goldmetaxa
Dołączył/a: kwiecień 2011
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
w tym sezonie Barca wyjątkowo dobrze motywuje się na rządowych, ja bardzo bym chciał zobaczyć finał PK z białymi, czuję że będzie kolejne lanie po Barcelońsku, jedynie żeby Barca wygrała z Atleti, Atleti nie umie grać z Realem finały, dlatego koniecznie Barca
1
przecież Sociedad w lidze gra totalne bagno i dziwne, że ktoś miał nadzieję że cokolwiek ugrają, tam trener już od dawna nie ma pomysłu
4
jeszcze nie dawno ruski bolszewik terroryzował Europę swoim gazem a teraz ich nowy agent, pogromca hamburgerów z USA z nowymi cłami 25% na towary z UE, słyszałem że dwóch kabareciarzy buduje silną Amerykę i może to w ramach tej przebudowy
2
to co Casado już nie zagra bo przegrywa z takimi tuzami jak Gavi siekerski i Ding dong spowalniacz? poważnie?
0
zamiast Gaviego miał wejść Casado a tak siekera z holownikiem nie dali rady, żeby zabezpieczyć środek
1
Simeone opracował taktykę na Barcę na końcówkę wchodzi pracownik kartelu z wielkoludem i robią robotę, następnym razem Flick musi mieć kogoś do pilnowania norwega bo jak dalej tak pójdzie to będzie tradycja
0
Yamal podpisał specjalną klauzulę, że w każdym meczu musi wszystkich po kilka razy okiwać? czasami jakby na silę chciał okiwać zamiast szybko podawać do dobrze ustawionych kolegów
1
to co, dziś nie uda się pudrować trupa? ach szkoda
0
dziś manita dla Atleti
1
bravo Kunde, jest w kapitalnej formie
7
@FcPortoFan1999 a dlaczego ma wejść do UE kraj całkowicie zniszczony i ogarnięty korupcją od najniższych sfer do najwyższych? kraj pełen agentów putlerowskich i organizowanej przestępczości? inne kraje czekają 20-30 lat dostosowują wszystko pod wymogi unijne, żeby dołączyć do UE a korupcja ruski mir II od razu wchodzi? no to Albania, Serbia, Makedonia i Turcja też chcą do UE
1
przez komentatorów Real brutalnie oblizywani ze wszystkich stron
1
czy usłyszmy dziś płacz madrytcioków za którym tak tęsknimy? wszystko w nogach Girony
0
gwałt na San Mames
0
następny new co będzie?
Tebas: zawszy w głębi duszy byłem kibicem Barcy
ogólnie ostatnio nie źle cyrki odstawia kibic białych
2
Donaldzik to zwyczajny rusofil, w latach 80 latał do ruskich, może ruscy już wtedy przekonali Donaldzika, żeby zaczął kolekcjonować rosyjskie matrioszki
5
wczoraj według mnie najsłabszym obok Fermina był Lewangolski, ciekawie jeszcze ile takich meczów zagra, mam nadzieję, że Barca to widzi i mają jakiś tam transferowy plan na nowy sezon
2
@pozor pewnie pogromca hamburgerów powiedział, Andrzejku jak już zdamy Ukrainę Ruskim następny będziecie wy, sorry już idę bo z Elonem przygotowujemy demokratyczny plan jak zgarnąć Kanadę
1
wczoraj oglądając tragiczny mecz w wykonaniu Barcy myślałem, że znowu na fotel lidera wskakują rządowi i dlaczego to tak krótko trwało, ale cudem udało się wygrać, nie rozumiem dopiero pod koniec meczu uświadomili że jak nie wygrają to stracą lidera a potem? mogliby już nigdy tam nie wrócić
1
po meczu do Pereza: szefie robiliśmy wszystko ale nie udało się, karny był przygotowany ale jeden z tych patałachów spalił
1
niech rozdają koce dla piłkarzy Barcy pewnie zimno im tam jest
2
męczarnia z każdym słabym przeciwnikiem, nic nie zmienia się
0
zawsze zastanawiam się jak to jest, że przed meczem wszyscy umawiają się, że nie będą biegać tylko spacerować? kilka rajdów spróbował Balde, trochę próbuje Pedri i koniec, reszta tryb spacer
0
może trzeba im przypomnieć, że z Valencią zagrali 2 tygodnie temu to Las Palmas
2
chyba fotel lidera im nie pasuje, na razie takie mam wnioski
0
mogli zostać w Barcelonie
2
spacerkiem meczu nie wygrają
1
żołnierz kolumbijskiego kartelu 3-0 dla Atleti
0
@Cochise posłał na śmierć siłę rozrodczą - akurat o to ty się nie martw, wszystkie słowiańskie kobiety chętnie i z wielką przyjemnością rozmnażają się za pomocą przedstawicieli południowych narodów, Kaukazu, średniej Azji, a przedstawiciele tamtych narodów chętnie obsługują głodne rosjanki
0
City pilnie musi wydać 400mln. w letnim okienku, trzeba wzmocnić ekipę, wszystkie kluby cieszą się z obecności takich ekip jak City, PSG, Munczester, bo niby jak te inne drużyny zarabiali by te setki milionów jakby tych pseudo potęg z nieskończonymi petrodolarami nie było?