0

Koło 90 minuty pokazało się przy jego naziwsku 11km. Roberto więcej biega, jeśli się nie mylę

3

Dobra zmiana, skończcie z tym żenującym hejtem

1

Co w tym śmiesznego, że wchodzi za Suareza po kontuzji?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Vidal wybiega do przodu i często zostaje za linią piłki, np. przy nieudanych odbiorach, Busquets zawsze zostaje przed nią

0

Vidal gra tak intensywnie, że nie dziwię się, że za chwilę będzie do zmiany

1

Jak Barcelona powinna postąpić wobec Ousmane’a Dembélé w związku z jego problemami?

Sprzedać, gdy tylko pojawi się rozsądna oferta
27.69%

Przyznać się, kto głosował na tę opcję ;)

0

Problem jest taki, że w porównaniu do innych pomocników, jest praktycznie bezużyteczny w obronie i zdarza mu się biegać o niemal połowę mniej od takiego Rakitica

4

Ivan cofa się do linii obrony, skąd ciężko o zagranie do tyłu, więc to jednak wiele nie mówi. Dla porównania Dembele o wiele częściej przyjmuje piłkę na skrzydle pod naciskiem obrońcy i nie ma innego rozwiązania niż wycofać.

40

" To ten gość, który zażyczył sobie zamontowania grilla w ogródku, by jego imprezy z gronem kumpli nabrały dodatkowego smaczku. To ten gość, który nie widział w tym nic złego."
Straszne!

1

Cou może grać zamiast Vidala

1

Messi dziś na mocną czwórkę niestety... Póki co

0

Bardziej ofensywny pomocnik za bardziej ofensywnego, normalna zmiana

4

Za mało prostopadłych piłek, nikt póki co nawet nie próbuje wyjść na pozycję

9

To normalne, że przy wolnym transferze pensja jest większa

0

Busquets powinien zaczynać mecz z żółtą...

1

W jaki sposób udaje ważniaka?

14

U Gomesa wszystko siedziało w głowie, już w Valencii grał na poziomie, który zapewniłby mu regularne występy w Barcelonie, a dziś z pewnością jest lepszy technicznie i ma większe doświadczenie

4

Vidal 90 minut? To skończy się czerwoną kartką ^^

2

"KAŻDY kto jest PRAWDZIWYM kibicem FCB mma takie zdanie jak ja"

0

Neymar jest w PSG bez klauzuli ;)

1

Jak Perez takich 10 kupi to i tak mu wyjdzie taniej niż jeden Neymar

0

Gomes wraca po sezonie :)

0

Już własnych preferencji mieć nie można?

20

Wymiotować mi się chce, gdy widzę, że wszyscy chcą sprzedawać wielki talent z powodu spóźnień na treningi. Klub podejmuje dobre decyzje, chce pomóc zawodnikowi, a zawodnik pomoże nam

5

Póki nie kopią w kogoś specjalnie piłką na treningach jest okej :)

0

W jednym na pewno ma rację, Dembele klub musi pomóc, nic dziwnego, że 21-latek w sytuacji w jakiej się znalazł się nie zachowuje się jak profesjonalista grający w topowym klubie 10 lat

1

Rakitic na to pracował od paru meczów

0

Wszystkie hiszpańskie media, kiedy zachwycał w wieku 18/19 lat?

0

Już 2 wcześniej strzelił :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?