0

@Values stają na głowie w jaki sposób? Nie dając się dalej nabierać na przekręty Laporty?

0

@martool2 ta, ktoś uskutecznie łapownictwo, więc winni są inni, bo łapówkarz był zmuszony do łapownictwa bo system nie jest sprawiedliwy xD

0

@Kubsoleon no tak, jak jakiś klub nie wygra wszystkiego, to znaczy, że nie jest winny łapownictwa

0

@unic no mnie jednak interesuje sprawa łapownictwa w klubie, któremu kibicuję :)

0

Rayo powinno mieć dwa karne, Barcelona jeden. Tragiczny mecz, poza, jak wspomnieliście, Balde, Pedrim i Szczęsnym.

0

@RivaldoVitorBorba Olmo ją trącił, a bramkarz odbił, to się nie wyklucza xD

0

@Culer9002 Porażka z Atletico np. to był o wiele lepszy mecz w naszym wykonaniu. Dziś mnóstwo niedokładności, nic się nie kleiło, Yamal tragedia, dobrze, że Rayo też średnio zagrało

0

@ProMILs Rayo mogło mieć 2 karne szczerze mówiąc i może nawet powinno

0

Najgorszy mecz za Flicka, oby się to nie powtórzyło

1

Po faulu Forta też mógł być karny szczerze mówiąc.

0

co ten Fort zrobił w polu karnym to brak słów xD na chama typowi odciąga koszulkę na 30cm

0

@karci0 z tą nauką to bym też uważał xD

1

Szok xD Chyba każdy wiedział, że bez przekrętów się nie obejdzie

3

@pasquda i żeby można było kopać tylko z czuba lewą nogą

0

@th@les A Nico w tym sezonie oglądałeś? Liczby ma tragiczne, ale sam Atleticu nie oglądam, więc się nie wypowiadam na temat transferu

3

Nie powinno być czerwonej dla Mbappe jeszcze?

1

@Safrani Ja bym chciał jakąś centrową partię lekko skręcającą w prawo ale proeuropejską, antyimigrancką i mocno świecką ;)

2

@RC28 z trybun?

0

@gumaz programista.

0

@MirusAmisz Przecież zp dla niego byłaby po prostu niesprawiedliwa, patrząc jak grają Salah i Raphinia w tym sezonie. Przed chwilą samo fcbarca opublikowało artykuł o wyższości Ferrana Torresa nad Lewandowskim w tym sezonie patrząc na statystyki.

2

@Fenelon nie żebym miał głosować na kandydata PiSu, albo PO, no ale żeby głosując na Mentzena się czuć jakimś lepszym człowiekiem to dopiero niezłą odklejkę trzeba mieć xD

7

@RC28 gdybyśmy my mieli taki wstyd to byśmy tracili mniej w lidze :)

15

Pedri zaliczył świetny występ. Rozpoczynał każdą akcję Barcelony dryblując przeciwników w środku pola, walczył o każdą piłkę i wykreował jeszcze akcję zakończoną golem. Dla mnie występ na minimum 8.

1

Jak oni liczą te dryblingi? Wyminął przeciwników o wiele więcej razy

1

może bardziej nam się opłaca mu nie przedłużać tego kontraktu niż wygrać ligę mistrzów i stracić kilkadziesiąt mln xD

0

@RumbleDelivery rynsztokowe gazety, Pena tak naprawdę chciał sobie odpocząć, bo się zmęczył

0

@Boss227 a czemu ktoś miałby mówić że jest dumny z bycia białym? Zwyzywają Balde i Lewandowski powie podczas wywiadu, że jest dumny z bycia białym, pełna symetria xD

0

@Marcelinho132 działa na rzecz równości klubów wobec przepisów

5

Jego pensja to nasza klauzula wykupu, która zniechęci inne kluby ;)

0

@4Fabregas4 no tak bo jedyny gol był jego no nie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?