goldensun
Dołączył/a: grudzień 2014
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Koło 90 minuty pokazało się przy jego naziwsku 11km. Roberto więcej biega, jeśli się nie mylę
3
Dobra zmiana, skończcie z tym żenującym hejtem
1
Co w tym śmiesznego, że wchodzi za Suareza po kontuzji?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Vidal wybiega do przodu i często zostaje za linią piłki, np. przy nieudanych odbiorach, Busquets zawsze zostaje przed nią
0
Vidal gra tak intensywnie, że nie dziwię się, że za chwilę będzie do zmiany
1
Jak Barcelona powinna postąpić wobec Ousmane’a Dembélé w związku z jego problemami?
Sprzedać, gdy tylko pojawi się rozsądna oferta
27.69%
Przyznać się, kto głosował na tę opcję ;)
0
Problem jest taki, że w porównaniu do innych pomocników, jest praktycznie bezużyteczny w obronie i zdarza mu się biegać o niemal połowę mniej od takiego Rakitica
4
Ivan cofa się do linii obrony, skąd ciężko o zagranie do tyłu, więc to jednak wiele nie mówi. Dla porównania Dembele o wiele częściej przyjmuje piłkę na skrzydle pod naciskiem obrońcy i nie ma innego rozwiązania niż wycofać.
40
" To ten gość, który zażyczył sobie zamontowania grilla w ogródku, by jego imprezy z gronem kumpli nabrały dodatkowego smaczku. To ten gość, który nie widział w tym nic złego."
Straszne!
1
Cou może grać zamiast Vidala
1
Messi dziś na mocną czwórkę niestety... Póki co
0
Bardziej ofensywny pomocnik za bardziej ofensywnego, normalna zmiana
4
Za mało prostopadłych piłek, nikt póki co nawet nie próbuje wyjść na pozycję
9
To normalne, że przy wolnym transferze pensja jest większa
0
Busquets powinien zaczynać mecz z żółtą...
1
W jaki sposób udaje ważniaka?
14
U Gomesa wszystko siedziało w głowie, już w Valencii grał na poziomie, który zapewniłby mu regularne występy w Barcelonie, a dziś z pewnością jest lepszy technicznie i ma większe doświadczenie
4
Vidal 90 minut? To skończy się czerwoną kartką ^^
2
"KAŻDY kto jest PRAWDZIWYM kibicem FCB mma takie zdanie jak ja"
0
Neymar jest w PSG bez klauzuli ;)
1
Jak Perez takich 10 kupi to i tak mu wyjdzie taniej niż jeden Neymar
0
Gomes wraca po sezonie :)
0
Już własnych preferencji mieć nie można?
20
Wymiotować mi się chce, gdy widzę, że wszyscy chcą sprzedawać wielki talent z powodu spóźnień na treningi. Klub podejmuje dobre decyzje, chce pomóc zawodnikowi, a zawodnik pomoże nam
5
Póki nie kopią w kogoś specjalnie piłką na treningach jest okej :)
0
W jednym na pewno ma rację, Dembele klub musi pomóc, nic dziwnego, że 21-latek w sytuacji w jakiej się znalazł się nie zachowuje się jak profesjonalista grający w topowym klubie 10 lat
1
Rakitic na to pracował od paru meczów
0
Wszystkie hiszpańskie media, kiedy zachwycał w wieku 18/19 lat?
0
Już 2 wcześniej strzelił :)