goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FCB_dimiC nie ma to jak bronić kolejnego rytuału upokorzenia białych ludzi, który nie ma żadnych korzyści
2
@Remi70 Ani Maradona, ani Ronaldinho, ani Neymar nie są legendami ze względu na ilość strzelonych goli. Zupełnie inna kwestia.
0
W tej kompilacji całego meczu wygląda świetnie
0
@Lukikiki ja nawet nie kojarzę, żeby mu technika nie dojeżdżała
0
Olmo niedługo będzie największym okazem zdrowia u nas
6
W takim deszczu Olmo bym nie wystawiał, chłopak się jeszcze połamie
0
@Malcom barcelona ewidentnie przekupywała Negreirę i to ogromny wstyd. To czy on swoją część współpracy zrealizował nie ma wpływu na ocenę działań fcb.
9
@wyrek meczów w pucharze króla
0
@AxelF ale bzdety. To, że ktoś popiera konstytucyjne brawo do broni w USA nie znaczy, że nie widzi problemu w strzelaninach, to taki fikoł antyintelektualny jakby powiedzieć, że osoby jeżdżące samochodem nie widzą problemu w przekraczaniu prędkości o 200km/h w terenie zabudowanym i mordowaniu rodzin na przejściu dla pieszych.
4
@RoberDzik Miliarderzy nie są miliarderami, z tytułu miliardów na koncie (przeżarła by to w chwilę inflacja), tylko dlatego, że posiadają firmy warte miliardy. Ktoś musi je posiadać. A najefektywniej działa to, jak o ich właścicielstwie decyduje wolny rynek, a nie komentujący na La Rambli.
8
@partymaker po prostu dobry piłkarz daje mu dobre rady.
1
No cóż. Wizualnie dla mnie tylko Pedri grał w piłkę, De Jong nie istniał poza samą końcówką, gdy zaczął grać do przodu.
0
@gumaz Ja tam nawet mam znajomych, ale wiecznie zajęci, w tygodniu pracują, zajmują się swoimi rzeczami, a weekendy wyjazdy z babami i do rodziny :) miesiąc wyprzedzenia na jakąś sobotę to absolutne minimum. Większość też w innych miastach mieszka i na koniec często kończę bez planów żadnych,
0
@Xxxbarca4ever biegli do piłki, zawodnik Rayo był w lepszej pozycji i Yamal będąc za nim go zaczepił kolanem
0
@goldensun Już Yamal prędzej faulował xD
0
el scandalo, to nigdy nie powinien być karny. zderzyli się kolanami kiedy Yamal nie miał nawet piłki pod kontrolą
2
U Arabów niestety publiczna bachata okazała się być nielegalna, co skutecznie zablokowało transfer
0
@ferdas_rawa a co banderą zrobił? Podczas rzezi wołyńskiej był zamknięty przez nazistów
0
@Bernard777 kolejna baba, która umawiając się w hotelu z panem piłkarzem myślała, że że chciał jej pokazać widok z okna
1
@Kismeth Ferran umie w tiki take i wychodzi dynamicznie do piłek. Lewy chodzi w okolicy poka karnego.
0
@krefi10 Celowe działanie klubu? Ciężej zmienić klub/ligę
1
@ShawnC to z lewym już jest regularność od jakiegoś czasu, ale nie pozytywna
0
@pax Nielegalni imigranci przekraczają granice cały czas, wizy o których jest mowa nie powodowały wpuszczenia ludzi do naszego kraju, bo dotyczyły ludzi będących już w Polsce. Ironiczny tonik nie sprawi, że zrozumiesz sprawę ciut dokładniej niż z artykułu onetu.
0
@arasz1819 PiS nie ściągnął 300k imigrantów, tylko dał im wizy, żeby sobie pojechali do Niemiec
0
@danijacek Szczęsny świetnie to prowokował karne i taranował Balde. Miał jeden bardzo dobry mecz parę dobrych i wiele, w których ratowała go forma strzelecka drużyny.
0
Teraz tylko czekać na informacje przez najbliższy rok, które będą obniżać to co dostaniemy do 2 mln :)
9
Szok i niedowierzanie xD
15
jak ma życie w Barcelona to słyszałem o wolnym miejscu w Espanyolu
0
@bryzabity cokolwiek ciężkiego przychodzisz w życiu, życzę powodzenia :(
0
@BIGCULES jednak dziecko skupiające się na błyskotkach to nie jest specjalnie miły widok i sugeruje mocno pójście w materializm.