1

@snupson w sumie celem jest uhonorowanie najlepszego gracza w swojej historii, a nie w historii

0

@korwin345 na środek ataku mamy 4 opcje obecnie, Lewy, Ferran, Pau, Olmo

2

@Comentateiro takie oszołomy pełnią ważną rolę społeczną i nagłaśniają realny problem. Polska nie podaje żadnych statystyk dotyczących pushbacków, nie weryfikuje danych spushbackowanych osób, a dane niemieckie i obecna polityka Niemiec wskazuje na gwałtowną zmianę. W takiej sytuacji jestem zadowolony, że są ludzie, którzy wychodzą i są głośni, bo państwo ewidentnie niedomaga. Jakąkolwiek, spóźnioną reakcję rządu zawdzięczamy tylko im.

0

Może Viniciusa kupmy xD

1

@Kgorecki2500 Jakoś mnie nie dziwi, że osoba uważająca takie "mądrości" za odkrywcze i warte powtórzenia jest wierząca :)

0

0

@Wojciech123 Zajączkowska to przykład jak niski poziom intelektualny jest wymagany na zostanie konfederackim politykiem. Wystarczy powtarzać frazesy po kolegach i nie skazić się przez 10 lat myśleniem.

0

@galix22 nie wiem czy to nie casus lewy, wygodnie żyje w Barcelonie, po co ma się gdzieś ruszać? z drugiej strony się rozstał z żoną, to może łatwiej mu będzie gdzieś odejść

0

@Wojtazsoo w prostych sytuacjach nadal jest tragicznie, ale rogale lewą wchodzą pięknie

0

@europejczyk drugi? Przecież rok temu Real wygrał

0

@arasz1819 de jong stoi i podaje do Pedriego tylko xd

1

kiedy ostatnio szczesny obronil z 2 strzały celne w meczu xD

1

@lincoln25 To prawda, że MATS seryjnie nie prokurował karnych i nie faulował swoich zawodników, vide poziom Szczęsnego

0

@Marcelinho132 Bzdury, Courtouis wyratował Real w 2 sytuacjach, w których my byśmy stracili bramki, cała różnica

0

@waletpl lewego oczywiście miałem na myśli

1

Nawet jak ściągniemy klasowego prawego skrzydłowego, to Raphinia się przyda na rotacje i w środku, musimy go przedłużyć.

4

@Megareus nagrał Rodeo, tyle wystarczy ;) I nie tylko raper, a producent, który zdefiniował to jak brzmi dzisiaj cały gatunek, niezależnie od tego czy się on komuś podoba czy nie

0

@Recha_0684 Obejrzyj sobie jakiś mecz Realu i co Courtouis wyciąga regularnie. Szczęsny jest po prostu okej, poziom pewnie koło Ter Stegena, pomijając te sprokurowane karne

0

@Recha_0684 każdy kumaty widział, że większość strzałów była całkowitym obowiązkiem do obronienia xd

1

@Szmulek psg w tym roku, a w zeszłym to dwie różne drużyny

0

@Recha_0684 1,4xG było w tym meczu xd

1

Inflacja ocen trochę, szczególnie dla Flicka. Wygraną zawdzięczamy błędowi Courtouisa, Flick nie zareagował na tragiczną grę, co skutkowało 2 bramkami.

0

@Midast piłka wpadła w sam środek bramki

8

ale będą kwasy u nas jak wygramy lm xD

3

Niesamowita transformacja Ferrana, xG jego całej sytuacji pewnie koło 0.03 by oscylowało. Nikt lepszy dziś nie mógł się znaleźć w tej konkretnej akcji.

0

Karne przegramy prawie na pewno, trzeba strzelić bramkę...

1

tu nic nie było, ale na ferranie 100%...

0

czemu de jong jest na boisku?

0

wyglądają jakby sił jużnie mieli.

1

De Jong w ogóle mi sie nie podoba dzisiaj i to nie kwestia fryzury

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?