2

@macio_944 Już abstrahując od Mentzena, który ewidentnie jest ułomny podając publicznie zmyślone statystyki, to chyba nie macie wątpliwości, że Szwedzi mają liczne problemy społeczne, których można było uniknąć rozsądniejszą polityką migracyjną i generalnie przyjmowanie chorych ilości 20 letnich mężczyzn z zacofanych krajów muzułmańskich to pomysł upośledzony jeszcze bardziej od Mentzena?

11

Atletico oddało już mecz, nawet się do przodu nie ruszają po odzyskaniu piłki

0

@adamek20151 Akurat on gra bardzo porządnie ;)

1

Ja tam się już pogodziłem, że Real mimo kupy, którą gra i tak zgarnie LM xD

0

Ja nie wiem co oni mają we łbach w Realu, że strzelą gola i się cofają po wpierdziel w każdym meczu

2

Tiki Taka w wykonaniu Atleti teraz była xD

0

Ale tragiczny jest ten Giuliano Simeone w Atletico póki co

2

Cofnięta linia obrony i Atletico bezradne...

2

@GeneralXavi Z nimi to w ogóle już skład messicentryczny wychodzi

0

@KobeFR Ciekawe, bo spojrzałem na Transfermarkt i wszystkich 9 dołączyło po Messim ;)

0

Sprawdziłem z ciekawości skład Interu Miami i się okazuje, że mają 10 Argentyńczyków w składzie. Już w Barcelonie chodziły słuchy, że Messi pociąga za sznurki poza boiskiem ;)

0

Jeśli dojedzie do końca sezonu bez kontuzji to za minimalną pensję mógłby wrócić jako joker na końcówki. oczywiście niestety się nie nadaje do filozofii Flicka i ciągłego pressingu, więc kwestia tego czy sam trener by widział dla niego miejsce.

1

Gerard Martin wygląda trochę jak Pedri w filmie Tima Burtona

1

pięknie Olmo zagrał, to "złapanie" było minimalne xD

1

@PatrykBarca to jedna z kwestii w negocjacjach-agent mówi dajcie mi wyższy kontrakt, albo niższą klauzulę

0

@szela1899 specjalnej szybkości nie miał na 100%, drybling powyżej przeciętnej, ale też bez cudów

0

@Kapitan9 jakie on miał dobre cechy? Strzelał bramki, w sumie nie wyróżniał się poza tym niczym szczególnym.

2

@dzefrej234 gdybyśmy mieli większą skuteczność to Atletico strzeliłoby mniej goli?

7

Na cieniasów bym grał Frenkiem na spotkanie o wysokiej intensywności stawianym na Casado

4

Ja tam nie wierzę, że tyle za niego dostaniemy. Podpiszą coś, potem się okaże, że nie ma tych 20%, potem, że połowa to zmienne, potem, że druga połowa będzie zapłacona, jeśli zostanie ponownie sprzedany za ponad 30mln ;) PR Laporty wiecznie aktywny.

0

@Harnas2 chyba dość logiczne, że sprawdzeni zawodnicy się częściej sprawdzają od niesprawdzonych xD?

3

@gaq Co innego strzelać ważne bramki wchodząc z ławki, a co innego strzelać karnego w co drugim meczu

0

@Messiasz2 szczerze mówiąc, to właśnie nie wyglądał xd

0

@SenoX nie była naturalnie ułożona przy ciele?

0

@RezerwowyWojtus ile z karnych?

0

@ramon59 dziś mnóstwo machania łapami przez całą drużynę niestety.

2

@Radko1976 szczerze to trochę ch*jowe to przysłowie

8

Po czym odpalił fifkę

0

Legenda klubu na miarę Valdesa dla mnie, oby jeszcze u nas pograł na wysokim poziomie

0

@Cochise Wynikiem wojny będzie pewnie gwarancja nieprzyjęcia Ukrainy do NATO, uznanie aneksji Krymu i pozostałych obwodów. Dla mnie brzmi jak zdecydowana wygrana.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?