goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@snupson w sumie celem jest uhonorowanie najlepszego gracza w swojej historii, a nie w historii
0
@korwin345 na środek ataku mamy 4 opcje obecnie, Lewy, Ferran, Pau, Olmo
2
@Comentateiro takie oszołomy pełnią ważną rolę społeczną i nagłaśniają realny problem. Polska nie podaje żadnych statystyk dotyczących pushbacków, nie weryfikuje danych spushbackowanych osób, a dane niemieckie i obecna polityka Niemiec wskazuje na gwałtowną zmianę. W takiej sytuacji jestem zadowolony, że są ludzie, którzy wychodzą i są głośni, bo państwo ewidentnie niedomaga. Jakąkolwiek, spóźnioną reakcję rządu zawdzięczamy tylko im.
0
Może Viniciusa kupmy xD
1
@Kgorecki2500 Jakoś mnie nie dziwi, że osoba uważająca takie "mądrości" za odkrywcze i warte powtórzenia jest wierząca :)
0
@LeoMessi1994 105
0
@Wojciech123 Zajączkowska to przykład jak niski poziom intelektualny jest wymagany na zostanie konfederackim politykiem. Wystarczy powtarzać frazesy po kolegach i nie skazić się przez 10 lat myśleniem.
0
@galix22 nie wiem czy to nie casus lewy, wygodnie żyje w Barcelonie, po co ma się gdzieś ruszać? z drugiej strony się rozstał z żoną, to może łatwiej mu będzie gdzieś odejść
0
@Wojtazsoo w prostych sytuacjach nadal jest tragicznie, ale rogale lewą wchodzą pięknie
0
@europejczyk drugi? Przecież rok temu Real wygrał
0
@arasz1819 de jong stoi i podaje do Pedriego tylko xd
1
kiedy ostatnio szczesny obronil z 2 strzały celne w meczu xD
1
@lincoln25 To prawda, że MATS seryjnie nie prokurował karnych i nie faulował swoich zawodników, vide poziom Szczęsnego
0
@Marcelinho132 Bzdury, Courtouis wyratował Real w 2 sytuacjach, w których my byśmy stracili bramki, cała różnica
0
@waletpl lewego oczywiście miałem na myśli
1
Nawet jak ściągniemy klasowego prawego skrzydłowego, to Raphinia się przyda na rotacje i w środku, musimy go przedłużyć.
4
@Megareus nagrał Rodeo, tyle wystarczy ;) I nie tylko raper, a producent, który zdefiniował to jak brzmi dzisiaj cały gatunek, niezależnie od tego czy się on komuś podoba czy nie
0
@Recha_0684 Obejrzyj sobie jakiś mecz Realu i co Courtouis wyciąga regularnie. Szczęsny jest po prostu okej, poziom pewnie koło Ter Stegena, pomijając te sprokurowane karne
0
@Recha_0684 każdy kumaty widział, że większość strzałów była całkowitym obowiązkiem do obronienia xd
1
@Szmulek psg w tym roku, a w zeszłym to dwie różne drużyny
0
@Recha_0684 1,4xG było w tym meczu xd
1
Inflacja ocen trochę, szczególnie dla Flicka. Wygraną zawdzięczamy błędowi Courtouisa, Flick nie zareagował na tragiczną grę, co skutkowało 2 bramkami.
0
@Midast piłka wpadła w sam środek bramki
8
ale będą kwasy u nas jak wygramy lm xD
3
Niesamowita transformacja Ferrana, xG jego całej sytuacji pewnie koło 0.03 by oscylowało. Nikt lepszy dziś nie mógł się znaleźć w tej konkretnej akcji.
0
Karne przegramy prawie na pewno, trzeba strzelić bramkę...
1
tu nic nie było, ale na ferranie 100%...
0
czemu de jong jest na boisku?
0
wyglądają jakby sił jużnie mieli.
1
De Jong w ogóle mi sie nie podoba dzisiaj i to nie kwestia fryzury