3

Nie ma już 8arcelony, teraz jest Re4-1 Madryt. A nie, przepraszam, ta bramka była ze spalonego :(

0

Podbijam temacik :)

0

parę miesięcy i znowu wszystkim zaczynamy płacić najlepiej na świecie? :D

0

@Ronad10 mimo wszystko Bayern nie ma Viniciusa i Mbappe... Kounde nie może się z nimi ścigać

1

więcej miejsca im zostawmy.......

4

@PJ777 Szczerze mówiąc, to nie wiem czy sam rozwój Yamala nie sprawia, że ta kadra jest jednak ciut lepsza. W zeszłym sezonie nie mieliśmy nawet jednego skrzydłowego zdolnego tworzyć zagrożenie.

0

@[Oli] nie no zjazd formy miał spory w zeszłym sezonie

0

Bawi mnie jak polscy kibice Realu i Barcelony są zideologizowani. Oczywiste jest, że nie płaciliśmy za żadne raporty, informacja, że chodziło o "neutralność" już nie pierwszy raz wycieka i jest to oczywisty przykład patologii, którą spokojnie można podciągnąć pod korupcję. Nie wiem wprawdzie czy prawnie, ale w powszechnym znaczeniu tego słowa, zaklasyfikować te działania w taki sposób to żadna kontrowersja. A użytkownicy tutaj reagują na to tak emocjonalnie jak Laporta na konferencji prasowej.

6

@dziku77 Dla mnie to Real i Barca w erze przed varem zawsze były faworyzowane względem mniejszych drużyn. Arbitrowie mieli problem z podyktowaniem karnego czy czerwonej kartki przeciwko wielkiemu klubowi.

1

@Derean To, że 7/7 to jedna rzecz, z Xavim też na początku punktowaliśmy. Ale, że wygrywamy w lidze takim stylu to już naprawdę imponujące. Oby się to też przełożyło na LM...

0

@mr Barca Obyśmy się o tym nie przekonali w meczu z Realem

0

@mr Barca Dla mnie Araujo jest lepszym prawym obrońcą

0

Cubarsi tuż po wejściu nam obronił sytuację 1 na 2, ciut wyżej bym dał..

0

@thcmenel420 bo jakiś algorytmik dający ocenę na podstawie statystyk to dobry wyznacznik występu, prawda?

1

@JarekS Niestety nie wiem jak po ostatnich dwóch meczach doszedłeś do wniosku, że Garcia może być wartościowym zawodnikiem pierwszego składu...

0

Totalnie nie było spalonego, co się odwala xD

6

No dla mnie wstawanie po przeciwniku to czerwona xD

0

kompletnie nie rozumiem jakim cudem Villareal ma przewagę w ilości piłkarzy w każdej strefie na naszej połowie

1

Niestety tragicznie wygląda nasza obrona

6

@sylwa-3 sadzanie kapitana na ławce, bo popełnił błąd w meczu-brzmi jak świetny pomysł xD

0

Niech ktoś teraz napisze, że Lewandowski nie pasuje do tej ligi

1

Oni chyba nie ogarniają, że przeciwnicy mogą używać nóg w celu biegania w ich stronę

45

możemy christensena zarejestrować zamiast niego xD

0

@Culé10 to nie jest kwestia czy takie rozwiązanie byłoby dobre, tylko czy fundowanie mu szpitala i niebotycznej pensji do końca kontraktu nie jest gorsze. Jeśli Holender nie będzie w jakiejś niebotycznej dyspozycji, to jego obecność w klubie jest po prostu dla nas niekorzystna

0

"klub został ukarany karą w wysokości 40 milionów euro, którą uiścił wraz z odejściem kilku zawodników"

Rozumiem, że tu o jakieś limity chodzi tylko?

0

@Matheu12 chłop już zarobił tu na emeryturę, to teraz jeszcze będzie mógł gdzieś indziej spełnić ambicje piłkarskie;)

1

@Midast jezu co za agresor xD weź sobie odpal odpowiednią stronkę i ulżyj zamiast przypieprzać się do ludzi w internecie

0

Według mnie Torre potrafi ciekawie pograć, ale niestety bardzo często mu się przydarzają niebezpieczne straty, oby jednak dostał trochę szans w klubie

0

@Ronad10 mówi o tym tylko dlatego, żeby stworzyć fałszywe pozory te spółki są cokolwiek warte i nie przynoszą strat

1

po zdjęciu to równie dobrze mógłby mieć 28 lat xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?