0

Ale przecież Messi nawet teraz coś takiego potrafi zrobić

0

Hahaha bo ty ich znasz i wiesz jacy są -.- ehh skoro "Drużyna anonimowo oddała swoje głosy" DRUŻYNA to chyba wie lepiej niż ty kto ma być tym właściwym na miejscu kapitana

0

Przeczytałem właśnie że miał problemy z rytmem serca może o to chodzi

0

Smutne jest że Rudy okazał się być dużo lepszy niż większość dzieci oczekiwało ?

0

Słuszna ale głupia

1

Keita żałosny Pepe spoko -.- ehh

0

aha -.- mój błąd

0

Mam nadzieję,że zostanie na 1 sezon i pokarze klasę bo po co ma odchodzić,szkoda mi go.

0

Osłabił by nas, woli mieć zapewniony 1 skład czyli boi się podejmować walkę o miejsce w podstawie

1

Co w tym zabawnego ?

0

No jak widzę jaki radosny biega po boisku to odkąd wszedł na murawę razem z nim się ciesze :)

5

Przetłumacz na polski -.- nic nie zrozumiałem

0

Poda ktoś jakiś stream strasznie chce obejrzeć ten mecz

0

Ty jesteś beznadziejny wszyscy prawdziwi cules zdają sobie sprawe z tego transferu i wieżą że nie okaże się klapą. Jak można pisać że słaby transfer może to on nie jednokrotnie będzie ratował dupę ? Jeśli się okaże serio słaby to wtedy możesz wypisywać takie bzdety bo jeszcze nie wiesz czy nie będziesz musiał przepraszać za te słowa

0

ma 1,9 m wzrostu spróbuj go przeskoczyć :P hehe

0

Podstawa spoko ale jeśli chodzi o ławke w obronie to lipa

0

Kara mu się skończy ale jeśli nie będzie mógł trenować to ja bym go nawet z ławki nie wpuszczał

0

Kto wie może ten mecz jakoś wpłynie na przyszłość Messiego

0

Z Mathieu będzie to samo

0

CO? wolisz żeby Barca nie zdobywała trofeów bez niego niż zdobywała z nim ? -.- co za kibice

0

-.- Ehh to Enrique chciał takiego stopera,Zubi po prostu go sprowadził więc jeśli go zlinczują to nie sprawiedliwie

0

Ile oglądałeś jego meczy ?

0

To chyba nie jesteś kibicem Barcy skoro nie wierzysz,można sobie zdawać sprawę z tego że nic nie wygramy ale nie mieć wiary we własny zespół ? To po co kibicować ?

0

Dokładnie co się czepiasz,świetnie sie to czyta i mówi o wszystkim co się wydarzyło przez ten ostatni czas. Fajny artykuł i w sumie może przydało by się takich wiecej :)

6

Tak wypowiedz kogoś kto po prostu nie widział gościa na oczy tylko czyta komentarze :) co za gość

0

Jakiej kary,ona miała w ogóle być ?

0

On w Walencji a my bez stopera,jeśli jego nie da rady ściągnąć to kogo wy chcecie -.-

0

E tam nie pisz,że słaba grupa bo to nie o to chodzi Niemcy mieli Portugalie pocisli ich a z Algeria sobie nie radzili wogóle -.- wiec nie wiadomo co by było gdyby zamienili sie grupami -.- różnie bywa i Iran,Nigeria,Bośnia, nie Messi nic nie grał tylko cała drużyna nie grała -.- Dlaczego takiego zrywu jak Messi nie pokazał Aguero czy Di Maria ;/ dostał nagrodę to dostał i tyle po co drążyć temat (i proszę skończyć pisać że nie zasłużył)

0

Gdzie można go obejrzeć ?

3

Ehh mam takie wrażenie,że większość z umieszczających komentarze o Mathieu nie ma pojęcia jak on gra i tylko powtarzają kogoś kto wcześniej napisał o nim że jest słaby -.-

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?