0

Haaha wiedziałem,że mu da :P

0

Kurde,ale się ciesze,musi poczuć ulgę teraz

0

Widać Alves jest już stary-Gra bo musi

1

Ehh ten Żebłakow nie wiem skąd się biorą tacy idioci

0

typowy zaślepiony kibic

0

Nie cierpię takich ludzi jak ty -.- ehh

0

Tylko nie Żepłakov -.-

0

Co to znaczy słowo gimbus ? Bo chyba nawet nie wyszedłeś z podstawówki skoro tak wymieniasz to pojęcie "typowy gimbus"

0

No ten rok Leo sobie odpuścił,kontuzje itp.tylko od wakacji coś zaczął grać gdyby nie to poza pierwszą 3

0

To już mamy zawodnika meczu :P

0

Ehh,naprawdę aż tak niski poziom tych gazetek w Hiszpanii ?

0

O Realu,mówił wiele wcześniej,a o Barcy każdy tak mówił.Jeszcze sezon się nie skończył więc nie wiemy czy Barca coś zdobędzie

0

Dwóch z trzech najlepszych -.-

0

Kto komentuje ? Bo poziom wyjątkowo dobry -.- co po ostatnim meczu jest trochę zaskakujące

0

Chciałbym zobaczyć Adame w LaLiga jako skrzydłowy i 2 napastników np.Leo i Suarez :P albo jakoś ich zmieścić

2

Mam nadzieję że Montoya nie odejdzie -.-

0

To promowanie Munira wyjdzie na dobre takiemu Adamie,Sandro czy innym.Tylko czekać aż w cieniu młodej gwiazdy wyrosną prawdziwi zawodnicy

0

Haahha nie spodziewałem się

0

Hahaha Raczej nie,Nagroda nie obowiązuje tego roku geniuszu

0

Mówicie o Messim ? Jeśli tak to w najsłabszym meczu lepiej grał niż Ronaldo dziś -.- taka prawda

0

W tamtym sezonie się spłacił

0

Racja ładniejsze pokazywali na gali,ale wybrali 3 bo najwięcej się o nich mówiło na Mundialu -.-

0

HAHAHAH Szpaku : Oni nic nie muszą Oni tylko muszą utrzymać remis -.- WTF ?!

0

Ehh no i po co te wszystkie konferencje prasowe po co ci piłkarze i trener się tłumaczą skoro i tak jest źle bo banda przygłupów będzie szerzyła swoje farmazony.
Każdy inaczej interpretuje jedno zdanie jakby traktowali tego Busiego jak Shekspira -.-

10

Ty myślisz że Nouer i Cristiano nie mają kokegów? Durny komentarz

1

Messi nie jest święty ale akurat o symulowanie to tylko ślepy by go osadzał

0

Niestety,ale jak Ronaldo nurkuje co 2 karny to raz na 3 lata Leo może zagrać ręką :P

0

Widać zmianę w grze i co ciekawe nawet w Enrique

0

Przepraszam,nie lubię tego trenera,nie chciałem Cie urazić ;/

0

No cóż może tak ale ja lubię Franka i to bardzo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?