0

najlepszy jest Martin, gra w pierwszej jedenastce ale nie istnieje ani w obronie ani w pomocy anie w napadzie, fenomen

3

płacz madrytcioków na stronie białej sekty to coś cudownego, jak ja to uwielbiam, rozumiecie oni są nie zadowoleni, kibice klubu który dostał najwięcej prezentów od sędziów w LL i CL, piękna symfonia dobiega do moich uszów z wyżyn kastylijskich

1

od kilku meczów ten cały Digi Dongi wrócił do swojej standardowej niejakiej formy, jego gra to bez jajeczna gra w środku pola w stylu sztuka dla sztuki

7

ten Martin to dopiero potwór, prawie wszystko zagrywa do tyłu, coś takiego jak drybling nie istnieje, podania non stop nie celne a wrzutki z zamkniętymi oczami do niewidzialnego piłkarza, krótko mówić tragedia biega po lewej stronie

0

jak tam sytuacja w kuźni mentalu?

0

jeszcze trochę i brązowa substancja pojawi się w nieskazitelnych gaciach rządowych

0

rządowi załamani, normalnie kiedyś za taką symułkę dostali karny + czerwo dla przeciwnika a teraz anulacja karnego dzięki VAR, wniosek, zlikwidować VAR w podczas meczów rządowych

1

el classico z Mekambe czy bez i tak czeka na nich solidne lanie

3

na stronie białej sekty komentuje raczej prowokuje ktoś pod nickiem tyłemdoprzodu, najlepsze są jego komentarze, może to ktoś z LR?

0

@kiper09 bo wygrać z taką Barcą to coś co mogą opowiadać wnukom a taki Getafe czy Girona, kto z nimi nie wygrywa? nie ma takiej motywacji z nimi

2

pewnie rządowi teraz płaczą i śmieją się ale chyba zapomnieli ile meczów wygrali w ohydnym stylu i dodatkowo za pomocą sędziów, także adios, jak będą puchary to nikt nie będzie zastanawiał się nad samobójem Leganesa

4

zaliczka 4-0 i mecz rewanżowy za czasów bezjajecznej Barcelony Valverde i Barcelony Flicka, jest drastyczna różnica, nikt dziś nawet ani chwili nie myśli, że taka Barca pojedzie do Dortmundu i przegra dwumecz i to wszystko dzięki trenera który potroi się ale nie dopuści do czegoś takiego, wiadomo na boisku biegają zawodnicy i od niech finalnie zależy wynik meczu, ale postać zaspanego Valverde który spokojnie patrzył na taką degradację Barcelony i to przez lata nie możemy porównać z nowym trenerem który stawia na przygotowanie fizyczne i mentalne

2

ludobójcy z USA wspierają swojego klona, ludobójców z bliskiego wschodu Izraela nic nowego, normalka, im nawet teraz putler się podoba, mówią o nim good guy

0

pamiętajcie rządowi zawsze mają najlepszy skład na globie, zawsze, i to na każdej pozycji, nie zależnie od wyników sportowych, jeżeli nie ma pucharów to tylko dlatego, że oni nie chcieli mieć tych pucharów a nie, że nie mogli wygrać, rozumiecie to?

1

u białych dziś wieczór historyczny, jak to oni ''w pięknym stylu i bez pomocy'' wygrali w krótkim czasie 6 ligi mistrzów

0

@konrad1661 ja też panicznie boję się, teraz właśnie zaparzyłem melisę na uspokojenie, a przed spaniem wezmę 4 kropelki olejku CBD, jak jutro mój stan psychiczny nie poprawi się otwieram Ormiański koniak Nairi żeby kulturalnie uspakajać organizm, co za casy, co za madryt bedzie, jak my wytrzymamy

1

Lewy po woli musi iść w kierunku baciaty niestety coraz częściej bierze na siebie rolę niewidzialnego człowieka

0

pięknie dziś Yamal wrzucił do statystyk 1897 dryblingów, brawo

2

słyszeli że rządowi przegrali no to tradycyjnie byle jaka gra i strata punktów, ile razy już tak było?

0

Yamal gra bagno ale coś robi chociaż a co robi Lewandowski na boisku? chyba tam jest tylko dlatego żeby odskoczyć Mekambe

1

Lewandowski tragiczna gra

3

mam nadzieję, że Flick odpowiednio nastawił chłopaków, dziś strata punktów nie wchodzi w grę

0

Barca dziś musi dobrze zagrać i oczywiście wygrać, dziś na pewno rządowi będą przed TV, muszą zobaczyć jak pięknie gra mistrz Hiszpanii, a przy okazji trochę więcej tej brązowej substancji pojawi się w gaciach

0

przegrali ok ale, że sędziowie otrzymali specjalny nakaz o wspieranie rządowych to już widzi każdy kibic i obserwator LL, dziś doliczył 6min. a potem ekstra 3min. jeszcze piłkarze Valencii musieli pokazywać zakończ zakończ mecz a ten dalej ciągnął, tyle lat wszystkich mają po swojej stronie a dalej narzekają na sędziowanie

2

panie prezesie robiłem wszystko co w moich siłach do doliczonych 6min. doliczyłem jeszcze 3min. no co mogłem więcej robić? proszę litości nie chcę do lodówki

1

ha ha ha ha ha Rudiger, pierwszy wygrany spadkowicza w tym sezonie na wyjeździe, he he Rudiiiii

2

@NeroTFP1 teraz Grażynka może sobie wyścigi organizować w celi samochodzikami z ciasta

1

Real z Arsenalem wygra nawet w rezerwowym składzie także nie róbcie sobie nadziei, przereklamowana angielska ekipa która coś poważnego wygrywa raz na 100 lat

0

teraz mam marzenie, żeby ten cały Olagalast czy jak tam mu strzelił bramkę 120 minucie, rządowi poczuli by trochę sprawiedliwości

0

ja jestem zadowolony w najważniejszym aspekcie w posiadaniu piłki Barca miażdży

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?