grzechu120
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ale przecież Messi nawet teraz coś takiego potrafi zrobić
0
Hahaha bo ty ich znasz i wiesz jacy są -.- ehh skoro "Drużyna anonimowo oddała swoje głosy" DRUŻYNA to chyba wie lepiej niż ty kto ma być tym właściwym na miejscu kapitana
0
Przeczytałem właśnie że miał problemy z rytmem serca może o to chodzi
0
Smutne jest że Rudy okazał się być dużo lepszy niż większość dzieci oczekiwało ?
0
Słuszna ale głupia
1
Keita żałosny Pepe spoko -.- ehh
0
aha -.- mój błąd
0
Mam nadzieję,że zostanie na 1 sezon i pokarze klasę bo po co ma odchodzić,szkoda mi go.
0
Osłabił by nas, woli mieć zapewniony 1 skład czyli boi się podejmować walkę o miejsce w podstawie
1
Co w tym zabawnego ?
0
No jak widzę jaki radosny biega po boisku to odkąd wszedł na murawę razem z nim się ciesze :)
5
Przetłumacz na polski -.- nic nie zrozumiałem
0
Poda ktoś jakiś stream strasznie chce obejrzeć ten mecz
0
Ty jesteś beznadziejny wszyscy prawdziwi cules zdają sobie sprawe z tego transferu i wieżą że nie okaże się klapą. Jak można pisać że słaby transfer może to on nie jednokrotnie będzie ratował dupę ? Jeśli się okaże serio słaby to wtedy możesz wypisywać takie bzdety bo jeszcze nie wiesz czy nie będziesz musiał przepraszać za te słowa
0
ma 1,9 m wzrostu spróbuj go przeskoczyć :P hehe
0
Podstawa spoko ale jeśli chodzi o ławke w obronie to lipa
0
Kara mu się skończy ale jeśli nie będzie mógł trenować to ja bym go nawet z ławki nie wpuszczał
0
Kto wie może ten mecz jakoś wpłynie na przyszłość Messiego
0
Z Mathieu będzie to samo
0
CO? wolisz żeby Barca nie zdobywała trofeów bez niego niż zdobywała z nim ? -.- co za kibice
0
-.- Ehh to Enrique chciał takiego stopera,Zubi po prostu go sprowadził więc jeśli go zlinczują to nie sprawiedliwie
0
Ile oglądałeś jego meczy ?
0
To chyba nie jesteś kibicem Barcy skoro nie wierzysz,można sobie zdawać sprawę z tego że nic nie wygramy ale nie mieć wiary we własny zespół ? To po co kibicować ?
0
Dokładnie co się czepiasz,świetnie sie to czyta i mówi o wszystkim co się wydarzyło przez ten ostatni czas. Fajny artykuł i w sumie może przydało by się takich wiecej :)
6
Tak wypowiedz kogoś kto po prostu nie widział gościa na oczy tylko czyta komentarze :) co za gość
0
Jakiej kary,ona miała w ogóle być ?
0
On w Walencji a my bez stopera,jeśli jego nie da rady ściągnąć to kogo wy chcecie -.-
0
E tam nie pisz,że słaba grupa bo to nie o to chodzi Niemcy mieli Portugalie pocisli ich a z Algeria sobie nie radzili wogóle -.- wiec nie wiadomo co by było gdyby zamienili sie grupami -.- różnie bywa i Iran,Nigeria,Bośnia, nie Messi nic nie grał tylko cała drużyna nie grała -.- Dlaczego takiego zrywu jak Messi nie pokazał Aguero czy Di Maria ;/ dostał nagrodę to dostał i tyle po co drążyć temat (i proszę skończyć pisać że nie zasłużył)
0
Gdzie można go obejrzeć ?
3
Ehh mam takie wrażenie,że większość z umieszczających komentarze o Mathieu nie ma pojęcia jak on gra i tylko powtarzają kogoś kto wcześniej napisał o nim że jest słaby -.-