1

@Eklerek jeżeli Polacy pilnie nie zrobią porządek z Gruzinami to będą tego bardzo żałowały

0

teraz już wiadomo jak biali rządzili za czasów pewnego pana, jak dziś robią co chcą a co dopiero w tamtych czasach, no i otrzymali dożywotni immunitet bycia ponad wszystkie kluby w Hiszpanii, jeżeli ktoś spróbuje, nie ważne czy to sędzia czy jakiś działać federacji, zburzyć od dawien dawna ustalony porządek to od razu lodówka lub zwolnienie, krótko mówiąc najuczciwszy i najbardziej uciemiężony klub w historii piłki nożnej

2

dobrze że to nie czasy F-co, za czerwoną kartkę nie do lodówki a od razu przed pluton, robili wielki szum i załatwili na długie lata nietykalność dla rządowych gwiazd, bo kto teraz odważy się kartkę im pokazać jak czeka lodówka? ohyda

3

co za okrutne czasy, cały Madryt płacze, nie ma nawet współczujących, żeby chusteczki im dostarczyły

2

@Luciano99 zgłaszam jeszcze jedną ekipę która jest bardzo zainteresowana nowa ligą Pereza, FC Ulan Bator, drużyna ze stolicy Mongolii

6

jak ten De Jong działa na moje nerwy, nie podoba mi się jego styl, może mieć piłkę 90 minut ale nic sensownego nie zagra, hamulcowy z duchem holownika i nic więcej, dlaczego hamują rozwój Casado?

0

dlaczego nie wchodzi Casado a hamułcowy śmiga 5km na godzinę bez przerwy?

0

niestety za długi odpoczynek był, prawie włączyli tryb wakacyjny

0

nic nie układa się dziś, za dużo strat i nie celnych zagrań

0

Gavi ogólnie to toporek, zero kreacji, tylko walka, faule, pressing i koniec, Barcelońskie Gattuso, Barca potrzebuje na pewno takich piłkarzy ale jego profil nie nadaje się do każdego meczu, dziś akurat widzimy to

1

Perez, to jest dopiero potęga, żeby robić porządki W RFEF, wujek nie ma równych, wchodzi, wychodzi, robi porządki, zwalnia, zatrudnia tam gdzie ma ochotę, wkrótce wszystko wróci do normy, jak najlepiej dla białych, tak jak zawsze było

0

Perez porozumiał się z RFEF, od marca podczas meczów z udziałem Realu VAR będzie wyłączony.

7

he he he
na notatniku ich redakcja wstawiła wypowiedz Freixi z czym pewnie zgadzają się wszyscy kibice Barcy, i momentalnie pod artykułem erupcja białej piany, jakby specjalnie rozwścieczały własną sektę, co za nie normalny świat, żeby nie dbać o zdrowie własnych adeptów

20

Coś cudownego, biała sekta jest oburzona, chwilowo widzą jak trudno jest wygrać ligę bez specjalnego immunitetu, z którego korzystali od niepamiętnych czasów, wszyscy wiemy, że wkrótce wszystko wróci do normy, na ten moment to tylko efekt krótkotrwałego buntu sędziów z powodu nagonki zorganizowanej przez bossa la ligi Pereza.

0

zmiana narracji u rządowych z nie wygraliśmy bo nam się nie chciało na nie wygraliśmy bo nam nie pozwolono, ciekawie ciekawie

1

płacz rządowych to coś cudownego szczególnie tych którzy już nie chcą oglądać meczów w la liga z powodu sędziów, szykuje się zacny poniedziałek

0

słyszałem, że jest tam fajnie więc idę na notatnik trochę tylko poczytać i turlać się na podłodze ze śmiechu

1

tragiczny komentarz białych komentatorów: ten mecz będzie zapamiętany z powodu licznych kontrowersji

0

nie nie tak już nie może być 8 minuta a Real okradziony z 2 karnych

13

Osasuna dziś musi uważać bo grają z najbardziej pokrzywdzonym klubem w historii piłki noznej

2

@Foton Ukraina - Ruski mir II

0

jestem rozczarowany myślałem, że wylosują Real i będzie double lanie a tak trzeba oglądać pojedyncze lanie w finale

1

wszystkich topowych drużyn z czasem spotyka to co City w tym sezonie, to jest normalne w piłce i o tym wiedzą wszyscy, różnica jest tylko w tym, że jedni na szczycie wytrzymują w miarę długo a inni krótko, nigdy nie ma płynnego przejścia z jednej wygrywającej nasyconej, starzejącej topowej ekipy na młodszą, wygrywającą ekipę bez straty jakości w grze czy pozycji wśród topowych aktualnych ekip, nie ma tak zdolnych trenerów, sztabów żeby to wszystko zorganizowali bez straty jakości

0

lać białych w pucharze króla a potem w CL , byłby piękny sezon

0

chyba Real wygra CL bo ograli beznadziejne City z ''fenomenem'' na bramce, wszyscy już drżą przed białą potęgą

3

czekają na przelew od Pereza

0

jak myślicie Ćwiąkała wytrzyma dziś do końca spotkania?

0

jak dobrze, że jest ten cały Super Bowl, co oni by zrobiło amerykański naród bez tych 1,5 mld. zjedzonych skrzydełek hot wings

1

może Real TV pokaże linie spalonego z akcji bramkowej Sevilli?

1

Ding Dongovich tylko hamuje, on niech zawsze wejdzie jak Barca wygrywa 4/5-0, Casado in

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?