0

"gra opierała się na grze wzajemnej w pomiędzy Robrerto i Cancelo oraz Roberto i Gündogan"

0

Oj tam Lamine, za 200mln euro to możemy nawet oddać Golden Boya Ansu

0

w czasach social mediów to się nigdy nie zwróci

1

Nie zdziwię się jak po tej kampanii szkalowania sędziów, sędziowie w ramach przepisów odwdzięczą im się dostarczaniem kolejnych materiałów :)

0

@PietrasCoelho nigdzie tak nie sugerowałem

0

Tak nawiasem mówiąc, to myślę, że Alves sam może nie pamiętać co tam się stało i sam nie wie czy jest gwałcicielem, to by tłumaczyło 10 wersji

0

@maroon nie no, prezentowanie gwałciciela w ramce jako legendy klubu, w ogóle nie dotyczy klubu xD

0

Trochę wysoki jak na skrzydłowego, czy mi się wydaje?

2

Raphinia najtrudniejsze podanie w tej akcji zaliczył, a wy po nim jedziecie xD

2

NIech ktoś mi to wytłumaczy, można sobie bez konsekwencji ciągnąć zawodnika wychodzącego na czystą pozycję xD? Przez to Rapha nie mógł podać piłki, byłoby 1 na 1

0

Lewandowski przygotowuje się do wyjazdu do Los Angeles, tylko nie go Galaxy, a do Hollywood

0

@Rewolucja123 idź do psychiatry, leki naprawdę ułatwiają ułożenie sobie życia

0

Dodam tylko, że przez cały mój okres edukacji wszyscy WFisci rzucali piłkę i kazali dzieciom grać. Nawet raz żaden nie powiedział, w jaki sposób ją uderzać, jak coś poprawić. Dla mnie to szokujące, że lekcje WF w szkole nie miały nigdy niczego wspólnego z edukacją.

0

@MESSIah16 Trzeba mieć dyskalkulię, albo być upośledzonym intelektualnie, żeby się starać na matematyce i mieć 2 lub 3 w szkole. Na wyniki fizyczne u dzieci wpływa głównie genetyka i dieta serwowana przez rodziców. Chyba niezbyt mądre to oceniać.

0

@MesQueUnClub96 Myślę, że nieoglądanie to za mało, zasługujesz na odszkodowanie od klubu

0

@pax Co oprócz wygrania nam meczu? No nic, ale to chyba najważniejsze w futbolu

16

Felix wszedł, strzelił bramkę z niczego w parę minut ocalając nam mecz i 6?

1

Ja nigdy do końca nie przekonałem się do Ansu, bo jego główną zaletą było po prostu strzelanie goli, często z ciężkich sytuacji-robił to za krótko, żebym był pewien, że to jakaś jego trwała umiejętność, a nie trochę szczęścia.
U Yamala widać oczywiste techniczne zalety, które nie znikną magicznie jak bramki Ansu. Może być tylko lepiej.

2

Według mnie to nie ma sensu, Laporta z Xavim wydadzą wszystko na dwóch 30-letnich Hiszpanów i młodego Brazylijczyka i będziemy w jeszcze większej dupie

1

Nad Barceloną ciąży fatum, więc obstawiam, że wygramy ten puchar i Xavi dzięki trofeum zostanie na następny sezon po przegraniu wszystkiego innego :D

0

@Bykunn ale za mądry to nie jesteś wiesz xd

0

@ziomal88 Tylko Messi nie jest środkowym napastnikiem i ma szereg innych jasno widocznych zalet. No ale nic, trzymam kciuki, że Roque odpali, czas pokaże

2

Cudów się nie spodziewam, chłop nie ma warunków fizycznych, jedyna zaleta to strzelanie goli, które może się skończyć w każdym momencie

2

My nie jesteśmy na zakręcie, tylko z ronda nie wyjeżdżamy :)

0

@JarekS A co mnie Izrael obchodzi? Co trzeba mieć w głowie, żeby usprawiedliwiać idiotę, który używa gaśnicy w sejmie, żeby świecznik zgasić?

"Ja w działaniu Brauna widzę bardziej walkę z hipokryzją, fałszem i zakłamaniem, a nie nikczemny czyn antysemicki"
To masz problem, bo ten nawiedzony debil od razu zaczął coś gadać o satanizmie. Jak komuś nie przeszkadza krzyż w sejmie 365 dni w roku, to niech się nie zesra jak w Chanukę na chwilę świecznik zapalą.

0

@Bajson on nie ma nawet 1.80m wzrostu, jaki wysoki xD

10

Imo nie ma szans się pozbyć Lewandowskiego, bo Anka chce zostać w Hiszpanii. No chyba, że oddamy go za darmo do Atlético

0

Ja prawie 30 lat żyję bez kości policzkowej, więc nie jest pod wrażeniem dokończenia meczu że złamaną, no ale zdrowia życzę

0

@zombie Lewandowski u Arabów to dla nas najkorzystniejszy scenariusz z możliwych akurat. Pewnie odejdzie za darmo.

0

Xavi nie zdejmuje Lewandowskiego chyba tylko dlatego, że wie jaki kwas by zaczął robić w drużynie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?