goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BISHBASHBOSH jeśli po takim meczu wynosisz tylko, że strzelił 2 bramki i zrobił 3 asysty, to chyba nie jesteś najlepszym przykładem obiektywnego komentatora xD strzelanie karnych to dla niego przywilej, a nie zasługa
0
@BISHBASHBOSH gramy w 10, a lewy kiksuje wszystko co mu pod nogi podejdzie, to że ktoś inny wywalczy karnego nie zmienia rzeczywistości
2
Według mnie tyle straconych bramek to jeden po części kwestia taktyki, a nie samych piłkarzy. Szybcy piłkarze Benfiki umiejętnie wybiegali za tę wysoko postawioną linię i musiało się to skończyć golami. Zabrakło pressingu, obrona źle zagrała? Może tak, a może po prostu jesteśmy podatni na zgrany atak.
0
@Marcys11 mi nie, wyglądał na przerażonego za każdym razem gdy był przy piłce i miał problemy nawet z przyjęciem
1
@Snickers96 liderem strzelania karnych xD
0
Jak kupiliśmy Lewandowskiego, Raphinię i Olmo jak mogliśmy wydawać 1/3 zarobionej kwoty?
2
@Mroziu żeby cofał nogę przy każdej sytuacji i się nie nadwyrężał na boisku?
1
Będziemy musieli wnioskować o środek zapobiegawczy w postaci rozegrania meczów ligi mistrzów na nowym stadionie, w trosce o karierę stadionu
0
@Armandi nie masz szans, żeby ktokolwiek go wziął za darmo, a co dopiero kupił. Pewnie go wypożyczą opłacając większość pensji.
3
nie rozumiem jak Araujo może być częścią takiej drużyny i chcieć odejść. potencjał na LM w najbliższych latach mamy ogromny
3
Komuś jeszcze non stop się pojawia popup z logowaniem na każdej stronie tutaj?
3
Po spinie z Gundoganem w sumie straciłem do niego sympatię, jeszcze nic w futbolu nie osiągnął, a już pierwsze oznaki amigosowania się pojawiły
0
@novy1899 dla olmo to darmowe 20 milionów i przejście do sensowniejszego klubu
7
@Sylvon za co konkretnie?
0
Ciężka piłka, ładny strzał
0
@Guapo i co w tym śmiesznego, on ten real sam za uszy ciągnie
3
@udarpawarotam jakby pracowali zamiast uprzykrzać życie innym to nie byliby biedni
2
@Gruak sam to napisałeś czy to jakis cytat z korwina
2
@Arden
ale dziadzie się oburzają xD głupie piosenki zawsze były popularne wśród młodzieży, nic wielkiego
0
No to sprawdź :)
4
@CHRISmas_fcb sądząc po tym, jak kolejne zarządy zajmują się profesjonalnie wyprowadzaniem pieniędzy z klubu, to chyba strzał, ale w potylicę
0
@ShawnC Balde jest często osamotniony i sam musi 2 zawodników kryć...
5
@Lewareck kreatywny Camavinga? To niezłe macie standardy w tym Realu xD
5
@gukwa Co do Pedriego się zgodzę, ale te liczby nie oddają dobrze występu De Jonga. Wizualnie faktycznie wyglądał ociężale, a progresywne podania, po których zawodnik otrzymujący piłkę i tak musi ją wycofać, bo nie dostał jej w tempo, są mało warte.
0
Ansu naprawdę nie wygląda źle, chciałbym żeby dano mu ostatnią poważną szansę. "Niestety" mamy nieoczekiwany problem wręcz bogactwa ofensywnych zawodników w jego rejonie boiska i trenerowi będzie ciężko wydobyć co najlepsze z każdego zawodnika. Największą ofiarą wydaje się być Torre, którego może wielkim fanem nie jestem, ale który zasłużył na kolejne szanse. W dalszej kolejności jest właśnie Ansu.
8
Ja mu się jakoś nie dziwię, że odszedł. Symbolem po 6-1 z PSG, które praktycznie sam nam ugrał Neymar, było zdjęcie Messiego na trybunach, a więcej się mówiło nawet o Roberto. Chciał napisać swoją historię, a nie tylko być częścią historii Messiego. Na papierze projekt PSG wydawał się być skazany na sukces i pewnie dlatego przekonali go bez większych problemów. To, że mu i PSG nie wyszło, nie znaczy, że jego wybory były głupie, z perspektywy czasu łatwo jest skrajnie oceniać czyjeś decyzje.
13
@BarcaFanSince2006 zawsze się zastanawiam co we łbie trzeba mieć, żeby napisać taki gównokomentarz, przeczytać go i uznać, że jest warty opublikowania xD
1
Żeby zamknąć tydzień z przytupem, mogliby jeszcze ogłosić odejście z fikcyjnej Superligi
0
Ciężko mi uwierzyć, że klubowa propaganda was przekonała, że płacenie milionów euro wysokopostawionemu człowiekowi z komisji sędziowskiej za bezwartościowe świstki papieru to norma i badanie tego tematu to spisek Realu. Smutne.
0
@Ronad10 a gdzie coś takiego pisałem? Napisałem, że Kounde się z nimi nie może ścigać i się nie ścigał