goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy Dembele grał miernie?
0
Messi truchtając/stojąc przez większość meczu raczej może grać tak cały sezon
0
W domu wszyscy zdrowi?
2
Młodzi zawiedli przez błędy indywidualne, a do tego doszła jeszcze dyspozycja Coutinho i Busquetsa, obwinianie Valverde w takiej sytuacji to żart
1
Wygramy to, płaczki najlepiej żeby wyłączyły komputery
0
Wszyscy płaczą, ale być może prawda jest taka, że w składzie nie ma miejsca dla Messiego, Suareza, Dembele i Coutinho naraz. Może taki skład miałby po prostu zbyt duże kłopoty w defensywie?
0
Sam chyba wiesz najlepiej. Żarty żartami, ale mszczenie się na zwierzęciu brzmi jak pomysł 10-latka.
0
Bo tak wszystkie miejsca Afrykańczyków zajęliby piłkarze z Ameryki Południowej :)
0
Na prawodawstwo nie mamy żadnego wpływu, a na samopoczucie dzikich czy udomowionych zwierząt w sylwestra tak
5
Raj dla wysokich napastników ;)
0
Był chyba o tym artykuł. Barca zyskała prawo do pozyskania piłkarza 'dzięki' kontuzji Rafinhi
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ile razy już dziś Dembele wychodził na pozycję bez podania ;/
0
Dembele na prawej obronie?
8
O co chodzi z tymi 42 punktami? Matematycznie nie ma szans na spadek, kiedy się tyle osiągnie?
0
Dwie drużyny z największą ilością bramek w lidze, szykuje się naprawdę ciekawy mecz ^^
0
Ale taka prawda, gdyby przy niekorzystnym wyniku w 80 minucie miał wybrać czy na boisko wyjdzie Brazylijczyk czy Francuz, wybrałbym tego drugiego
6
Użytkownicy tej strony dokuczali chyba innym dzieciom w szkole
2
Już bym wolał, żeby Suarez trafił na ławkę
4
Technika? Ma talent i wrodzoną naturalność, ale odskakują mu piłki i często zagrywa niedokładne podania, to jest właśnie dużo do poprawy
11
W ogóle w piłce powinni zrezygnować z ciepłych kolorów, żeby tacy 100% mężczyźni jak ty czuli się komfortowo
0
NA TRYBUNY GÓWNIARZA!!
2
Bardzo fajny skład, ciekawe tylko jak się spisze ;)
1
Ciekawie się rozwija sytuacja z Gomesem. Jeśli utrzyma taką formę, to szykuje się powrót lub transfer, który by zwróciłby się z nawiązką.
1
W komentarzach banda januszy, co pewnie jeszcze obwinią bezstresowe wychowanie za chwilę
0
Albo osobom z ADHD lub innymi bardziej lub mniej poważnymi zaburzeniami. Kompromitujesz się w ten sposób.
0
Jednym przychodzi to łatwo, innym nie
0
Konferencje Lucho to był pokaz bucostwa i arogancji
1
Powinni mu przesunąć godziny treningów po prostu z rana na później :)
0
Nie przypominam sobie krzyku, większość zgodnie mówiła, że świetny transfer za Paulinho i jeszcze w tej cenie