0

Kiedy Dembele grał miernie?

0

Messi truchtając/stojąc przez większość meczu raczej może grać tak cały sezon

0

W domu wszyscy zdrowi?

2

Młodzi zawiedli przez błędy indywidualne, a do tego doszła jeszcze dyspozycja Coutinho i Busquetsa, obwinianie Valverde w takiej sytuacji to żart

1

Wygramy to, płaczki najlepiej żeby wyłączyły komputery

0

Wszyscy płaczą, ale być może prawda jest taka, że w składzie nie ma miejsca dla Messiego, Suareza, Dembele i Coutinho naraz. Może taki skład miałby po prostu zbyt duże kłopoty w defensywie?

0

Sam chyba wiesz najlepiej. Żarty żartami, ale mszczenie się na zwierzęciu brzmi jak pomysł 10-latka.

0

Bo tak wszystkie miejsca Afrykańczyków zajęliby piłkarze z Ameryki Południowej :)

0

Na prawodawstwo nie mamy żadnego wpływu, a na samopoczucie dzikich czy udomowionych zwierząt w sylwestra tak

5

Raj dla wysokich napastników ;)

0

Był chyba o tym artykuł. Barca zyskała prawo do pozyskania piłkarza 'dzięki' kontuzji Rafinhi

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ile razy już dziś Dembele wychodził na pozycję bez podania ;/

0

Dembele na prawej obronie?

8

O co chodzi z tymi 42 punktami? Matematycznie nie ma szans na spadek, kiedy się tyle osiągnie?

0

Dwie drużyny z największą ilością bramek w lidze, szykuje się naprawdę ciekawy mecz ^^

0

Ale taka prawda, gdyby przy niekorzystnym wyniku w 80 minucie miał wybrać czy na boisko wyjdzie Brazylijczyk czy Francuz, wybrałbym tego drugiego

6

Użytkownicy tej strony dokuczali chyba innym dzieciom w szkole

2

Już bym wolał, żeby Suarez trafił na ławkę

4

Technika? Ma talent i wrodzoną naturalność, ale odskakują mu piłki i często zagrywa niedokładne podania, to jest właśnie dużo do poprawy

11

W ogóle w piłce powinni zrezygnować z ciepłych kolorów, żeby tacy 100% mężczyźni jak ty czuli się komfortowo

0

NA TRYBUNY GÓWNIARZA!!

2

Bardzo fajny skład, ciekawe tylko jak się spisze ;)

1

Ciekawie się rozwija sytuacja z Gomesem. Jeśli utrzyma taką formę, to szykuje się powrót lub transfer, który by zwróciłby się z nawiązką.

1

W komentarzach banda januszy, co pewnie jeszcze obwinią bezstresowe wychowanie za chwilę

0

Albo osobom z ADHD lub innymi bardziej lub mniej poważnymi zaburzeniami. Kompromitujesz się w ten sposób.

0

Jednym przychodzi to łatwo, innym nie

0

Konferencje Lucho to był pokaz bucostwa i arogancji

1

Powinni mu przesunąć godziny treningów po prostu z rana na później :)

0

Nie przypominam sobie krzyku, większość zgodnie mówiła, że świetny transfer za Paulinho i jeszcze w tej cenie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?