goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Values stają na głowie w jaki sposób? Nie dając się dalej nabierać na przekręty Laporty?
0
@martool2 ta, ktoś uskutecznie łapownictwo, więc winni są inni, bo łapówkarz był zmuszony do łapownictwa bo system nie jest sprawiedliwy xD
0
@Kubsoleon no tak, jak jakiś klub nie wygra wszystkiego, to znaczy, że nie jest winny łapownictwa
0
@unic no mnie jednak interesuje sprawa łapownictwa w klubie, któremu kibicuję :)
0
Rayo powinno mieć dwa karne, Barcelona jeden. Tragiczny mecz, poza, jak wspomnieliście, Balde, Pedrim i Szczęsnym.
0
@RivaldoVitorBorba Olmo ją trącił, a bramkarz odbił, to się nie wyklucza xD
0
@Culer9002 Porażka z Atletico np. to był o wiele lepszy mecz w naszym wykonaniu. Dziś mnóstwo niedokładności, nic się nie kleiło, Yamal tragedia, dobrze, że Rayo też średnio zagrało
0
@ProMILs Rayo mogło mieć 2 karne szczerze mówiąc i może nawet powinno
0
Najgorszy mecz za Flicka, oby się to nie powtórzyło
1
Po faulu Forta też mógł być karny szczerze mówiąc.
0
co ten Fort zrobił w polu karnym to brak słów xD na chama typowi odciąga koszulkę na 30cm
0
@karci0 z tą nauką to bym też uważał xD
1
Szok xD Chyba każdy wiedział, że bez przekrętów się nie obejdzie
3
@pasquda i żeby można było kopać tylko z czuba lewą nogą
0
@th@les A Nico w tym sezonie oglądałeś? Liczby ma tragiczne, ale sam Atleticu nie oglądam, więc się nie wypowiadam na temat transferu
3
Nie powinno być czerwonej dla Mbappe jeszcze?
1
@Safrani Ja bym chciał jakąś centrową partię lekko skręcającą w prawo ale proeuropejską, antyimigrancką i mocno świecką ;)
2
@RC28 z trybun?
0
@gumaz programista.
0
@MirusAmisz Przecież zp dla niego byłaby po prostu niesprawiedliwa, patrząc jak grają Salah i Raphinia w tym sezonie. Przed chwilą samo fcbarca opublikowało artykuł o wyższości Ferrana Torresa nad Lewandowskim w tym sezonie patrząc na statystyki.
2
@Fenelon nie żebym miał głosować na kandydata PiSu, albo PO, no ale żeby głosując na Mentzena się czuć jakimś lepszym człowiekiem to dopiero niezłą odklejkę trzeba mieć xD
7
@RC28 gdybyśmy my mieli taki wstyd to byśmy tracili mniej w lidze :)
15
Pedri zaliczył świetny występ. Rozpoczynał każdą akcję Barcelony dryblując przeciwników w środku pola, walczył o każdą piłkę i wykreował jeszcze akcję zakończoną golem. Dla mnie występ na minimum 8.
1
Jak oni liczą te dryblingi? Wyminął przeciwników o wiele więcej razy
1
może bardziej nam się opłaca mu nie przedłużać tego kontraktu niż wygrać ligę mistrzów i stracić kilkadziesiąt mln xD
0
@RumbleDelivery rynsztokowe gazety, Pena tak naprawdę chciał sobie odpocząć, bo się zmęczył
0
@Boss227 a czemu ktoś miałby mówić że jest dumny z bycia białym? Zwyzywają Balde i Lewandowski powie podczas wywiadu, że jest dumny z bycia białym, pełna symetria xD
0
@Marcelinho132 działa na rzecz równości klubów wobec przepisów
5
Jego pensja to nasza klauzula wykupu, która zniechęci inne kluby ;)
0
@4Fabregas4 no tak bo jedyny gol był jego no nie