grzechu120
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To nie o to chodzi kto mówi tylko o to kto daje sobie wmówić,trzeba się określić czy Messi czy Zarząd.Wiadome Messi zaczął w złotej dla Barcy erze więc to jasne,że nie będzie tolerował amatorstwa -.- taka prawda
0
Frank Rijkard i tylko on,zna zawodników wie jak z nimi rozmawiać potrafi ich zmusić do grania takiego grania jak dawno,z polotem i magią,jesli ktoś to tylko on,bo Simeone nie odejdzie z Atleti,a Klop wydaje mi się że nie na tę chwilę
4
Tobie Jaja rozum obrosły jak chcesz Mou zatrudniać
0
No i powiedzieli to czy tylko tak napisałeś dla jaj?
0
Ronaldinho,Messi,Eto'o>Ney Suarez Messi na ten moment i niech nikt nie pisze głupot w stylu: Nasz atak najlepszy,bo taki nie jest,może w fifie ale na boisku nie robią nic ponad dobry poziom naprawdę,potrzeba czasu.Gdyby nie sytuacja z Suarezem to na pewno grali by lepiej
0
Rafinha kontuzja ucha -.-
0
Kolego czy ty naprawde myślosz że do tego 5 dryblingu dojdzie? Moźe w rezerwach ale nie w 1 sruźynie
0
Co za durny komentator ehh tak mnie denerwuje,że masakra-.-
0
Po prostu są pewni swego,jeśli wygrają (co się nie stanie) to nie będzie ich wina tylko tych którzy się na to zgodzili
4
On nie zarządza szatnią on chce wygrywać.Przecież przez cały sezon tylko on grał na dobrym poziomie nie jego wina że Lucho nie ma pomysłu na gre
0
Pojechał tam do lekarza klubowego a nie na boisko-.- ehh zawsze piłkarze mają się zjawiać tam w przypadku jakiejś dolegliwości
3
Mamy najlepszych piłkarzy na świecie,którzy muszą grać i muszą wygrywać,nie po to Suarez do nas przeszedł żeby teraz patrzeć na ten burdel w klubie,jeśli ktokolwiek myśli,że piłkarze chcą siedzieć cicho i patrzeć na to co trener wyprawia to jest głupi,mamy najlepszego piłkarza na świecie i chyba nikt nie myśli,że Leo nic sobie nie będzie robił z tej sytuacji,prawdopodobnie przez ten i możliwe ze następny sezon Ci piłkarze nie zdobędą żadnego trofeum i nwm czyja to będzie wina ale na pewno nie Suareza,Leo czy Neymara bo to jasne że to oni najbardziej się starają-.-
Jeżeli pomoc nie wie co grać,i obrońcy chyba tak samo to nawet ich największe starania nie pomogą
Z Enrique na ławce raczej nic nie ugramy.
Wierzyłem w tego gościa z całego serca ale niestety chyba sie przeliczyłem -.- szkoda
0
Ładny mecz Messiego szkoda tylko że pseudo kibice po pierwszych 15 minutach spisywali go na straty i tylko narzekali,że nie potrafi podać.Teraz łatwo wszystkim pisać,że Barca gra super mam tylko nadzieję iż to nie pojedynczy przebłysk formy
0
HAhahaah bo nie podawał
0
Grał ostatnio,na tym samym poziomie co Pique,póki nie ma co bronić to dobry obrońca ale jak trzeba odebrać piłkę to lipa ;/ taka prawda
22
0
Gazety piszą przed każdym meczem to samo,a potem będzie że Enrique nie uczy sie na błędach
0
Mniej wulgaryzmów,jest dobrym piłkarzem i powiedział jak się czuł co myśli,coś w tym złego ? Nie grałeś w Hiszpanii ani w Anglii więc nic nie wiesz.Chłop ma rację i uszanuj to że wypowiedział się szczerze.Wyjaśnił ci co myśli o tym,że jest więcej ludzi a ty nawet nie zrozumiałeś i piszesz że to lepiej ehh czytać,zrozumieć a potem pisać -.-
0
Mam pytanie do wielkich kibiców Barcy.Kto wybiera kapitanów w klubie ?
4
Teraz wszystko co powie dobry piłkarz jest z jajem,planujemy,powalczymy bez różnicy zwykła gra słów,gdyby powiedział to Pique to zapewne pojechał byś po nim. Każdy w Barcie chce wygrywać i nie ma w tym nic dziwnego, nic z jajem
0
KURWA Mać tak to jest jak polega się tylko na 1 zawodniku teraz jeśli kogoś ukrócić to Messiego bo przecież on nie potrafi dryblować
0
Where is Messi ? Where is Messi ? Where is Messi?!!!!!!
0
Maskra dlaczego zawsze przed meczem ligowym już chyba od 7 kolejek wstawiane są artykuły z tego że może pobić ten rekord -.- chyba każdy to wie
0
tak nie powołać Pedro i w jego miejsce Sandro co za mistrz
1
O matko co za gość
To ironia,prawda ?
0
Powiedz mi jak powinna wyglądać Barca NIE USTAWIONA pod Messiego ?
1
Nie wiem jak grał w Liverpoolu ale teraz na Skrzydle nie gra,a ci co tak twierdzą nie znają się na piłce i tylko brednie wypisują
0
przypadek że Bramkarz źle interweniował przypadek że Neymar zastawił Przypadek że Bartra dograł i Przypadek że Messi wykończył
0
Ok to zagrajmy Masche na DM i Busquetsem na stoperze,ehh
Gdyby grał Pique z Bartrą to sprzedawalibyście ich bo Pique słaby,a LE głupi bo go wystawia,gdyby był Mathieu to wtedy rozumiem spiny ale teraz czy Pique czy Busi i tak wybór byłby między : zły a gorszy -.-
1
Kurwa ludzie czego wy oczekujecie ?! Jak chcecie zagrać z Masche na DM(tak tam gra najlepiej) ale co wtedy z obroną ? Pique bez formy i Bartra który grał najmniej z wszystkich stoperów ?Niestety nie mamy takich zawodników,jeśli oni nie mogą wygryźć Mascherano to już tylko i wyłącznie ich wina.Tak samo pomoc chciałbym zobaczyć Rafinhię ale widocznie jest za słaby.Przykre ale prawdziwe