goldmetaxa
Dołączył/a: kwiecień 2011
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
podoba wam się liga Pereza?
2
przekręcą wszystkich jedna wielka mafia, sędzia jest na boisku tylko dla rządowych
1
przelew dotarł na czas, wyłączam
1
niestety rządowych będą pchać do przodu to jest już ostatni dzwonek w sezonie potem już będzie za późno o tym wiedzą Perez i jego współpracownicy z VAR u
1
Var już działa według wytycznych Pereza, każdy upadek białego rycerzyka to karny nie ważne był faul czy nie, brawo
2
jak zawsze Vardryt w formie
0
Rząd bierze się za szarą strefą
Premier powoła specjalny zespół, który opracuje strategię walki z nielegalnym obrotem towarami i usługami.
Tusk szuka kasy na godne życie dla polityków i rządzących, nie bądźcie obojętni.
1
@NeroTFP1 kiedy grał Roni nie chodziłeś na mecz tylko na spektakl
6
nie rozumiem dlaczego skorumpowana Ukraina pilnie musi już być w UE? znowu skorumpowana euro polityka liczy miliardy z tej transakcji? połowa w tym kraju to ruscy agenci, dla euro lalusiów to nie ma znaczenia? zamiast zamknąć granice z Ukr żeby cały kryminalny syf zatrzymać na terenach rosyjskiego miru to oni odwrotnie chcą zniszczyć nam spokojne życie
2
@Safrani zdzierają dzień i noc dalej kasy brak, proponuję podnieść składki zus oraz podatek vat
1
@Kimi88 nic nikomu nie tłumacz, rób tak jak uważasz, ja mam wszystkie opinie głęboko, potrafiłem nie oglądać Barcelonę przez pół sezonu lub 3-4 miesiące, miałem nerwy i koniec, oni olali nas ja ich, nikomu nie muszę zdać sprawozdanie dlaczego tak robię, robię to co mi daję przyjemność a wtedy było przyjemnie nie oglądać upadającą Barcelonę, Setiena, Ludwiczka czy Xaviego, ja nie jestem fanatykiem który podpisał umowę oglądania wszystkiego kiedy nawet nerwy wysiadają, jak grają bagno i to im pasuje to ja wyłączam i wracam kiedy obudzą się i przypomną gdzie grają
0
a madrytcioki z uśmiechem na twarzy mieli iść spać a tu niespodzianka w ostatniej chwili
0
ja wyłączyłem mecz, grają bagno i odchody, miłego oglądania dla tych którzy mają mocne nerwy
0
naprawdę dopiero teraz zorientowaliście, że rządowi łykną Arsenal jak pelikan rybkę?
przecież te ekipy z przereklamowanej ligi co roku przed sezonem wygrywają CL
1
@sergio5 kiedy grał Roni ludzie przechodzili, żeby oglądać spektakl z innej galaktyki, każdy jego mecz w barwach Barcy był wyjątkowy i nie powtarzalny
0
jak to jest, że bardzo często mecze rządowych sędziuje wysłannik Realu Gil Manzano?
1
dziś chętnie zobaczyłbym taką scenę, rządowi nie wygrywają za to Vini po meczu robi okrążenie trzymając palec na logo 15 pucharów CL
0
Tusk pojechał na kolanach do Turcji i prosił Erdogana, żeby militarnie zabezpieczył wschodnią część europy, Erdogan zobaczył że coś można ugrać i stawia warunek, moje wojska w zamian akcesji do UE, no proszę Europa ma pilną potrzeba, żeby zaprosić do tęczowej rodzinki tureckich ludobójców, nie wierzę, że Grecja I Cypr zagłosują za wejście turków do UE
0
nie bronię Simeone za wybór taktyki, ale jak myślicie w obronie z takimi tuzami jak Lenglet i Gimenez dało by się zagrać z rządowymi otwartą piłkę i nie dostać kilka goli z kontry?
wczoraj bronili się bardzo dobrze, biali nie istnieli ale gra Atleti z kontry była bez pomysłu, brak skuteczności, według Simeone drugi gol mieli strzelić z kontry i zamknąć mecz, ale jak zawsze nie wyszło
17
jeżeli chodzi o Arsenal to będzie podwójny gwałt przez białych w Madrycie i w Londynie, łykną ich bez wysiłku
1
i to wszystko dzięki Asencio, dziękujemy Asencio nowy Ramos
1
Vini upokorzony ha ha ha
8
pomarańczowa twarz w ramach autorskiego programu zróbmy mocną Amerykę otrzymał od Kanadyjczyków informacje, że cena prądu importowanego z Kanady idzie do góry o 25% a jeżeli pomarańczowa twarz bedzie podskakiwał dalej podniosą jeszcze 25%, pewnie wielki strateg nawet nie wiedział, że jego kraj kupuje prąd z Kanady
5
aby utrzymać najwyższe ceny prądu w Europie w Polsce powstanie ogromny magazyn energii za 1,5 mld zł, no powiem ciekawa inwestycja, Niemcy i Francuzi już zazdroszczą polakom, oni też by chcieli coś nowego wybudować i podnieść ceny prądu tylko, że ich naiwne społeczeństwo nie pozwoli na coś takiego
1
chociaż w CL jest zarezerwowany sprawiedliwość dla rządowych, wczoraj dostali typowy prezent od francuzów po drodze do finału, na spalonym transparentny męczennik przed Oblakiem w akcji bramkowej
2
bardzo podobny gol Davida Villi na Bernabeu chyba superpuchar
1
to prawda jak rządowi dziś wygrają, nawet 1-0 TO jutro wraca temat potęga z Madrytu, Galaktikos 2.0, cała Europa drży itp do momentu kiedy remisują/przegrają kolejny mecz w LL
0
Lenglet jak skała nie do przejścia
1
mam nadzieję, że w zarządzie jest ktoś kto ma olej w głowie i nigdy nie zgodzi się o powrót wielbiciela petrodolarów Neymara ze swoim oryginalnym wiosennym harmonogramem - kontuzja = urodziny siostry, chyba że Wojtuś zechce żeby Neymarek przyjechał i podawał mu piłeczki podczas treningu
2
brawo Betis walczyli do końca