grzechu120
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kiedy Barca gra pierwszy mecz sezonu ?
0
spoko,lubię takie błędy
0
tak lepiej głupio biegać nie wyjść z grupy niż mądrze stać i być wicemistrzem świata
0
"Obym się mylił, ale czuję, że koniec Messiego dobiega końca." :)
2
Idź na strone Realu :)
0
yhm ale te wszystkie Sparingi Barcelony ? na żywo ?
0
Można gdzieś to obejrzeć ?czy tylko relacja na stronie ?
0
:) coś w tym jest
2
yhm Muller ? moim zdaniem nie ale może dla tego że poprostu go nie lubie a Robben zdecydowanie jeden z lepszych na mundialu ale on nie robił takiej różnicy jak Messi na boisku
1
no dokładnie zabrakło im troche opanowania,jedyny który zawiódł na całej linii to Aguero :( szkoda
0
Rasizmu ? CO ?! Cwaniactwa ?- No chyba każdy piłkarz musi być na boisku w pewnym sensie cwanym,symulowania - nie wiem co napisać
Ehh nie moge czytać takich komentarzy gościu przeprosił w prawdzie NIC nie zrobił Chilelliniemu,ten sam przyznał że nic się nie stało i wybacza,a kara pozbawia go ROZWIJANIA się ! On trenował całe życie by stać się dobrym piłkarzem Barca go kupuje i teraz w 4 miesiące jego forma tak spadnie że cudem będzie odbudowanie się -.- MAM WIELKĄ NADZIEJĘ ŻE TE SANKCJE ZOSTANĄ ZNIESIONE bo i tak jeśli wróci po 4 miesiącach nie mamy pewności czy nie zrobi tego jeszcze raz ta kara nie rozwiązuje problemu (takie moje zdanie) -.- wysłali go do jakiegoś lekarza ? bo o tym nigdzie nie czytałem a wydaję mi się że to problem psychiczny -.-
0
dokładnie jak wogóle można komuś zabronić sie rozwijać ...
6
Co !?
0
Kurde tylko szkoda że ludzie nie wiedzą co to ten autobus w obronie -.- ehhh teraz to widze każda drużyna która sie broni to autobus -.- masakra
3
Super,kibicowałem,wątpiłem ale miałem nie odpartą nadzieje i teraz mam taką samą by Argentyna została mistrzem.Super postawa piłkarzy,najbardziej powinniśmy być zadowoleni z lini defensywnej i Romero którego tak bardzo krytykowano bo pokazali się ze świetnej strony.Teraz tylko niech zagrają świetny mecz z Niemcami i fajnie by było gdyby Leo strzelił jakiegoś gola albo nawet więcej :) Aha i jeszcze Sabella bardzo dobrze się zaprezentował :) bo jednak do on ich tak ustawił taktycznie
2
Kolego a czy czasami w piłce nożnej też sie nie gra o pieniądze ? Pomyśl ...
0
Yhm ... co za ...
Już sie pozbyli idioto
0
Z tym Davidem Luizem to dojebałeś, dostają w pi*** 5:0 to się już nie myśli tak trzeźwo tylko stara się robić co tylko się da,po prostu chciał dobra dla zespołu
0
Tak bo tylko Messi gra w Barcelonie i tylko on stracił przyjaciół,myślisz że Messi wcześniej nie miał lepszych kumpli w drużynie ? np Ronaldinho Podobno najlepszy przyjaciel za tamtych czasów i jakoś grał swietnie -.- Jest najlepiej opłacalnym piłkarzem i wykładaja na niego taka kase tylko po to żeby zrobić mu na złość?
0
Raczej o to że pod wodzą Puyola ci obrońcy którzy byli cos grali i skad wiecie kiedy on to powiedział -.-
0
dokładnie :)
0
Akurat na tym mundialu oni obaj nie symulują.
1
-.- Tak tylko że Chilijczycy mają zdecydowanie lepsze umiejętności niż nasi Polacy dziwne porównanie
0
Bo piszesz głupoty,a on ma racje dobrze że zarząd tak nie myśli
0
-.- ehh Iker to mega człowiek i bramkarz nie jedź po nim tylko dlatego że ostatnio słabo mu idzie to ten jeden z nielicznych piłkarzy Realu których naprawdę lubię
2
Tylko,że on tego nie zaproponował to klub rozważa wzmocnienie Higuainem a Leo tylko sie wypowiada,więc nie mów że jak Messi czegoś chce to cały klub staje baczność bo Aguero zostaje w City -.-