0

To nie o to chodzi kto mówi tylko o to kto daje sobie wmówić,trzeba się określić czy Messi czy Zarząd.Wiadome Messi zaczął w złotej dla Barcy erze więc to jasne,że nie będzie tolerował amatorstwa -.- taka prawda

0

Frank Rijkard i tylko on,zna zawodników wie jak z nimi rozmawiać potrafi ich zmusić do grania takiego grania jak dawno,z polotem i magią,jesli ktoś to tylko on,bo Simeone nie odejdzie z Atleti,a Klop wydaje mi się że nie na tę chwilę

4

Tobie Jaja rozum obrosły jak chcesz Mou zatrudniać

0

No i powiedzieli to czy tylko tak napisałeś dla jaj?

0

Ronaldinho,Messi,Eto'o>Ney Suarez Messi na ten moment i niech nikt nie pisze głupot w stylu: Nasz atak najlepszy,bo taki nie jest,może w fifie ale na boisku nie robią nic ponad dobry poziom naprawdę,potrzeba czasu.Gdyby nie sytuacja z Suarezem to na pewno grali by lepiej

0

Rafinha kontuzja ucha -.-

0

Kolego czy ty naprawde myślosz że do tego 5 dryblingu dojdzie? Moźe w rezerwach ale nie w 1 sruźynie

0

Co za durny komentator ehh tak mnie denerwuje,że masakra-.-

0

Po prostu są pewni swego,jeśli wygrają (co się nie stanie) to nie będzie ich wina tylko tych którzy się na to zgodzili

4

On nie zarządza szatnią on chce wygrywać.Przecież przez cały sezon tylko on grał na dobrym poziomie nie jego wina że Lucho nie ma pomysłu na gre

0

Pojechał tam do lekarza klubowego a nie na boisko-.- ehh zawsze piłkarze mają się zjawiać tam w przypadku jakiejś dolegliwości

3

Mamy najlepszych piłkarzy na świecie,którzy muszą grać i muszą wygrywać,nie po to Suarez do nas przeszedł żeby teraz patrzeć na ten burdel w klubie,jeśli ktokolwiek myśli,że piłkarze chcą siedzieć cicho i patrzeć na to co trener wyprawia to jest głupi,mamy najlepszego piłkarza na świecie i chyba nikt nie myśli,że Leo nic sobie nie będzie robił z tej sytuacji,prawdopodobnie przez ten i możliwe ze następny sezon Ci piłkarze nie zdobędą żadnego trofeum i nwm czyja to będzie wina ale na pewno nie Suareza,Leo czy Neymara bo to jasne że to oni najbardziej się starają-.-
Jeżeli pomoc nie wie co grać,i obrońcy chyba tak samo to nawet ich największe starania nie pomogą
Z Enrique na ławce raczej nic nie ugramy.
Wierzyłem w tego gościa z całego serca ale niestety chyba sie przeliczyłem -.- szkoda

0

Ładny mecz Messiego szkoda tylko że pseudo kibice po pierwszych 15 minutach spisywali go na straty i tylko narzekali,że nie potrafi podać.Teraz łatwo wszystkim pisać,że Barca gra super mam tylko nadzieję iż to nie pojedynczy przebłysk formy

0

HAhahaah bo nie podawał

0

Grał ostatnio,na tym samym poziomie co Pique,póki nie ma co bronić to dobry obrońca ale jak trzeba odebrać piłkę to lipa ;/ taka prawda

22

0

Gazety piszą przed każdym meczem to samo,a potem będzie że Enrique nie uczy sie na błędach

0

Mniej wulgaryzmów,jest dobrym piłkarzem i powiedział jak się czuł co myśli,coś w tym złego ? Nie grałeś w Hiszpanii ani w Anglii więc nic nie wiesz.Chłop ma rację i uszanuj to że wypowiedział się szczerze.Wyjaśnił ci co myśli o tym,że jest więcej ludzi a ty nawet nie zrozumiałeś i piszesz że to lepiej ehh czytać,zrozumieć a potem pisać -.-

0

Mam pytanie do wielkich kibiców Barcy.Kto wybiera kapitanów w klubie ?

4

Teraz wszystko co powie dobry piłkarz jest z jajem,planujemy,powalczymy bez różnicy zwykła gra słów,gdyby powiedział to Pique to zapewne pojechał byś po nim. Każdy w Barcie chce wygrywać i nie ma w tym nic dziwnego, nic z jajem

0

KURWA Mać tak to jest jak polega się tylko na 1 zawodniku teraz jeśli kogoś ukrócić to Messiego bo przecież on nie potrafi dryblować

0

Where is Messi ? Where is Messi ? Where is Messi?!!!!!!

0

Maskra dlaczego zawsze przed meczem ligowym już chyba od 7 kolejek wstawiane są artykuły z tego że może pobić ten rekord -.- chyba każdy to wie

0

tak nie powołać Pedro i w jego miejsce Sandro co za mistrz

1

O matko co za gość
To ironia,prawda ?

0

Powiedz mi jak powinna wyglądać Barca NIE USTAWIONA pod Messiego ?

1

Nie wiem jak grał w Liverpoolu ale teraz na Skrzydle nie gra,a ci co tak twierdzą nie znają się na piłce i tylko brednie wypisują

0

przypadek że Bramkarz źle interweniował przypadek że Neymar zastawił Przypadek że Bartra dograł i Przypadek że Messi wykończył

0

Ok to zagrajmy Masche na DM i Busquetsem na stoperze,ehh
Gdyby grał Pique z Bartrą to sprzedawalibyście ich bo Pique słaby,a LE głupi bo go wystawia,gdyby był Mathieu to wtedy rozumiem spiny ale teraz czy Pique czy Busi i tak wybór byłby między : zły a gorszy -.-

1

Kurwa ludzie czego wy oczekujecie ?! Jak chcecie zagrać z Masche na DM(tak tam gra najlepiej) ale co wtedy z obroną ? Pique bez formy i Bartra który grał najmniej z wszystkich stoperów ?Niestety nie mamy takich zawodników,jeśli oni nie mogą wygryźć Mascherano to już tylko i wyłącznie ich wina.Tak samo pomoc chciałbym zobaczyć Rafinhię ale widocznie jest za słaby.Przykre ale prawdziwe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?