grzechu120
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Haaha wiedziałem,że mu da :P
0
Kurde,ale się ciesze,musi poczuć ulgę teraz
0
Widać Alves jest już stary-Gra bo musi
1
Ehh ten Żebłakow nie wiem skąd się biorą tacy idioci
0
typowy zaślepiony kibic
0
Nie cierpię takich ludzi jak ty -.- ehh
0
Tylko nie Żepłakov -.-
0
Co to znaczy słowo gimbus ? Bo chyba nawet nie wyszedłeś z podstawówki skoro tak wymieniasz to pojęcie "typowy gimbus"
0
No ten rok Leo sobie odpuścił,kontuzje itp.tylko od wakacji coś zaczął grać gdyby nie to poza pierwszą 3
0
To już mamy zawodnika meczu :P
0
Ehh,naprawdę aż tak niski poziom tych gazetek w Hiszpanii ?
0
O Realu,mówił wiele wcześniej,a o Barcy każdy tak mówił.Jeszcze sezon się nie skończył więc nie wiemy czy Barca coś zdobędzie
0
Dwóch z trzech najlepszych -.-
0
Kto komentuje ? Bo poziom wyjątkowo dobry -.- co po ostatnim meczu jest trochę zaskakujące
0
Chciałbym zobaczyć Adame w LaLiga jako skrzydłowy i 2 napastników np.Leo i Suarez :P albo jakoś ich zmieścić
2
Mam nadzieję że Montoya nie odejdzie -.-
0
To promowanie Munira wyjdzie na dobre takiemu Adamie,Sandro czy innym.Tylko czekać aż w cieniu młodej gwiazdy wyrosną prawdziwi zawodnicy
0
Haahha nie spodziewałem się
0
Hahaha Raczej nie,Nagroda nie obowiązuje tego roku geniuszu
0
Mówicie o Messim ? Jeśli tak to w najsłabszym meczu lepiej grał niż Ronaldo dziś -.- taka prawda
0
W tamtym sezonie się spłacił
0
Racja ładniejsze pokazywali na gali,ale wybrali 3 bo najwięcej się o nich mówiło na Mundialu -.-
0
HAHAHAH Szpaku : Oni nic nie muszą Oni tylko muszą utrzymać remis -.- WTF ?!
0
Ehh no i po co te wszystkie konferencje prasowe po co ci piłkarze i trener się tłumaczą skoro i tak jest źle bo banda przygłupów będzie szerzyła swoje farmazony.
Każdy inaczej interpretuje jedno zdanie jakby traktowali tego Busiego jak Shekspira -.-
10
Ty myślisz że Nouer i Cristiano nie mają kokegów? Durny komentarz
1
Messi nie jest święty ale akurat o symulowanie to tylko ślepy by go osadzał
0
Niestety,ale jak Ronaldo nurkuje co 2 karny to raz na 3 lata Leo może zagrać ręką :P
0
Widać zmianę w grze i co ciekawe nawet w Enrique
0
Przepraszam,nie lubię tego trenera,nie chciałem Cie urazić ;/
0
No cóż może tak ale ja lubię Franka i to bardzo