0

@PatrychoO dzięki

0

Może ktoś przypomnieć nick gościa co zbiera na leki na migrenę i tu postuje linka do zbiórek? potrzebuję KRSa, bo podatki rozliczam, a chyba był taki

0

te wyjścia araujo na ich połowę to samobójstwo

1

@BenHeadley89 Bo to Carlo oszukiwał fiskus w ten sposób. Nieznajomość prawa szkodzi.

0

Oglądam tę młodzieżówkę i niestety każda strata to rozłożone ręce i pretensje do sędziego xd Uczą się szybko od idoli

0

@daniel32778 Podobno to nie jest prawda xd

0

Real gra dobrze tylko jak stracą bramki i mają w dupie zalecenia Anczelota xD

1

Jeśli to prawda to zachowanie tragiczne. Balde wypracował sobie bardzo dobrą, czystą pozycję do strzału i powinien uderzać ponownie w podobnej sytuacji, a nie ryzykować niecelnym podaniem, albo spalonym.

0

Żadnej klarownej sytuacji drużynowo chyba nie wypracowaliśmy przez cały mecz mimo takiej kontroli. Źle to wygląda.

8

Nie wierzę, żeby tak zmarnowali pieniądze, to nie Barcelona

1

@David_Martin Typ pewnie sam nie pamięta co się wydarzyło, prawnicy go za uszy wyciągnęli

0

ale zajebiste podanie :) i solidne wykończenie

1

Bez jaj, typ nie grał w meczu, mógł się przespać w samolocie, jaki jest problem z grą w ogóle? Media z niego jakiegoś męczennika robią.

0

@FcPortoFan1999 Niepewny? Solidny strzał przy słupku

0

Ale Memphis źle wygląda :X

0

@novy1899 a ile ma kosztować z takimi liczbami?

3

@BarcaFanSince2006 "Należy pamiętać, że kluby należące do socios, czyli takie jak FC Barcelona nie mają na celu wypracowywania zysków, tylko wygrywanie jak największej liczby tytułów przy jednoczesnym utrzymaniu zdrowych finansów. "

0

@ViscaBarca123 między nim a białymi chłopczykami z Barcelony jest przepaść na tym filmie

1

@Barca_Big_Moment kiedy Deco tak o nim powiedział?

0

@addept Martinez miał kilkanaście pozytywów w postaci udanych interwencji.

0

@addept 10 dla lewego za stanie obok obrońcy podczas gola

2

@torondirn to jakaś satyra z tym płaczem o wyższą notę dla Lewusa pod każdym postem z ocenami xD?

1

@BKSChemik szczerze mówiąc to tragiczny mecz Casado moim zdaniem

0

@Ment1s Jest w tym prawda, jedyna klarowna sytuacja wcześniej to ta Yamala z początku meczu, a potem mnóstwo chaosu i niedokładności. Casado/Pedri nie dojechali.

0

@damian16161212 Każdemu wierzącemu polecam choć raz przeczytać Biblię od deski do deski, szczególnie Stary Testament. Dość łatwo zrozumieć, że biblijny Bóg nie ma nic wspólnego z jego obrazem, który dzisiaj stara się stworzyć Chrześcijaństwo. Oczywiście rozumiem też ludzi, którzy wolą sobie chodzić do kościółka i się niczym nie martwić, ani nie zastanawiać, bo tak wygodniej.

0

@torondirn np. nie spieprzył kilku setek z 5 metrów, a ocena wyjściowa to 5 :)

0

Według mnie Olmo wyglądał w środku bardzo dobrze rozrzucając piłki i zawsze będąc opcją do podania

0

@macio_944 ta afera była bardzo głośna z rok temu, podczas aktualizacji pewnie ograniczyli generowanie księżyca na innych rzeczach niż księżyc, co nie zmienia faktu, że wszystkie te szczegóły nie pochodzą z faktycznego zdjęcia.

1

@macio_944 to nie jest zdjęcie księżyca, tylko wygenerowany przez ai obraz w rozmazanym kółku. Samsungi generują księżyc na białym kółku wyświetlonym na monitorze w ciemności.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?