goldmetaxa
Dołączył/a: kwiecień 2011
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
najlepszy jest Martin, gra w pierwszej jedenastce ale nie istnieje ani w obronie ani w pomocy anie w napadzie, fenomen
3
płacz madrytcioków na stronie białej sekty to coś cudownego, jak ja to uwielbiam, rozumiecie oni są nie zadowoleni, kibice klubu który dostał najwięcej prezentów od sędziów w LL i CL, piękna symfonia dobiega do moich uszów z wyżyn kastylijskich
1
od kilku meczów ten cały Digi Dongi wrócił do swojej standardowej niejakiej formy, jego gra to bez jajeczna gra w środku pola w stylu sztuka dla sztuki
7
ten Martin to dopiero potwór, prawie wszystko zagrywa do tyłu, coś takiego jak drybling nie istnieje, podania non stop nie celne a wrzutki z zamkniętymi oczami do niewidzialnego piłkarza, krótko mówić tragedia biega po lewej stronie
0
jak tam sytuacja w kuźni mentalu?
0
jeszcze trochę i brązowa substancja pojawi się w nieskazitelnych gaciach rządowych
0
rządowi załamani, normalnie kiedyś za taką symułkę dostali karny + czerwo dla przeciwnika a teraz anulacja karnego dzięki VAR, wniosek, zlikwidować VAR w podczas meczów rządowych
1
el classico z Mekambe czy bez i tak czeka na nich solidne lanie
3
na stronie białej sekty komentuje raczej prowokuje ktoś pod nickiem tyłemdoprzodu, najlepsze są jego komentarze, może to ktoś z LR?
0
@kiper09 bo wygrać z taką Barcą to coś co mogą opowiadać wnukom a taki Getafe czy Girona, kto z nimi nie wygrywa? nie ma takiej motywacji z nimi
2
pewnie rządowi teraz płaczą i śmieją się ale chyba zapomnieli ile meczów wygrali w ohydnym stylu i dodatkowo za pomocą sędziów, także adios, jak będą puchary to nikt nie będzie zastanawiał się nad samobójem Leganesa
4
zaliczka 4-0 i mecz rewanżowy za czasów bezjajecznej Barcelony Valverde i Barcelony Flicka, jest drastyczna różnica, nikt dziś nawet ani chwili nie myśli, że taka Barca pojedzie do Dortmundu i przegra dwumecz i to wszystko dzięki trenera który potroi się ale nie dopuści do czegoś takiego, wiadomo na boisku biegają zawodnicy i od niech finalnie zależy wynik meczu, ale postać zaspanego Valverde który spokojnie patrzył na taką degradację Barcelony i to przez lata nie możemy porównać z nowym trenerem który stawia na przygotowanie fizyczne i mentalne
2
ludobójcy z USA wspierają swojego klona, ludobójców z bliskiego wschodu Izraela nic nowego, normalka, im nawet teraz putler się podoba, mówią o nim good guy
0
pamiętajcie rządowi zawsze mają najlepszy skład na globie, zawsze, i to na każdej pozycji, nie zależnie od wyników sportowych, jeżeli nie ma pucharów to tylko dlatego, że oni nie chcieli mieć tych pucharów a nie, że nie mogli wygrać, rozumiecie to?
1
u białych dziś wieczór historyczny, jak to oni ''w pięknym stylu i bez pomocy'' wygrali w krótkim czasie 6 ligi mistrzów
0
@konrad1661 ja też panicznie boję się, teraz właśnie zaparzyłem melisę na uspokojenie, a przed spaniem wezmę 4 kropelki olejku CBD, jak jutro mój stan psychiczny nie poprawi się otwieram Ormiański koniak Nairi żeby kulturalnie uspakajać organizm, co za casy, co za madryt bedzie, jak my wytrzymamy
1
Lewy po woli musi iść w kierunku baciaty niestety coraz częściej bierze na siebie rolę niewidzialnego człowieka
0
pięknie dziś Yamal wrzucił do statystyk 1897 dryblingów, brawo
2
słyszeli że rządowi przegrali no to tradycyjnie byle jaka gra i strata punktów, ile razy już tak było?
0
Yamal gra bagno ale coś robi chociaż a co robi Lewandowski na boisku? chyba tam jest tylko dlatego żeby odskoczyć Mekambe
1
Lewandowski tragiczna gra
3
mam nadzieję, że Flick odpowiednio nastawił chłopaków, dziś strata punktów nie wchodzi w grę
0
Barca dziś musi dobrze zagrać i oczywiście wygrać, dziś na pewno rządowi będą przed TV, muszą zobaczyć jak pięknie gra mistrz Hiszpanii, a przy okazji trochę więcej tej brązowej substancji pojawi się w gaciach
0
przegrali ok ale, że sędziowie otrzymali specjalny nakaz o wspieranie rządowych to już widzi każdy kibic i obserwator LL, dziś doliczył 6min. a potem ekstra 3min. jeszcze piłkarze Valencii musieli pokazywać zakończ zakończ mecz a ten dalej ciągnął, tyle lat wszystkich mają po swojej stronie a dalej narzekają na sędziowanie
2
panie prezesie robiłem wszystko co w moich siłach do doliczonych 6min. doliczyłem jeszcze 3min. no co mogłem więcej robić? proszę litości nie chcę do lodówki
1
ha ha ha ha ha Rudiger, pierwszy wygrany spadkowicza w tym sezonie na wyjeździe, he he Rudiiiii
2
@NeroTFP1 teraz Grażynka może sobie wyścigi organizować w celi samochodzikami z ciasta
1
Real z Arsenalem wygra nawet w rezerwowym składzie także nie róbcie sobie nadziei, przereklamowana angielska ekipa która coś poważnego wygrywa raz na 100 lat
0
teraz mam marzenie, żeby ten cały Olagalast czy jak tam mu strzelił bramkę 120 minucie, rządowi poczuli by trochę sprawiedliwości
0
ja jestem zadowolony w najważniejszym aspekcie w posiadaniu piłki Barca miażdży