goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO dzięki
0
Może ktoś przypomnieć nick gościa co zbiera na leki na migrenę i tu postuje linka do zbiórek? potrzebuję KRSa, bo podatki rozliczam, a chyba był taki
0
te wyjścia araujo na ich połowę to samobójstwo
1
@BenHeadley89 Bo to Carlo oszukiwał fiskus w ten sposób. Nieznajomość prawa szkodzi.
0
Oglądam tę młodzieżówkę i niestety każda strata to rozłożone ręce i pretensje do sędziego xd Uczą się szybko od idoli
0
@daniel32778 Podobno to nie jest prawda xd
0
Real gra dobrze tylko jak stracą bramki i mają w dupie zalecenia Anczelota xD
1
Jeśli to prawda to zachowanie tragiczne. Balde wypracował sobie bardzo dobrą, czystą pozycję do strzału i powinien uderzać ponownie w podobnej sytuacji, a nie ryzykować niecelnym podaniem, albo spalonym.
0
Żadnej klarownej sytuacji drużynowo chyba nie wypracowaliśmy przez cały mecz mimo takiej kontroli. Źle to wygląda.
8
Nie wierzę, żeby tak zmarnowali pieniądze, to nie Barcelona
1
@David_Martin Typ pewnie sam nie pamięta co się wydarzyło, prawnicy go za uszy wyciągnęli
0
ale zajebiste podanie :) i solidne wykończenie
1
Bez jaj, typ nie grał w meczu, mógł się przespać w samolocie, jaki jest problem z grą w ogóle? Media z niego jakiegoś męczennika robią.
0
@FcPortoFan1999 Niepewny? Solidny strzał przy słupku
0
Ale Memphis źle wygląda :X
0
@novy1899 a ile ma kosztować z takimi liczbami?
3
@BarcaFanSince2006 "Należy pamiętać, że kluby należące do socios, czyli takie jak FC Barcelona nie mają na celu wypracowywania zysków, tylko wygrywanie jak największej liczby tytułów przy jednoczesnym utrzymaniu zdrowych finansów. "
0
@ViscaBarca123 między nim a białymi chłopczykami z Barcelony jest przepaść na tym filmie
1
@Barca_Big_Moment kiedy Deco tak o nim powiedział?
0
@addept Martinez miał kilkanaście pozytywów w postaci udanych interwencji.
0
@addept 10 dla lewego za stanie obok obrońcy podczas gola
2
@torondirn to jakaś satyra z tym płaczem o wyższą notę dla Lewusa pod każdym postem z ocenami xD?
1
@BKSChemik szczerze mówiąc to tragiczny mecz Casado moim zdaniem
0
@Ment1s Jest w tym prawda, jedyna klarowna sytuacja wcześniej to ta Yamala z początku meczu, a potem mnóstwo chaosu i niedokładności. Casado/Pedri nie dojechali.
0
@damian16161212 Każdemu wierzącemu polecam choć raz przeczytać Biblię od deski do deski, szczególnie Stary Testament. Dość łatwo zrozumieć, że biblijny Bóg nie ma nic wspólnego z jego obrazem, który dzisiaj stara się stworzyć Chrześcijaństwo. Oczywiście rozumiem też ludzi, którzy wolą sobie chodzić do kościółka i się niczym nie martwić, ani nie zastanawiać, bo tak wygodniej.
0
@torondirn np. nie spieprzył kilku setek z 5 metrów, a ocena wyjściowa to 5 :)
0
Według mnie Olmo wyglądał w środku bardzo dobrze rozrzucając piłki i zawsze będąc opcją do podania
0
@macio_944 ta afera była bardzo głośna z rok temu, podczas aktualizacji pewnie ograniczyli generowanie księżyca na innych rzeczach niż księżyc, co nie zmienia faktu, że wszystkie te szczegóły nie pochodzą z faktycznego zdjęcia.
3
@macio_944 https://www.instagram.com/reel/C9zQfebIQJU/?igsh=MTF4MTc3dmZkZm9mcQ==
1
@macio_944 to nie jest zdjęcie księżyca, tylko wygenerowany przez ai obraz w rozmazanym kółku. Samsungi generują księżyc na białym kółku wyświetlonym na monitorze w ciemności.