goldmetaxa
Dołączył/a: kwiecień 2011
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Piękny poniedziałkowy poranek, uszaty koszerny szatan i pomarańczowy z pato-USA pozdrawiają wszystkich kierowców i życzą zielonej drogi, możecie wyrazić wdzięczność na stacjach benzynowych
1
rycerzyki rządowych po woli po woli szykują się do oglądania jak Barca kolejny raz odbierze puchar mistrza Hiszpanii, będzie trochę bolało ale to nic w porównaniu satysfakcją jak kiedy do końca życia będziecie pamiętać jak ogrywa was kataloński bankrut, he he he
4
ale ten Yamal naprawdę, to że wczoraj organizował masowe gwałty po prawej stronie to nie mam słów, co to było, oglądałem mnóstwo z wysokim wynikiem wygranych meczów Barcy ale wczorajszy przegrany mecz wyprzedza tam te o lata świetlnie, wczoraj nie byłem gotów oglądać takiego poświęcenia, naprawdę
mój jedyny ból to pluszowy el tiburon
0
he he he rycerzyki wnerwione takie karne zarezerwowane są tylko i wyłączne dla rządowych jak to że Barca też dostaje? szok
0
@capoN przed meczem też mogą
5
wczoraj intensywność Fermina tak jak u Casado w szczytowej formie i u Gavi w standardowej formie, ciekawie tak już będzie czy to tak chwilowo, taki styl to mega wzmocnienie dla druzymy
0
co za muzyka na CN po bramce? z kryminalnego serialu Colombo? ha ha ha
0
no i elegancko Matrix szwankuje
0
ten Garcia który wszedł za Budimira ledwie chodzi
1
dlaczego nie ma karnego? bo według standardów reżymowego klubu to karny
0
dziś Barcelona Osasunie pożyczyła obronę
4
zobaczcie co robią piłkarze Osasuny akcja idzie a oni stoją i patrzą taki Barceloński styl
2
Asencio upadając jeszcze zdążył zasadzić z łokcia, typowy zwierzak reżimowego klubu
0
VARA był na kawie powtórki wysłał AI, nie ma innego tłumaczenia
2
arbiter potrzebował aż 30 powtórek żeby zmienić decyzję tak żeby miał jak się wytłumaczyć przed Perezem
0
dorosły chłop a nie wie że symulować pozwolono tylko rządowym? dziwnie a tyle lat gra la liga
0
jeszcze bęcki w CL i mogą przygotować się na urlopowy sezon 2026, obrona to jakaś parodia i karykatura
0
obrona tej ekipy to kabaret a widać że trener tego nie rozumie dlatego stoją na połowie boiska ale spokojnie jeszcze dostaną łomot w CL i może zmądrzeje
3
dzisiejszy mecz to zapowiedz co wkrótce czeka Barcelonę w CL
1
4-0 dla Atletico
0
panowie jakie 3:0 dla Barcy dajcie od razu 8:1 do przerwy dla Barcy, co tak skromnie
3
dziś mecz rządowych pokazuje C+ więc trzeba się szykować
Mastertuno piękny, Mastertuno cudowny, Mastertuno podaje, Mastertuno walczy ......
2
szczerze wczoraj już dość miałem tych komentatorów Mastertuanto cudowny, Mastertutanto fenomenalny, Masterrtuanto walczy, Mastertuanto podaje, Mastertuanto odbiara, Masterutuanto mój ulubiony piłkarz
1
powiedzcie, że pomaranczowy jest fenomenalny, stworzył radę pokoju prawdziwa nazwa klub dla frajerów, zaraz wykiwa tych wyjątkowo uprzywilejowanych po miliardzie a za kilka lat adios, klub zamknięty a kasy już nie ma, wszystko legalnie, cywilizowane w ramach Make America Great Again
0
wybitnym trenerem jest Flick a nie Guardiola który co roku ma do dyspozycji pieniądze wszechświata ale przegrywa z średniakami na przykład w zeszłej edycji CL z jakimś tam klubem ze stolicy Hiszpanii, jak dla mnie dziwaczny trener, jego magia skończyła się z odejściem z Barcy, Barca była szczyt jego możliwości a to co on teraz robi wielu jest w stanie powtórzyć mając takie finanse co okienko i kupowanie kogo się chce
2
to prawda ten puchar ma znaczenie tylko i wyłącznie w jednym przypadku wtedy kiedy wygrywa go Real
5
był tu taki jeden który w komentach dał 100% gwarancji że Real dziś nie przegra, mam nadzieję że dostałeś nauczkę żeby nic nie gwarantować na 100% szczególnie kiedy nic nie zależy od ciebie
0
już nie śmiejecie się z realu bo jest bardziej śmieszna ekipa z Katalonii?
0
niestety Barca fizycznie nie dała rady w 2 połowie po prostu nie istnieli, nie mieli sił do zakładania skutecznego pressingu ani wyjścia z pod pressinga, ledwie biegali
1
Hausbachy, Carerrasy zezłomowane przez bandę Simeone, brawo