goldmetaxa
Dołączył/a: kwiecień 2011
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Flick wie, że osiągnął dużo ponad oczekiwana więc teraz może zagrać tak jak chce
1
teraz już nie musicie pomodlić się o remis ale o to, żeby nie było 4/5 - 0, co chcieliście żeby Barca wygrała puchar z Martinem i Garcią w pierwszym składzie i betonową taktyką Flicka?
0
nie no jest postęp 21 minuta a tylko 1-0, proponuję jeszcze wyżej się ustawiać
0
jak zagrają wysoko takim składem no to adios
0
@dafik85 samolot bez skrzydeł to kurnik
0
śmiejecie się z Anthony a on strzela gola lepszego niż Yamal
0
jeżeli Flick to trener typu beton, nie ważne kto gra w pierwszej jedenastce i z kim gram i tak nie zmieniam stylu, no to Barca w Mediolanie polegnie, nie wyobrażam tak wysoko grać stawiając na totalny atak bez przerwy, bez podstawowych zawodników, on musi coś wymyślić biorąc pod uwagę aktualny kadrowy stan drużyny, niestety zastępcy kontuzjowanych piłkarzy nie będą w stanie zagwarantować podobnej jakości
5
Barca nie może dziś wysoko wygrać, bo jak wygrywa wysoko to w rewanżu cała ekipa spaceruje i gra nie odpowiedzialne, w rewanżu w Dortmundzie myślałem, że Flick pojechał na urlop a na ten jeden mecz poprosił Valverde, żeby siedział za niego, a mentorem przedmeczowym naznaczył Albę, jak będzie wynik stykowy to będą zasuwać i grać odpowiedzialne.
3
Inter atak pozycyjny organizował na poziomi Getafe, oni chyba fizycznie nie istnieją
0
ten Dovbik co za sztywność
2
oglądam mecz Intera tempo niższe niż wczoraj Barcy w 115 minucie, widać że wyczerpani są, ciekawie w środę autobus będzie pancerny czy byle jaki
0
@Beztroskii Pedri potrzebuje solidnego odpoczynku on nie ma już sił żeby zasuwać przez 90min. zmęczenie widoczne od kilku spotkań
2
Barca w gablocie ma puchar a kibice rządowych do oglądania mają facjatę tubylca kiedy 3-4 osoby trzymali, żeby nie masakrował własnego arbitra, także tragedii nie ma jaki klub takie nagrody
0
radość i euforia, ale jest poważna sytuacja widoczna nawet dla amatora piłki nożnej i właśnie dlatego też wczoraj moje oczy nie delektowali się słynnym ole ole ole ole, Barca jest zmęczona i to potwornie, dlatego wczoraj biali mieli szansę, żeby nawiązać jakąś tam walkę z walcem Flicka inaczej zmiażdżyły by ich na luzie i nie doszło by nawet do dogrywki
0
wczoraj przegrana drużna białych otrzymała chromowaną tacę kuchenną, tacę do serwowania kawy dostał Modrić, nie wiedziałem, że król takie rarytasy rozdaje
1
Real od dziś w ekipie musi mieć ekstra 3-4 gości od trzymania tubylca, żeby nie zaatakował cywilów, piłkarzy i sędziów, bo inaczej nie wiadomo czy wrócą do domu, wczoraj ledwie go powstrzymali, co on niby chciał tam jeszcze robić? pobić własnego sędziego? oj oj oj panie Rudi tatuś Perez zdenerwował by się i to bardzo
1
@Mixtape jest jeden powód Barca jest zmęczona i to widać na 100km.
2
nowa taktyka Pereza zadziałała doskonale, nie wydał ani grosza ale w kieszeni miał sędziego i cały VAR, o to im chodziło kiedy odstawili cały ten cyrk przed finałem, widział to cały piłkarski świat nawet rycerzyki potwierdzają, że sędzia traktował ich stronniczo dobrze, wszystko szło według planu rządowych oprócz wyniku, brawo Barca wygrałeś ich puchar na ich terenie mając przeciwko ich sędziów
0
dziś Ferran ma okazję udowodnić, że nie jest pluszowym rekinem
0
śmieszny Yamal ha ha ha
0
gdzie jest Gavosław panie Flick? no gdzie? chyba, że jest taki plan wchodzi od 60min i sieje spustoszenie, przecież ten mały pitbull stworzony jest do gry z rządowymi
4
odstawili szopkę i cel osiągnęli, rządowi dziś zagrają z pozycji uprzywilejowanych, nie mam nawet wątpliwości, Barca musi wcisnąć kilka bramek bo inaczej będą cyrki na korzyść białych męczenników
3
wynik może być 1-0 dla Barcy, ale dziś biali muszą biegać za piłką i to konkretnie, najlepiej przy akompaniamencie ole ole ole ole ole ole
0
i co jutro nowy bilans bramkowy za ostatnie 3 mecze 12-2 dla Barcy + świeżutki puchar króla i to wszystko bez wysiłku?
no powiem będzie elegancko, spokojnie mogą skupić się na następnym pucharze CL
2
bez pomocy arbitrów i władzy ligi hiszpańskiej nie istnieją, teraz mają wątpliwości, że sędzia może obiektywnie prowadzić mecz, co dla nich oznacza przegranie, to już chcą jego zmiany bo inaczej będzie walkower, to taki klub który hurtowo otrzymywał puchary dzięki faworyzowaniu, oni inaczej nie mogą grać
0
dzięki za upierdliwą weryfikację przynajmniej tak często już tu nie będę i nie zobaczę te wasze chore reklamy
3
Fati pewnie w tym meczu spróbuje pokazać, że on jeszcze istnieje, będą strzały na bramkę ze wszystkich możliwych stron i pozycji, ale na sam koniec kolejny raz udowodni, że nadaję się tylko na sprzedaż lub wypożyczenie
0
@Pin0chet
0
@Azazel_Pazuzu zapamiętam Valverde jako jeden z najgorszych trenerów Barcy który na dłuższą metę wprowadził do drużyny leniwość, bez ''jajeczność'' i truchtanie po boisku. okropny trener
4
no to już koniec Valverde kucnął zaraz Bilbao zmieli rządowych