2

@FCB_dimiC nie ma to jak bronić kolejnego rytuału upokorzenia białych ludzi, który nie ma żadnych korzyści

2

@Remi70 Ani Maradona, ani Ronaldinho, ani Neymar nie są legendami ze względu na ilość strzelonych goli. Zupełnie inna kwestia.

0

W tej kompilacji całego meczu wygląda świetnie

0

@Lukikiki ja nawet nie kojarzę, żeby mu technika nie dojeżdżała

0

Olmo niedługo będzie największym okazem zdrowia u nas

6

W takim deszczu Olmo bym nie wystawiał, chłopak się jeszcze połamie

0

@Malcom barcelona ewidentnie przekupywała Negreirę i to ogromny wstyd. To czy on swoją część współpracy zrealizował nie ma wpływu na ocenę działań fcb.

9

@wyrek meczów w pucharze króla

0

@AxelF ale bzdety. To, że ktoś popiera konstytucyjne brawo do broni w USA nie znaczy, że nie widzi problemu w strzelaninach, to taki fikoł antyintelektualny jakby powiedzieć, że osoby jeżdżące samochodem nie widzą problemu w przekraczaniu prędkości o 200km/h w terenie zabudowanym i mordowaniu rodzin na przejściu dla pieszych.

4

@RoberDzik Miliarderzy nie są miliarderami, z tytułu miliardów na koncie (przeżarła by to w chwilę inflacja), tylko dlatego, że posiadają firmy warte miliardy. Ktoś musi je posiadać. A najefektywniej działa to, jak o ich właścicielstwie decyduje wolny rynek, a nie komentujący na La Rambli.

8

@partymaker po prostu dobry piłkarz daje mu dobre rady.

1

No cóż. Wizualnie dla mnie tylko Pedri grał w piłkę, De Jong nie istniał poza samą końcówką, gdy zaczął grać do przodu.

0

@gumaz Ja tam nawet mam znajomych, ale wiecznie zajęci, w tygodniu pracują, zajmują się swoimi rzeczami, a weekendy wyjazdy z babami i do rodziny :) miesiąc wyprzedzenia na jakąś sobotę to absolutne minimum. Większość też w innych miastach mieszka i na koniec często kończę bez planów żadnych,

0

@Xxxbarca4ever biegli do piłki, zawodnik Rayo był w lepszej pozycji i Yamal będąc za nim go zaczepił kolanem

0

@goldensun Już Yamal prędzej faulował xD

0

el scandalo, to nigdy nie powinien być karny. zderzyli się kolanami kiedy Yamal nie miał nawet piłki pod kontrolą

2

U Arabów niestety publiczna bachata okazała się być nielegalna, co skutecznie zablokowało transfer

0

@ferdas_rawa a co banderą zrobił? Podczas rzezi wołyńskiej był zamknięty przez nazistów

0

@Bernard777 kolejna baba, która umawiając się w hotelu z panem piłkarzem myślała, że że chciał jej pokazać widok z okna

1

@Kismeth Ferran umie w tiki take i wychodzi dynamicznie do piłek. Lewy chodzi w okolicy poka karnego.

0

@krefi10 Celowe działanie klubu? Ciężej zmienić klub/ligę

1

@ShawnC to z lewym już jest regularność od jakiegoś czasu, ale nie pozytywna

0

@pax Nielegalni imigranci przekraczają granice cały czas, wizy o których jest mowa nie powodowały wpuszczenia ludzi do naszego kraju, bo dotyczyły ludzi będących już w Polsce. Ironiczny tonik nie sprawi, że zrozumiesz sprawę ciut dokładniej niż z artykułu onetu.

0

@arasz1819 PiS nie ściągnął 300k imigrantów, tylko dał im wizy, żeby sobie pojechali do Niemiec

0

@danijacek Szczęsny świetnie to prowokował karne i taranował Balde. Miał jeden bardzo dobry mecz parę dobrych i wiele, w których ratowała go forma strzelecka drużyny.

0

Teraz tylko czekać na informacje przez najbliższy rok, które będą obniżać to co dostaniemy do 2 mln :)

9

Szok i niedowierzanie xD

15

jak ma życie w Barcelona to słyszałem o wolnym miejscu w Espanyolu

0

@bryzabity cokolwiek ciężkiego przychodzisz w życiu, życzę powodzenia :(

0

@BIGCULES jednak dziecko skupiające się na błyskotkach to nie jest specjalnie miły widok i sugeruje mocno pójście w materializm.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?