0

podoba wam się liga Pereza?

2

przekręcą wszystkich jedna wielka mafia, sędzia jest na boisku tylko dla rządowych

1

przelew dotarł na czas, wyłączam

1

niestety rządowych będą pchać do przodu to jest już ostatni dzwonek w sezonie potem już będzie za późno o tym wiedzą Perez i jego współpracownicy z VAR u

1

Var już działa według wytycznych Pereza, każdy upadek białego rycerzyka to karny nie ważne był faul czy nie, brawo

2

jak zawsze Vardryt w formie

0

Rząd bierze się za szarą strefą
Premier powoła specjalny zespół, który opracuje strategię walki z nielegalnym obrotem towarami i usługami.

Tusk szuka kasy na godne życie dla polityków i rządzących, nie bądźcie obojętni.


1

@NeroTFP1 kiedy grał Roni nie chodziłeś na mecz tylko na spektakl

6

nie rozumiem dlaczego skorumpowana Ukraina pilnie musi już być w UE? znowu skorumpowana euro polityka liczy miliardy z tej transakcji? połowa w tym kraju to ruscy agenci, dla euro lalusiów to nie ma znaczenia? zamiast zamknąć granice z Ukr żeby cały kryminalny syf zatrzymać na terenach rosyjskiego miru to oni odwrotnie chcą zniszczyć nam spokojne życie

2

@Safrani zdzierają dzień i noc dalej kasy brak, proponuję podnieść składki zus oraz podatek vat

1

@Kimi88 nic nikomu nie tłumacz, rób tak jak uważasz, ja mam wszystkie opinie głęboko, potrafiłem nie oglądać Barcelonę przez pół sezonu lub 3-4 miesiące, miałem nerwy i koniec, oni olali nas ja ich, nikomu nie muszę zdać sprawozdanie dlaczego tak robię, robię to co mi daję przyjemność a wtedy było przyjemnie nie oglądać upadającą Barcelonę, Setiena, Ludwiczka czy Xaviego, ja nie jestem fanatykiem który podpisał umowę oglądania wszystkiego kiedy nawet nerwy wysiadają, jak grają bagno i to im pasuje to ja wyłączam i wracam kiedy obudzą się i przypomną gdzie grają

0

a madrytcioki z uśmiechem na twarzy mieli iść spać a tu niespodzianka w ostatniej chwili

0

ja wyłączyłem mecz, grają bagno i odchody, miłego oglądania dla tych którzy mają mocne nerwy

0

naprawdę dopiero teraz zorientowaliście, że rządowi łykną Arsenal jak pelikan rybkę?
przecież te ekipy z przereklamowanej ligi co roku przed sezonem wygrywają CL

1

@sergio5 kiedy grał Roni ludzie przechodzili, żeby oglądać spektakl z innej galaktyki, każdy jego mecz w barwach Barcy był wyjątkowy i nie powtarzalny

0

jak to jest, że bardzo często mecze rządowych sędziuje wysłannik Realu Gil Manzano?

1

dziś chętnie zobaczyłbym taką scenę, rządowi nie wygrywają za to Vini po meczu robi okrążenie trzymając palec na logo 15 pucharów CL

0

Tusk pojechał na kolanach do Turcji i prosił Erdogana, żeby militarnie zabezpieczył wschodnią część europy, Erdogan zobaczył że coś można ugrać i stawia warunek, moje wojska w zamian akcesji do UE, no proszę Europa ma pilną potrzeba, żeby zaprosić do tęczowej rodzinki tureckich ludobójców, nie wierzę, że Grecja I Cypr zagłosują za wejście turków do UE

0

nie bronię Simeone za wybór taktyki, ale jak myślicie w obronie z takimi tuzami jak Lenglet i Gimenez dało by się zagrać z rządowymi otwartą piłkę i nie dostać kilka goli z kontry?
wczoraj bronili się bardzo dobrze, biali nie istnieli ale gra Atleti z kontry była bez pomysłu, brak skuteczności, według Simeone drugi gol mieli strzelić z kontry i zamknąć mecz, ale jak zawsze nie wyszło

17

jeżeli chodzi o Arsenal to będzie podwójny gwałt przez białych w Madrycie i w Londynie, łykną ich bez wysiłku

1

i to wszystko dzięki Asencio, dziękujemy Asencio nowy Ramos

1

Vini upokorzony ha ha ha

8

pomarańczowa twarz w ramach autorskiego programu zróbmy mocną Amerykę otrzymał od Kanadyjczyków informacje, że cena prądu importowanego z Kanady idzie do góry o 25% a jeżeli pomarańczowa twarz bedzie podskakiwał dalej podniosą jeszcze 25%, pewnie wielki strateg nawet nie wiedział, że jego kraj kupuje prąd z Kanady

5

aby utrzymać najwyższe ceny prądu w Europie w Polsce powstanie ogromny magazyn energii za 1,5 mld zł, no powiem ciekawa inwestycja, Niemcy i Francuzi już zazdroszczą polakom, oni też by chcieli coś nowego wybudować i podnieść ceny prądu tylko, że ich naiwne społeczeństwo nie pozwoli na coś takiego

1

chociaż w CL jest zarezerwowany sprawiedliwość dla rządowych, wczoraj dostali typowy prezent od francuzów po drodze do finału, na spalonym transparentny męczennik przed Oblakiem w akcji bramkowej

2

bardzo podobny gol Davida Villi na Bernabeu chyba superpuchar

1

to prawda jak rządowi dziś wygrają, nawet 1-0 TO jutro wraca temat potęga z Madrytu, Galaktikos 2.0, cała Europa drży itp do momentu kiedy remisują/przegrają kolejny mecz w LL

0

Lenglet jak skała nie do przejścia

1

mam nadzieję, że w zarządzie jest ktoś kto ma olej w głowie i nigdy nie zgodzi się o powrót wielbiciela petrodolarów Neymara ze swoim oryginalnym wiosennym harmonogramem - kontuzja = urodziny siostry, chyba że Wojtuś zechce żeby Neymarek przyjechał i podawał mu piłeczki podczas treningu

2

brawo Betis walczyli do końca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?