goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
to chyba bardziej się opłaca nie awansować do ligi mistrzów przez te 2 lata
1
@michal26 może lepiej odebrać prawa wyborcze ludziom, którzy myślą, że są jakimiś superinteligentnymi, logicznymi jednostkami, a powtarzają w kólko te same idiotyzmy co 16-letni fani korwina z liceum
1
"ktoś z was kiedykolwiek prześladował osobę"
Ty prześladujesz, pisząc publicznie o tym jak jakaś grupa Cię brzydzi i nie chcesz ich widzieć na ulicy. Niczym nie różnisz się od rasisty, któremu na ulicy przeszkadzają czarnoskórzy. No może jesteś gorszy, bo jeszcze publicznie to oznajmiasz.
0
@Gargamel01 Więcej niż reszta Francuzów odkąd wszedł ;)
0
Miejsca dla homofobów nie ma nie tylko w Ikei:
0
@FC1899Barca O nie, może jeszcze zaczną promować równe prawa dla kobiet i czarnoskórych? Paskunda propaganda!
0
@monsterrize jakie pieniądze? z superligi?
0
ile bramek już strzelił w sezonie?
0
Tak w ogóle ktoś wie czemu bronił Ter Stegen zamiast Neto?
1
Ciekawe jak czuje się Matheus Fernandes świętując puchar
0
@Joe_Pesci dzięki za potwierdzenie wszystkim na jakim poziomie intelektualnym stoją wyborcy konfederacji
1
@LuisSalvano widzisz w tym co napisałeś sprzeczność z jego opinią?
0
@Scross Czyli jak ktoś Cię zwyzywa poza zasięgiem kamer i to ujawnisz, to powinieneś zostać oskarżony? Xd...
0
@wyrek Może dlatego, że im więcej ludzi jest chorych, tym więcej ludzi robi test xD?
1
@Nano22 Warunki najbardziej zwiększające szansę na zakażenie, to spędzenie ok. 15 minut w odległości bliższej niż 2 metry od chorej osoby. Odpowiedz sobie na pytanie czy taka sytuacja zachodzi w biedronce czy w salonie fryzjerskim. Idiotyzmem chyba ktoś inny się niestety tu wykazuje.
1
@Quavosk Ależ trzeba mieć problem z racjonalnym myśleniem, żeby takie ułomne argumenty do kogoś trafiały. Jakby Szwedzi mieli lockdown, to by mieli mniej przypadków. Dają sobie radę, to nie stosują lockdownu. My z lockdownem mamy upadającą służbę zdrowia, brak leków, kończący się tlen, braki lekarzy, a te tępe pajace proponują wszystko otworzyć, "bo Szwecja". Cyrk.
2
Według mnie Dembele powinien podczas obrony czekać na szpicy, a podczas ataku pozycyjnego przesuwać się na skrzydło. Traci za dużo atutów na środku.
0
@Seneka Gdyby im płacili to byłoby wiarygodniejsze? ;)
3
Aż przykro się robi czytająć agresywnych chłopców od konfederacji, którzy naprawdę myślą, że rząd ma socjalistyczne poglądy i jest lewicowy. Powtarzajcie bezrozumnie dalej te puste hasełka zasłyszane od memcenów i korwinów nawet gdy nic o polityce nie ma w wątku.
0
@NorbiTBOB Na początku sezonu z ansu i coutinho atak chyba lepiej wyglądał
1
>przekazywanie rzetelnej weidzy na temat ludzkiej seksualnosci w ramach edukacji seksualnej
uga buga uczenie dzieci masturbacji
>krolik w bajce dla dzieci ma mniejsze cyce
TEN SWIAT POJEBALO DOKAD ON ZMIERZA LEWACTWO NIE DAJE NAM ODDYCHAC
2
@tomekjd po co mieszać futbol z walką przeciwko dysryminacji osób o innej orientacji seksualnej? no pewnie z tego samego, dla którego mamy unicef na koszulkach...
2
ale skończonym cepem pozbawionym jakichkolwiek refleksji trzeba być, żeby ofiary przemocy psychicznej i seksualnej skrzywdzone przez bliskich oceniać przez pryzmat tego, że nie pobiegły od razu na policję
4
Zawsze mam niesamowitą bekę z katolików poważnie traktujących wysrywy o świętości życia poczętego, które głoszą w świecie, w którym ich Bóg stworzył ludzi tak, że co 3cia ciąża kończy się naturalnie poronieniem
0
@Coutinho007 skąd te informacje?
0
Szkoda, że Braithwaite nie doczekał karnych :(
0
jest var w tym superpucharze?
4
Niczym Messi w finale LM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Moov to nie jest choroba