1

Pedri dziś parę razy na raz wchodził we wrażliwych strefach boiska, szczegół do poprawienia

0

@novy1899 mapet to dla nas wzmocnienie, oni są tak leniwi z viniciusem, że nam by oddali środek pola od razu

0

@krzy_mlyn Kounde już był objeżdżany przez Viniciusa, dużo zależy od tego jaki będzie mieć dzień gwiazdka netflixa

0

@Yoshi94 Raphinia gra o złotą piłkę karnymi podczas nieobecności Lewego

6

@mcsarna w jaki sposób to ma kogoś obrażać xD trzeba być niezłym płateczkiem śniegu

1

@4Fabregas4 u mnie w liceum był podobny pomysł, ale prawicowi politycy wszczęli aferę na całą polskę i dyrektor musiała się tłumaczyć przed tvp xD

8

Różnica między Martinem i Fortem jest taka, że tylko Fort ma szanse zostać podstawowym obrońcą. Martin na Barcelonę daje za mało w ofensywie i tyle.

8

@blablak powiedziałbym, że radził sobie nieźle, a cała gra piłką zespołu przed polem karnym wyglądała o niebo lepie z tymi szybkimi zagraniami jeden kontakt, niż jak podają Lewandowskiemu, który automatycznie się zaczyna zastawiać przez 5 sekund

2

oby zmian starczyło na ratowanie wyniku xD

2

@Comentateiro taka gra jak w ostatnich kilku meczach na nic innego w Barcelonie nie zasługuje. Regres jest ogromny, zarówno w obronie, jak i ataku

0

Według mnie starsznie dziwne było ustawienie Yamala bliżej środka, a Kounde praktycznie jako skrzydłowego. Ograniczyło to poczynania Yamala już po asyście dość mocno

0

@MagdJanko czyli poza tym co napisałem to zasługą lewego jest tradycyjnie to, że istnieje i ktoś go kryje xd

0

@malicinho porównuje to do straty Balde, przez którą nasza lewa strona przestała całkowicie istnieć

0

@MagdJanko na pewno dodaje od siebie, a do wielu sytuacji by nie dochodziło jakby odgrywał piłkę zamiast się zastawiać bez końca

2

@MagdJanko a co dziś zrobił Lewandowski poza już tradycyjnym przetrzymywaniem piłki kończącym się stratą, a następnie leżeniem na ziemi kiedy przeciwnik atakuje i strzałem w kosmos? Okej, powalczył o górne piłki, ale to tyle.

2

Ktokolwiek za Lewandowskiego daje spore plusy przy rozegraniu. Jedynym minusem będzie gorsza walka o piłkę w powietrzu w polu karnym/przy ladze. Lewandowski powinien się też nauczyć odgrywać z pierwszej piłki, bo w każdym meczu z 5 minut spędza na leżeniu i trzymaniu się za plecy, po tym jak przyjmuje piłkę z obrońcą na plecach i trzyma ją 5 sekund.

0

@malicinho to najmniejszy problem, na 9 może grać nawet Victor albo Ansu, też w co 5 sytuacji coś ustrzelą

0

@Seledynowy Martin daje tam radę w obronie, problem jest taki, że ma jednocześnie pressować i często jest zostawiany 2 na 1. Tak samo bywało z Balde.

0

@Who_you_mam a nie ma racji? nawet jednej dobrej powtórki mediapro nie rzuciła xd

0

Te dwa mecze bez gola to nie przypadek. Yamal i Raphinia są obecnie całkowicie bez formy, oby coś przeskoczyło, bo przegramy w miesiąc caly sezon.

2

jak dwa dowiozą to wystarczy..

4

NO NIE WIEM....

1

Szczęsny idzie na jakiś rekord sprokurowanych karnych w LM?

4

Rodeo to mój ulubiony album, nieźle trafili, może nawet kupię tę koszulkę

0

Kounde 2v1 na prawej...

4

lewy symuluje w trakcie kontry xD

0

R3al Madryt :)))

0

Zobaczymy czy teraz Real tradycyjnie się obudzi i coś załaduje

0

@Bulbazaur17 Wolałbyś być szczęśliwą świnią czy nieszczęśliwym człowiekiem?

0

@krzy_mlyn żeby zasady były sprawiedliwe dla wszystkich

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?