grzechu120
Dołączył/a: czerwiec 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tracić tyle goli tzn. w całym sezonie straciliśmy : 3 z REALEM,1 z Celtą 3 z PSG i coś jeszcze?Chyba nie,statystycznie to obrona jest dobra więc twój argument z dupy.Teraz zagraliśmy dopiero 2 mecze z pełnym atakiem wiec może nie powinienem o tym pisać ALE nawet najlepsi napastnicy nie mogą strzelić 4 goli.Najważniejsza pomoc tyle w tym temacie -.-
0
Wszyscy mówią że klub podporządkowuje się Messiemu,że to on rządzi.Mi się wydaje,że Messiego także bolą zmiany,afery i robienie z Barcy czegoś czym nie była,mam wrażenie,że to właśnie w głównej mierze sprawia dlaczego piłkarze z tamtej starszej Barcy mają spadki formy i teraz grają jak grają bez stylu,bez finezji,bez polotu.Niestety ale jak co rok mamy zmieniać trenera to z roku na rok Barca będzie inna i słabsza.Jak zmienić to zarząd nic po za tym.
1
Tak,macie rację sprzedajmy wszystkich,którzy nie mają formy i patrzmy jak zajebiście radzą sobie w Premier League
0
Przypuszczam że Daouglas zagra -.-
0
Ehh,masakra masa komentarzy o tym,że zły trener że nie chcą kolejnego Pepa ale niestety jak przychodzi kolejny trener to z sezonu na sezon euforia że on doprowadzi Barcę na szczyt -.- parodia z wami.
0
Gramy w miarę tzn nasz atak gra w miarę ale niestety skuteczność zawodzi
0
Barmeu na wyjebce
0
Kto co zrobił,nie grał 4 miechy to sie nie dziw że wypadł z rytmu,kolejny durny komentarz sami idioci na tej stronie
0
Ile jescze razy napiszecie ten durny komentarz,spamujecie tym jak idioci,nie dość że gra nie cieszy to jeszcze wy wkur****
0
Gra głową to tragedia,kreacja gry w środku tragedia,rożne tragedia i jeszcze ta skuteczność,bo jak już Messi zrobi akcje sam rozkreci gre to nie ma wykończenia
0
Niestety,mamy zajebisty atak ale pomoc 0
0
Przestańcie pierdolić o tym skrzydle,na skrzydle gra Roben w Bayernie czy Alexis w Arsenalu ale Suarez nie gra na skrzydle bo gra za blisko pola karnego,rozumiesz ?
0
No nie dla Suareza ta pozycja widać że nie może wiele zdziałać
0
No ale przecież jest najlepsza
0
Co racja to racja
0
Nie rozumiem,wszyscy narzekali na Fabregasa,a jak odszedł to wielki smutek i lament że już nie ma tak zajebistego pomocnika,odejdzie Xavi to będziecie pisać że to był najlepszy pomocnik w historii i dlaczego już go nie ma -.- ehh parodia
0
Co nie zmienia faktu że Ronaldo też czasami lubi sie położyć z niczego :)
1
Ale mamy lipę -.- 2 okienka poszły sie ***** Lucho chyba myślał że jak on przyjdzie to wszyscy wrócą do najlepszej formy,a młodzi będą grać tak jak Messi czy Iniesta w swych młodych latach -.-
0
Niech kupią Pedro jakieś porządne buciki bo coś w tym sezonie ma straszną tendencje do ślizgania się i upadania z niczego -.-
4
Ale miazge zrobił Suarez
0
Masz rację,dlatego uważam iż Enrique popełnił błąd i zamiast Masche powinien wystawić Munira :) a zamiast Pique Messiego bo przecież na pewno nie dali by sobie odebrać piłki -.-
Gdyby Enrique potrafił podróżować w czasie to na pewno ustawił by skład tak jak ty go zaplanowałeś ale niestety futbol jest nieprzewidywalny i niekiedy nawet trenerzy z najlepszych drużyn muszą zaryzykować ;/ oczywiście z tobą na ławce trenerskiej Barca wygrywała by wszystkie klasyki :)
1
Ty nie musiałeś bo jesteś amatorem i oglądasz to przed telewizorem,oni to profesjonaliści i każdy błąd chcą przestudiować osobno,i jeśli widzisz problem tylko w tym stoperze to jesteś totalnym idiotą -.- 1 stoper ? A najlepszy defensor w drużynie przynajmiej w tym sezonie (czytaj Masche) gdzie grał ? Skoro Pique nie jest stoperem to kim ?
3
Brak Suareza,Alexisa,Lewandowskiego i obecność Jamesa Benzemy Iniesty ? Dziwne to zestawienie.
0
:P pooglądajcie lepiej tego wyżej wymienionego gościa to się czegoś nauczycie :)
0
Mamy za dużo obrońców chyba,a Vermalen jeszcze nie wyzdrowiał -.-
0
Brak słów nie mogę czytać takich komentarzy
0
Bardzo dobry sędzia,Barca była słabsza i tyle po co szukać winnych ehh, przynajmniej pociesza fakt że przy wyniku 1:0 Ronaldo tak się obsrał że już musiał symulować w polu karnym :)
5
Nie sędzia nie terminarz tylko po prostu ma rację i nic w tym dziwnego -.- ehh fanatycy
2
Tylko że Munir sobie wypuścił Bramkarz piłki nie dotknął gdyby nie to to by strzelił na pustą albo by miał okazje -.- moim zdaniem faul
0
Alves Ultra defensywny