na netflixie.

1

Komentarz usunięty

2

@Barcza223 patrzcie go, cały cywilizowany świat nie potrafi zdrowo myśleć, tylko potężny myśliciel, polak katolik to potrafi, wespół z krajami trzeciego świata

0

@AV0CAD0 Zanberg i razem mają historię udokumentowaną wsparciem tych postulatów, to nie jest zbijanie kapitału politycznego, tylko konsekwencja ;)

0

Według mnie trochę za wcześnie dla Pedriego na wyjściowy skład z Realem. Zobaczymy jak to będzie.

0

@michal26 "związany poglądami gospodarczymi z Korwinem"
Wiara w skuteczność jakichś ultra leseferystycznych rozwiązań ma się do współczesnej ekonomii jak płaskoziemstwo do astronomii

8

Co za szmatławy artykuł napisany na życzenie zarządu

0

@10LionelMessi10 W tej chwili to już stanowi

0

@Strays77 Enrique zachowywał się jak cham podczas konferencji, Koeman ma jakąś klasę

0

Barcelona 0 : 0 Celta

3

@tobiasson92 Efekty niekontrolowanej pandemii było widać we Wloszech, ale oświeceni wyborcy Krzysia B. zawsze wiedzą najlepiej i ogłoszą prawdę objawioną wszystkim dookoła. Ignorancja z arogancją w parze to najgorsze połączenie.

0

System systemem, ale jak będziemy przegrywać w 70 minucie, to Busquets nam wiele nie da ;)

0

@TheNekro94 Czym się ta inteligencja objawia?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?