goldmetaxa
Dołączył/a: kwiecień 2011
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
nie wiem z czego się cieszycie, zapomnieliście, że Real jakby chciał to by wygrał
11
szczyt hipokryzji, fałszu i ohydy, ludobójca nominuje zabójcę, rzygać można
Premier Izraela Binjamin Netanjahu ogłosił w Białym Domu, że nominował prezydenta Donalda Trumpa do Pokojowej Nagrody Nobla.
4
Casado to mały terminator, bardzo wytrzymały, gotowy grać mecz za meczem na bardzo wysokich obrotach, przed kontują ogarniał cały środek, odbiory, podania, technika, sprzedadzą za grosze a za kilka lat zapłacą 3 razy tyle żeby sprowadzić z powrotem, oryginalny Barceloński biznes
4
hamburgerożerca bombarduje Iran ale rachunek zapłacą zwykli obywatele Izraela bo wiadomo gdzie będą skierowane irańskie rakiety, nie wiem z czego się cieszy ludobójczy rząd Izraela
7
cudowny był ten najlepszy środkowy obrońca w la liga według łysego, szczególnie jego cudowna mina i pretensje do innych kiedy sam niszczył wszystko
2
@LOPEZ16 realnie do wygrania będzie Liga Brytyjskich Kolonii
0
dzięki Negrierze Barca skasowała 3 puchary brawo
0
@VinDiesel zapomniałeś o najważniejszym
Negriera
0
jak tam nastroje u rządowych?
sędziowie, Tebas, Perez, Mekambe, i tak nie dali rady
he he he he
brawo Baeca
Campeone campeone campeone
0
nie wiem z czego się tak cieszycie właśnie puchar Pichicih kasuje te wszystkie śmieszne puchary Barcy
0
@Stagiryta a gdzie jest Aziz Akimbaev
0
biali płaczą bo przegrali ligę z bankrutami i 17 latkami mając wielkiego Mekambe i Pereza
2
Barca - 3 x puchary ligowe
Real - 1 x puchar odpadnięcia Barcy z CL
0
biali już z szalikami Espanolu przed tv
2
niby Barcelona nielubiana w stolicy ale dziś cały Madryt wieczorem przed tv będą oglądać jak król wraca na tron jak tu ich nie szanować
1
zobaczycie co zrobią łączone siły Tebas, REFE i Perez w nowym sezonie, Barca, żeby wygrała ponownie ligę będzie musiała wygrać wszystko jak leci, jak teraz tak mierny i szpitalny Real jest pchany i jest wiceliderem a co dopiero z nowym trenerem, nowymi zawodnikami i wkurzonym Perezem będzie? niektórzy chyba dobrze pamiętają 2 sezon Mou jakie cyrki odstawiali wtedy panowie z gwizdkiem
1
spalonego nie było ale był faul
0
paskudna liga Pereza i Tebasa będą pchać rządowych do ostatniej kolejki, a jakie cyrki będą w nowym sezonie
1
niska obrona i Mekambe nie istnieje
3
schodzi Asencio, odpocznie na finał CL
3
no jak Mekambe nie ma hattricka jeszcze? a nie bo obrona nie stoi na 60 metrze
4
pichichi dla Kylianka a mistrzostwo dla Barcelony, zamawiam to samo na następny sezon
1
faktycznie następny sezon dla rządowych będzie jak 2 sezon za Mou, kto gdzie upadnie będzie karny dla Realu, Hernadez z kumplami złożą przysięgę przed Perezem, rządowi nie mogą nie wygrać ligi mając w składzie Mekambe drugi rok z rzędu, będzie trudny sezon dla Barcy
0
brawo Modric wiadomo nie mógł o tym mówić ale pryskając wodą zawodników Barcy dał do zrozumienia, że bardzo się cieszy z trypletu Barcy, sympatyczny gościu
2
w latach 50- tych. drabinkę turnieju(potem liga mistrzów) układali redaktor france football z prezesem Realu Bernabeu, jako założyciele zapraszali do turnieju drużyny których chcieli, załatwiali wszystko przy koniaczku i hawajskich cygaro, informacja jest dostępna, także te śmieszne 15 lig mistrzów męczennik może zareklamować u siebie w Brazylii
4
za czasów manipulatora Mou Xabi Alonso jako pomocnik u rządowych miał ksywę skrobak achillesów, taktycznie z tyłu ''skrobał'' achillesy zawodników Barcy podczas klasików, Mou był wtedy w siódmym niebie
3
byłem bardzo zdziwiony kiedy słyszałem że Madryt płacze bo sędzią w el clasico będzie Hernandez, szczerze ja tego gościa zawsze kojarzyłem z prorządowym sędziowaniem, nie mówię już o tym jak poczytałem, że niby kibicuje Barcelonę, wczoraj pokazał kim kibicuje, nie ważne co mówisz ważne co robisz panie Hernandez, wysłannik Pereza
20
eh piękny dzień dla rządowych i dla ich kibiców, przegrali ligę z bankrutami mając w kieszeni sędziów i władz ligi, nawet poczwórny szpagat Hernandeza nic nie dał, ograli ich dzieciaki z la Masi, pięknie
0
kiedyś się skończy odrabianie wyniku panie Flick, nie idź w kierunku betonowej strategii
0
u mnie emocje na dzisiejsze el clasico takie jakby Barca zagrała u siebie z Valladolid