24

nie wiem z czego się cieszycie, zapomnieliście, że Real jakby chciał to by wygrał

11

szczyt hipokryzji, fałszu i ohydy, ludobójca nominuje zabójcę, rzygać można

Premier Izraela Binjamin Netanjahu ogłosił w Białym Domu, że nominował prezydenta Donalda Trumpa do Pokojowej Nagrody Nobla.

4

Casado to mały terminator, bardzo wytrzymały, gotowy grać mecz za meczem na bardzo wysokich obrotach, przed kontują ogarniał cały środek, odbiory, podania, technika, sprzedadzą za grosze a za kilka lat zapłacą 3 razy tyle żeby sprowadzić z powrotem, oryginalny Barceloński biznes

4

hamburgerożerca bombarduje Iran ale rachunek zapłacą zwykli obywatele Izraela bo wiadomo gdzie będą skierowane irańskie rakiety, nie wiem z czego się cieszy ludobójczy rząd Izraela

7

cudowny był ten najlepszy środkowy obrońca w la liga według łysego, szczególnie jego cudowna mina i pretensje do innych kiedy sam niszczył wszystko

2

@LOPEZ16 realnie do wygrania będzie Liga Brytyjskich Kolonii

0

dzięki Negrierze Barca skasowała 3 puchary brawo

0

@VinDiesel zapomniałeś o najważniejszym
Negriera

0

jak tam nastroje u rządowych?
sędziowie, Tebas, Perez, Mekambe, i tak nie dali rady
he he he he
brawo Baeca
Campeone campeone campeone

0

nie wiem z czego się tak cieszycie właśnie puchar Pichicih kasuje te wszystkie śmieszne puchary Barcy

0

@Stagiryta a gdzie jest Aziz Akimbaev

0

biali płaczą bo przegrali ligę z bankrutami i 17 latkami mając wielkiego Mekambe i Pereza

2

Barca - 3 x puchary ligowe
Real - 1 x puchar odpadnięcia Barcy z CL

0

biali już z szalikami Espanolu przed tv

2

niby Barcelona nielubiana w stolicy ale dziś cały Madryt wieczorem przed tv będą oglądać jak król wraca na tron jak tu ich nie szanować

1

zobaczycie co zrobią łączone siły Tebas, REFE i Perez w nowym sezonie, Barca, żeby wygrała ponownie ligę będzie musiała wygrać wszystko jak leci, jak teraz tak mierny i szpitalny Real jest pchany i jest wiceliderem a co dopiero z nowym trenerem, nowymi zawodnikami i wkurzonym Perezem będzie? niektórzy chyba dobrze pamiętają 2 sezon Mou jakie cyrki odstawiali wtedy panowie z gwizdkiem

1

spalonego nie było ale był faul

0

paskudna liga Pereza i Tebasa będą pchać rządowych do ostatniej kolejki, a jakie cyrki będą w nowym sezonie

1

niska obrona i Mekambe nie istnieje

3

schodzi Asencio, odpocznie na finał CL

3

no jak Mekambe nie ma hattricka jeszcze? a nie bo obrona nie stoi na 60 metrze

4

pichichi dla Kylianka a mistrzostwo dla Barcelony, zamawiam to samo na następny sezon

1

faktycznie następny sezon dla rządowych będzie jak 2 sezon za Mou, kto gdzie upadnie będzie karny dla Realu, Hernadez z kumplami złożą przysięgę przed Perezem, rządowi nie mogą nie wygrać ligi mając w składzie Mekambe drugi rok z rzędu, będzie trudny sezon dla Barcy

0

brawo Modric wiadomo nie mógł o tym mówić ale pryskając wodą zawodników Barcy dał do zrozumienia, że bardzo się cieszy z trypletu Barcy, sympatyczny gościu

2

w latach 50- tych. drabinkę turnieju(potem liga mistrzów) układali redaktor france football z prezesem Realu Bernabeu, jako założyciele zapraszali do turnieju drużyny których chcieli, załatwiali wszystko przy koniaczku i hawajskich cygaro, informacja jest dostępna, także te śmieszne 15 lig mistrzów męczennik może zareklamować u siebie w Brazylii

4

za czasów manipulatora Mou Xabi Alonso jako pomocnik u rządowych miał ksywę skrobak achillesów, taktycznie z tyłu ''skrobał'' achillesy zawodników Barcy podczas klasików, Mou był wtedy w siódmym niebie

3

byłem bardzo zdziwiony kiedy słyszałem że Madryt płacze bo sędzią w el clasico będzie Hernandez, szczerze ja tego gościa zawsze kojarzyłem z prorządowym sędziowaniem, nie mówię już o tym jak poczytałem, że niby kibicuje Barcelonę, wczoraj pokazał kim kibicuje, nie ważne co mówisz ważne co robisz panie Hernandez, wysłannik Pereza

20

eh piękny dzień dla rządowych i dla ich kibiców, przegrali ligę z bankrutami mając w kieszeni sędziów i władz ligi, nawet poczwórny szpagat Hernandeza nic nie dał, ograli ich dzieciaki z la Masi, pięknie

0

kiedyś się skończy odrabianie wyniku panie Flick, nie idź w kierunku betonowej strategii

0

u mnie emocje na dzisiejsze el clasico takie jakby Barca zagrała u siebie z Valladolid

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?