3

Piękny poniedziałkowy poranek, uszaty koszerny szatan i pomarańczowy z pato-USA pozdrawiają wszystkich kierowców i życzą zielonej drogi, możecie wyrazić wdzięczność na stacjach benzynowych

1

rycerzyki rządowych po woli po woli szykują się do oglądania jak Barca kolejny raz odbierze puchar mistrza Hiszpanii, będzie trochę bolało ale to nic w porównaniu satysfakcją jak kiedy do końca życia będziecie pamiętać jak ogrywa was kataloński bankrut, he he he

4

ale ten Yamal naprawdę, to że wczoraj organizował masowe gwałty po prawej stronie to nie mam słów, co to było, oglądałem mnóstwo z wysokim wynikiem wygranych meczów Barcy ale wczorajszy przegrany mecz wyprzedza tam te o lata świetlnie, wczoraj nie byłem gotów oglądać takiego poświęcenia, naprawdę

mój jedyny ból to pluszowy el tiburon

0

he he he rycerzyki wnerwione takie karne zarezerwowane są tylko i wyłączne dla rządowych jak to że Barca też dostaje? szok

0

@capoN przed meczem też mogą

5

wczoraj intensywność Fermina tak jak u Casado w szczytowej formie i u Gavi w standardowej formie, ciekawie tak już będzie czy to tak chwilowo, taki styl to mega wzmocnienie dla druzymy

0

co za muzyka na CN po bramce? z kryminalnego serialu Colombo? ha ha ha

0

no i elegancko Matrix szwankuje

0

ten Garcia który wszedł za Budimira ledwie chodzi

1

dlaczego nie ma karnego? bo według standardów reżymowego klubu to karny

0

dziś Barcelona Osasunie pożyczyła obronę

4

zobaczcie co robią piłkarze Osasuny akcja idzie a oni stoją i patrzą taki Barceloński styl

2

Asencio upadając jeszcze zdążył zasadzić z łokcia, typowy zwierzak reżimowego klubu

0

VARA był na kawie powtórki wysłał AI, nie ma innego tłumaczenia

2

arbiter potrzebował aż 30 powtórek żeby zmienić decyzję tak żeby miał jak się wytłumaczyć przed Perezem

0

dorosły chłop a nie wie że symulować pozwolono tylko rządowym? dziwnie a tyle lat gra la liga

0

jeszcze bęcki w CL i mogą przygotować się na urlopowy sezon 2026, obrona to jakaś parodia i karykatura

0

obrona tej ekipy to kabaret a widać że trener tego nie rozumie dlatego stoją na połowie boiska ale spokojnie jeszcze dostaną łomot w CL i może zmądrzeje

3

dzisiejszy mecz to zapowiedz co wkrótce czeka Barcelonę w CL

1

4-0 dla Atletico

0

panowie jakie 3:0 dla Barcy dajcie od razu 8:1 do przerwy dla Barcy, co tak skromnie

3

dziś mecz rządowych pokazuje C+ więc trzeba się szykować
Mastertuno piękny, Mastertuno cudowny, Mastertuno podaje, Mastertuno walczy ......

2

szczerze wczoraj już dość miałem tych komentatorów Mastertuanto cudowny, Mastertutanto fenomenalny, Masterrtuanto walczy, Mastertuanto podaje, Mastertuanto odbiara, Masterutuanto mój ulubiony piłkarz

1

powiedzcie, że pomaranczowy jest fenomenalny, stworzył radę pokoju prawdziwa nazwa klub dla frajerów, zaraz wykiwa tych wyjątkowo uprzywilejowanych po miliardzie a za kilka lat adios, klub zamknięty a kasy już nie ma, wszystko legalnie, cywilizowane w ramach Make America Great Again

0

wybitnym trenerem jest Flick a nie Guardiola który co roku ma do dyspozycji pieniądze wszechświata ale przegrywa z średniakami na przykład w zeszłej edycji CL z jakimś tam klubem ze stolicy Hiszpanii, jak dla mnie dziwaczny trener, jego magia skończyła się z odejściem z Barcy, Barca była szczyt jego możliwości a to co on teraz robi wielu jest w stanie powtórzyć mając takie finanse co okienko i kupowanie kogo się chce

2

to prawda ten puchar ma znaczenie tylko i wyłącznie w jednym przypadku wtedy kiedy wygrywa go Real

5

był tu taki jeden który w komentach dał 100% gwarancji że Real dziś nie przegra, mam nadzieję że dostałeś nauczkę żeby nic nie gwarantować na 100% szczególnie kiedy nic nie zależy od ciebie

0

już nie śmiejecie się z realu bo jest bardziej śmieszna ekipa z Katalonii?

0

niestety Barca fizycznie nie dała rady w 2 połowie po prostu nie istnieli, nie mieli sił do zakładania skutecznego pressingu ani wyjścia z pod pressinga, ledwie biegali

1

Hausbachy, Carerrasy zezłomowane przez bandę Simeone, brawo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?