goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pedri dziś parę razy na raz wchodził we wrażliwych strefach boiska, szczegół do poprawienia
0
@novy1899 mapet to dla nas wzmocnienie, oni są tak leniwi z viniciusem, że nam by oddali środek pola od razu
0
@krzy_mlyn Kounde już był objeżdżany przez Viniciusa, dużo zależy od tego jaki będzie mieć dzień gwiazdka netflixa
0
@Yoshi94 Raphinia gra o złotą piłkę karnymi podczas nieobecności Lewego
6
@mcsarna w jaki sposób to ma kogoś obrażać xD trzeba być niezłym płateczkiem śniegu
1
@4Fabregas4 u mnie w liceum był podobny pomysł, ale prawicowi politycy wszczęli aferę na całą polskę i dyrektor musiała się tłumaczyć przed tvp xD
8
Różnica między Martinem i Fortem jest taka, że tylko Fort ma szanse zostać podstawowym obrońcą. Martin na Barcelonę daje za mało w ofensywie i tyle.
8
@blablak powiedziałbym, że radził sobie nieźle, a cała gra piłką zespołu przed polem karnym wyglądała o niebo lepie z tymi szybkimi zagraniami jeden kontakt, niż jak podają Lewandowskiemu, który automatycznie się zaczyna zastawiać przez 5 sekund
2
oby zmian starczyło na ratowanie wyniku xD
2
@Comentateiro taka gra jak w ostatnich kilku meczach na nic innego w Barcelonie nie zasługuje. Regres jest ogromny, zarówno w obronie, jak i ataku
0
Według mnie starsznie dziwne było ustawienie Yamala bliżej środka, a Kounde praktycznie jako skrzydłowego. Ograniczyło to poczynania Yamala już po asyście dość mocno
0
@MagdJanko czyli poza tym co napisałem to zasługą lewego jest tradycyjnie to, że istnieje i ktoś go kryje xd
0
@malicinho porównuje to do straty Balde, przez którą nasza lewa strona przestała całkowicie istnieć
0
@MagdJanko na pewno dodaje od siebie, a do wielu sytuacji by nie dochodziło jakby odgrywał piłkę zamiast się zastawiać bez końca
2
@MagdJanko a co dziś zrobił Lewandowski poza już tradycyjnym przetrzymywaniem piłki kończącym się stratą, a następnie leżeniem na ziemi kiedy przeciwnik atakuje i strzałem w kosmos? Okej, powalczył o górne piłki, ale to tyle.
2
Ktokolwiek za Lewandowskiego daje spore plusy przy rozegraniu. Jedynym minusem będzie gorsza walka o piłkę w powietrzu w polu karnym/przy ladze. Lewandowski powinien się też nauczyć odgrywać z pierwszej piłki, bo w każdym meczu z 5 minut spędza na leżeniu i trzymaniu się za plecy, po tym jak przyjmuje piłkę z obrońcą na plecach i trzyma ją 5 sekund.
0
@malicinho to najmniejszy problem, na 9 może grać nawet Victor albo Ansu, też w co 5 sytuacji coś ustrzelą
0
@Seledynowy Martin daje tam radę w obronie, problem jest taki, że ma jednocześnie pressować i często jest zostawiany 2 na 1. Tak samo bywało z Balde.
0
@Who_you_mam a nie ma racji? nawet jednej dobrej powtórki mediapro nie rzuciła xd
0
Te dwa mecze bez gola to nie przypadek. Yamal i Raphinia są obecnie całkowicie bez formy, oby coś przeskoczyło, bo przegramy w miesiąc caly sezon.
2
jak dwa dowiozą to wystarczy..
4
NO NIE WIEM....
1
Szczęsny idzie na jakiś rekord sprokurowanych karnych w LM?
4
Rodeo to mój ulubiony album, nieźle trafili, może nawet kupię tę koszulkę
0
Kounde 2v1 na prawej...
4
lewy symuluje w trakcie kontry xD
0
R3al Madryt :)))
0
Zobaczymy czy teraz Real tradycyjnie się obudzi i coś załaduje
0
@Bulbazaur17 Wolałbyś być szczęśliwą świnią czy nieszczęśliwym człowiekiem?
0
@krzy_mlyn żeby zasady były sprawiedliwe dla wszystkich